Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.228 mesaj var

@@MonkeyBusiness 6 saat kadar oynadım ama henüz aradığım tadı yakalayamadım. Oyunda bir cansızlık var çözemediğim. Harita canlı değil bir şekilde, şehirler-sanayi tepki vermiyor sanki yaptıklarıma. 55 lira gibi bence yüksek bir ücreti olduğundan öncelikle farklı yollardan edinip denemenizi hoşunuza giderse edinmenizi tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gorev bile yapmiyorum saatlerce sagda solda takilip haydutluk yapma pesindeyim henuz. :D

İlk göreve başlayın hocam praxis toplamak lazım biraz. Başlayın sonra dallanıp budaklanacak zaten. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BF1 multi oynaya oynaya helak olduğumdan single açlığım tavan yapınca daha önce steam 'den satın aldığım Witcher2 'yi yeniden kurdum , bir de backup diskimde eski savelerim duruyormuş kaldığım yerden devam etmeye başladım çok keyif alıyorum. Oh be kafam o kadar da yorulmuyor tersine yeni yerler keşfetmek çok zevkliymiş.  Bu bitince kendime yılbaşı hediyesi Witcher 3 alabilrim mesela  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@startdust  öneriyi almadan önce hissetmiş olucam ki akşam da yeniden Shadow of Mordor 'a kaldığım save'den devam etmeye başladım bunu da çok özelimişim , çocuk gibi sevindim oynarken yüzüm güldü. :)  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher 3 gayet iyi oyun ancak Velen'e geçtikten sonra level atlamak için orada bilmemne var onu kes falan gibi ana hikayeden kopuk harita temizleme v.b. son derece can sıkıcı oldu bende. Hatta oyunu bu yüzden bir yılda falan bitirdim. Ana hikayesi gayet iyi takip açısından ancak diğer yönden de bana sıkıcı geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher 3'e başlamadan önce birikmiş bütün oyunlarınızı bitirin, çünkü wticher 3'den sonra muhtemelen onları oynamak istemeyeceksiniz.

@@TatanQa

Multi oynamıyorsanız yukarıda ki gerekçe gerçekten geçerli. Biz arkadaşlarla ağırlıklı HS-HOTS ve şimdi yeni yeni OW oynamaya başladığımız için Witcher 3' ü bi yerde stopladım gerçi ama hani single türünde başka birşeye oynayasım daha gelmiyor. Witcher da meret öle birşey ki hani zamanı tamamen ona adapte edip saatlerce oynanması gerekiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Deux Ex bitti maalesef bende origin access e uye olup unravel a basladim.

Sanat eseri gibi oyun olmus limbo tarzi oyunlari sevenler mutlaka oynasin ozellikle bazi bolumlerde hayran hayran manzarayi izliyorsunuz sadece.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam

mission 12 13 arasında seçim yapmak gerekiyordu birini illaki yapamıyorsunuz. 

Ayrıca desperate measures yok muydu sizde onları oynamadınız mı? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam

mission 12 13 arasında seçim yapmak gerekiyordu birini illaki yapamıyorsunuz. 

Ayrıca desperate measures yok muydu sizde onları oynamadınız mı? 

Oyunu bitirdigim gibi kaldirdim onlar aklima gelmedi nedense.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam adlı oyunu oynuyorum.  :baba:

Kart satışından 30 TL. gibi bir para geldi. Steam'den gelen para, indie yapımlara gider artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher 2 oynuyorum ama orada zar at, burada bilek güreşi yap derken bir türlü ana görevlere gidemedim. Steam'e göre 8 saat oynamışım ama daha bir arpa boyu yol gidebildim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mac'te LUFTRAUSERS, Castle Crashers ve Terraria oynuyorum, yakında FTL, Bastion ve BioShock Infinite'e başlamayı düşünüyorum.

Mobilde uzun süredir Crossy Road ve Shooty Skies kurulu, onların yanında bu aralar INKS. ve Alto's Adventure oynuyorum. Superbrothers: Sword and Sworcery kurdum, başlayacağım.

Intel Iris Integrated Graphics & iOS cephesinden şimdilik bu kadar. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz indie desteklemek isteyen varsa Aragami derim. Tatlı oyun olmuş. Rutine bağlaması biraz üzdü ama ara ara güzel bulmacalar geliyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

zaman sorunundan dolayı son senelerde bağımsız oyunlara bakabiliyorum ancak. geçen hafta izin almıştım işten. geç yatabilince :) ori and blind forest ve inside oyunlarını bitirdim. ikisi de muhteşemdi. özellikle inside bence herkesin oynaması gereken bir oyun. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Wolfenstein old blood,

Bu oyundan resmen eski zamanda quake ve doom vs. den aldığım keyfi alıyorum. Cut scene az senaryo zayıf gibi görünüyor şimdilik ama atmosfer çok keyif verdi. Grafikler de o kadar kötü değil.

Dip not : Ayrıca kendi adıma grafiklerini beğenmediğiniz oyunları birde iyi bir monitörde deneyin diyorum eski monitörümde grafiklerini beğenmediğim bazı oyunların o kadarda kötü olmadığını tecrübe ettim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok