Otomobil Hakkında Her şey
6 6

Bu konuda 3.892 mesaj var

On 12/11/2017 at 15:07, JardeL said:

Daha neler var, adam son model Range Rover'a biniyor ama devletten cocugu icin ozel okul tesvigi aliyor... 

Ben böylelerine O.Ç. diyip geçiyorum yoksa elimden kaza çıkacak

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bi keresinde 7 litreyi geçmişti, hemen eco-pro ya aldım 6.9a düştüydü hey gidi günler hey. O zamanlar gençliğin ateşiyle 2500 devir üstüne çıkıp hızlı kullanıyordum tabi. Şimdi tüketim 4-5 litre arasında, ayda zaten max 500km yapıyorum. Opet'e her gittiğimde pompacılar değişmiş oluyor. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Ben Qashqai ile normal kullanımda (tek seferlik değil) ortalama 25 lt yakıyorum, mümkün yani.  

photo5913706823544843167.thumb.jpg.e484ed5e32c784180021a35c77873000.jpg
1.2tce mi motor?

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, wazzap said:

@stardust hala 3.20d değil mi? O kadar az yaktığını bilmiyordum doğrusu. Ben yine bir 8 civarı olur diyordum.

İnsan gibi kullanırsan gayet az yakıyor da basmadan duramıyorsun işte. Şehirler arası yolda 3.4 litre tutturduğum olmuştu ama sabit 95 km/s hızla giderken sıfırladım ve hiç bozmadan 1 saat devam ettim. Dönüşte 250 bastım 9 litreye çıktı misal :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, stardust said:

İnsan gibi kullanırsan gayet az yakıyor da basmadan duramıyorsun işte. Şehirler arası yolda 3.4 litre tutturduğum olmuştu ama sabit 95 km/s hızla giderken sıfırladım ve hiç bozmadan 1 saat devam ettim. Dönüşte 250 bastım 9 litreye çıktı misal :)

9 lt bence gayet iyi 250 için. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 saat önce, Hamso said:

1.2tce mi motor?

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok, 1.6 benzin 117 bg, eski kasa.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 saat önce, Atrin said:

BMW'nin dizel motorları inanılmaz verimli ve performanslı ya. Günün birinde kullanırım inşallah bir tane :)

Ya verim kralı olsa ne olur, benzinli ile arasında ~150k fark var

bmw.PNG

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

halkın aklı karışıyor işte gerizekalı modelleme sistemi yüzünden benim araba 320d. sikindirik 320i'den her anlamda 2 kat daha fazla araba ama işte gel gör ki model numarası aynı.

salak salak işler.

yakında dizel'e de başlardan motor hacminden fazla model numarası yazmaya hatta mercedes çoktan başladı bile.

e400d misal 2.9 motor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce vergisiz ham fiyatları da koyuyorlardı listeye, sonra kaldırdılar. 520i ile 520d vergisiz ham fiyatları hemen hemen aynıydı. 320i ile 320d modellerinde de böyleydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 27.12.2017 at 12:16, jackjoker said:

Mazda CX3 ile şehir içi 5.4 şehir dışı 4.3/4.6 arası yakıyorum. dizel 4x4 otomatik. 

Hocam memnun musun araçtan? Biz de otomatik dizel bir şeyler bakıyoruz. Mazda markasını da çok severim ama ne bileyim. Baya terkedilmiş durumda bayi ağı tarafından sanki. O kadar az bayi var ki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, Kibitzer said:

Hocam memnun musun araçtan? Biz de otomatik dizel bir şeyler bakıyoruz. Mazda markasını da çok severim ama ne bileyim. Baya terkedilmiş durumda bayi ağı tarafından sanki. O kadar az bayi var ki.

merhaba evet memnunum. 2 yılı geçti alalı. hem az yakması hemde sunduğu konfor açısından tavsiye ederim.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok