Diablo IV
3 3

Bu konuda 604 mesaj var

On 10.12.2022 at 16:49, SkyWarrior said:

Inarius muş. Evet iyi oldu. Karı koca kavgası aile içi şiddet vs bunları da koyduk mu tam brezilya dizisine döner :D

Geçen yazıcaktım araya bişeyler girdi. Inarius olduğu çok açıktı. Hikayede Inarius Lilithle birlikteliği ve Sanctuary' i kurduklarından zaten büyük acılar çekip cezalandırılmıştı. Tabiri cazipse ızdırap meleğine dönmüştü :P Daha evvel paylaşılan videoda da cehennemde acı çekerken ki halinden bir kesit görüyorduk.

Diğer unsurda Tyreal artık mortal formda zaten öyle şaşalı bir giriş yapıp güç kullanacak bir varlık formunda değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun fiyatı da bu arada 1.199 TL battle.net üzerinde, kendi açımdan çok ilgim olmadığından böyle bir fiyata almam tabii, gerçi çok ilgim olsa da böyle bir fiyata oyun almam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
30 dakika önce, T800 said:

Bunun fiyatı da bu arada 1.199 TL battle.net üzerinde, kendi açımdan çok ilgim olmadığından böyle bir fiyata almam tabii, gerçi çok ilgim olsa da böyle bir fiyata oyun almam.

Blizzard Türkiye özel fiyatlandırması sistemine geçmişti ve 1 Euro = 10 lira olarak sabitlemişti. Özellikle World Of Warcraft aylık ödemelerini bir nebze de olsa aşağıya çekmişti. Daha sonra Blizzard tüm martkette ki oyunlar içinde Türkiye özelinde döviz kurunu sabitlediğini belirtmişti. O dönem epey haber oldu bu durum ve beğenildi. Şimdiye kadar çıkardığı tüm oyunlarda ki fiyatlar Türkiye özelinde daha uyguna satılıyordu. Fakat Diablo 4 için bu politikasını uygulamadı. İleride bu durumu düzeltmesini beklerim. Ben illa ki alacağım. Diablo 4 es geçebileceğim bir oyun değil. Ama bu ana avrat küfür etmeyeceğim anlamına da gelmiyor. Oyun çıkmadan almam ama. Belki lansmandan sonra fiyatlandırma yerel piyasaya göre ayarlanır diye beklentim var ama sanmam. 

Ranilin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, wazzap said:

Ön sipariş yapanlar için dün akşam beta açıldı bu arada. Haftaya da open beta açılacak sanırım.

Evet, 24 Mart'ta download edilebilecek ve 26 Mart'ta girilebilecek. Kaç gün sürüyor onu hatırlamıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

vakitsizlikten PC'de oynayamadığım bir sürü oyun birikti, PS5'in düğmesine bile basamıyorum, bu şartlar altında 1200 lira vermek saçmalık ama dayanamıyorum da bir yandan...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

itiraz etseniz de, sövseniz de Diablo IV alınacak. piyasada çıkan ya da çıkacak bütün oyunlar için haklısınız pahalı. Diablo IV ama her şekilde alınması gereken bir oyun.

Ranilin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 minutes ago, jackjoker said:

itiraz etseniz de, sövseniz de Diablo IV alınacak. piyasada çıkan ya da çıkacak bütün oyunlar için haklısınız pahalı. Diablo IV ama her şekilde alınması gereken bir oyun.

bari düz 1000 lira yapsanız abi, ayağımız alışsın ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, jackjoker said:

Sorun da orada zaten:S

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, allreadydead said:

Valla gidip D2R aldım ama D4 e 1200 TL vermek İS-TE-Mİ-YO-RUM. Bu kadar net.

D4 de ne açacaksın onu söyle sen

5 saat önce, stardust said:

bari düz 1000 lira yapsanız abi, ayağımız alışsın ?

Hadi hadi ne açacaksın sen de onu söyle 

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beta'da tüm karakterler açık değil; rogue, barbarian bir de wizard vardı sanırım... Stardust'ı göreve bekliyoruz, SE çıksın artık. :kayik:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dün 15:00 da ilk defa başına oturdum ve sabah 3 e kadar nasıl oynadığımı bilmiyorum. ilk defa d2 oynarken ki o heyecanı ve keyfi aldım. çok fazla bug a rastlamadım. bir kaç yerde kapı olmamasına rağmen kapı varmış gibi ilerletmiyordu. görsel hata ama sonra kendi kendine düzeldi. 

şuan oyunla ilgili bazı optimizasyon sıkıntıları mevcut. en çok geri dönüş vram kullanımı. 18-19mb kadar vram kullanımı olabiliyor. bende yaşadım. yüzde 100 düzeltirler onu. ekran kartıyla ilgili sorun değil. tüm ayarlar en yüksek seviyede 2k da 144 fps de sabit veriyor ve ekran kartı 50 dereceyi geçmiyor. sorun ram kullanımında. vram dolunca sistem belleğine geçiyor onu da dolduruyor. vram'i dizginlemenin şuan tek yolu kaplama kalitesini 1 tık aşağı çekiyorsunuz. görsel olarak bir şey değişmiyor ama vram düzeliyor. şuan için yeni bir güncelleme çıkması lazım. 

rogue, barbarian, wizard şuan kullanılır durumda. 24-27 Mart da diğer karakterlerde açılacak test için. 

ben beta görevlerini yaptım. pet ve  2 title oyun çıktığında hesabıma gelecektir. 

gelelim neden oyunu aldığıma.

arkadaşlar Blizzard dan indirim bekleyen varsa ki bende beklenti içindeydim ama yıllar boyu World of Warcraft betadan beri wow oynayan biri olarak, İN Dİ RİM yapmaz Blizzard. 

dahası şuan ön siparişte ki rakamın üstünde bir rakam da getirebilir ya da haziran ayında kur hayvani artabilir. riske girmek istemedim açıkcası. başka hiç bir oyuna bu parayı vermem ama Diablo'nun yeri başkadır. Hesap da illa ki olması gerek. 

jackjoker tarafından düzenlendi
Ranilin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, stardust said:

@jackjoker hype yaratmayalım… sakin olalım… 

bugün iş den çıkıp en hızlı rotayla eve gidip kapalı beta bitene kadar oynayacağım ( sanırım TR saati ile 22:00 ). oyunun atmosferi bire bir d2 deki gibi yapmışlar. biliyorlar damardan ne enjekte edeceklerini. 

jackjoker tarafından düzenlendi
Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kapalı beta bitti. Ama şu kadarını söyleyim sabaha kadar daha oynardım. Oyun o kadar çekti ki D2 benim için neyse D4 de o oldu. Böyle bir keyif yok ya. Sorc. oynuyorum bu arada. Barbar falan açmadım. Bu oyun olmuş net. 24-27 Mart da Open beta açılıyor. Ona oyunu satın almasanız da indirip girebiliyorsunuz. Tabi kapalı beta da bile millet sırada bekledi open betayı hayal edemiyorum ama yine de deneyin. 

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok