Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.228 mesaj var

Daha once betasini co op ile oynayip boyle oyunmu olur icine micayim demistim ama wildlands i single oynayinca zevk aldim.. 

Oyun division, farcry ve just cause karisimi birsey olmus.

Birde oyun gercekten devasa, cok buyuk bir harita ve cok fazla cartel var. Yapacak is cok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Evil Within 2  'ye başladım.  Hikaye çok hoşuma gitti , oynanış da şu ana kadar saçma birşey görmedim gayet iyi . Biraz crafting olaylarını sevmiyorum zaman harca vs  ama yine de keyifli.

Birinciyi oynamamıştım , değerse bunu bitirince ona da göz atarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, TatanQa said:

The Evil Within 2  'ye başladım.  Hikaye çok hoşuma gitti , oynanış da şu ana kadar saçma birşey görmedim gayet iyi . Biraz crafting olaylarını sevmiyorum zaman harca vs  ama yine de keyifli.

Birinciyi oynamamıştım , değerse bunu bitirince ona da göz atarım.

Ikinci bekliyor bende henuz ama buyuk ihtimalle ilk oyun daha iyidir bence.. Hatirladigim kadariyla bayagi sikintili zor bir oyundu korkutuyordu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Boş kaldıkça cep telefonundan, tabletten Hearthstone. Bu arada Hearthstone oynayanlar taglarını yazsa da eklesem, ben daha tıfıl sayılırım, lvl 15 - 10 arasıyım. (Tag : Makaan#2799)

PS4 Pro alınca BF1 e geri döndüm, FPS iyimiş felan dediler, cidden patlamalarda felan takılma olmuyor artık.

Açmışken bir de Fifa 18 de Journey takılıyorum 1-2 maç.

Gözüm Project Cars 2 de, black friday dönemi indirime girirse alacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
48 minutes ago, Makaan said:

Boş kaldıkça cep telefonundan, tabletten Hearthstone. Bu arada Hearthstone oynayanlar taglarını yazsa da eklesem, ben daha tıfıl sayılırım, lvl 15 - 10 arasıyım. (Tag : Makaan#2799)

PS4 Pro alınca BF1 e geri döndüm, FPS iyimiş felan dediler, cidden patlamalarda felan takılma olmuyor artık.

Açmışken bir de Fifa 18 de Journey takılıyorum 1-2 maç.

Gözüm Project Cars 2 de, black friday dönemi indirime girirse alacağım.

Ekledim..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

inFamous Second Son bitti, zaman olsa cok rahat Platinum trophy yapilir... Normal zorlukta, eglenceli bir oyun... Neon olayiyla gorsel solen haline geliyor... Ama tabii 4K tv olmadigi icin tam anlamiyla tadina varamadim, 4K tv'de cok daha guzel gozukuyordur... Etrafi kirayim dokeyim, gorsel solen esliginde kombolar yapayim, oradan oraya ziplayayim diyorsaniz bayagi zaman gecirirsiniz... Eski inFamous oyunlari ile oynanis olarak fark yok yani... 

Simdi sirada ya Witcher 2 ya da MGS V Phantom Pain var, karar vermedim daha... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 minute ago, JardeL said:

Witcher 2 gamepad ile oynaniyor mu?.. Oyuna basladim manastirin oradayim da klavye mouse yerine gamepad olsa daha iyi olacak gibi... 

Oynanıyor

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 saat önce, JardeL said:

Witcher 2 gamepad ile oynaniyor mu?.. Oyuna basladim manastirin oradayim da klavye mouse yerine gamepad olsa daha iyi olacak gibi... 

DS4'u bagladim BT uzerinden ama hayvan gibi lag var... Kabloyla denemedim bir de oyle bakacagim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Wildlands deki butun cartelleri yokedip oyunu bitirdikten sonra eskilerden bir oyuna gittim halo definitive wars diye bir rts basitti ama zevkliydi genede kisa surdu zaten onsan sonra night in the woods diye degisik ama cok guzel bir oyunu oynayip bitirdim. Onu zor bitirdim cunku nedense her oyunu acisimda 15 dakika sonra uyuyakaliyordum..

Simdide cod ww2 nin campaignini oynuyorum.. Bence guzel multisine bulasmam tabii.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ABZÛ

Journey ve Flower karisimi olmus zaten yapimcisi da daha once thatgamecompany'de art director olarak calismis bir isim... Caniniz guzel goruntuler ve dinlendirici muzikler esliginde su altinda takilmak isterse acip bakabileceginiz bir oyun... Onun disinda acayim da oynayayim dedirtecek birsey degil, zaten cok kisa... $30 asla verilmez, $5-$10'lik bir oyun olmus... Ne Journey'deki yalnizlik hissi ne de Flower'daki ozgunluk var bence... Muzikler guzel ama Spotify'da var zaten, yani sirf muzik icin de alinmaz... 

Evde cocuk varsa gideri var ama bence... Baliklar, bol renkli grafikler vs. ilgi ceker... 

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 minutes ago, JardeL said:

ABZÛ

Journey ve Flower karisimi olmus zaten yapimcisi da daha once thatgamecompany'de art director olarak calismis bir isim... Caniniz guzel goruntuler ve dinlendirici muzikler esliginde su altinda takilmak isterse acip bakabileceginiz bir oyun... Onun disinda acayim da oynayayim dedirtecek birsey degil, zaten cok kisa... $30 asla verilmez, $5-$10'lik bir oyun olmus... Ne Journey'deki yalnizlik hissi ne de Flower'daki ozgunluk var bence... Muzikler guzel ama Spotify'da var zaten, yani sirf muzik icin de alinmaz... 

Evde cocuk varsa gideri var ama bence... Baliklar, bol renkli grafikler vs. ilgi ceker... 

Ben bayilmistim bu oyuna. Steam indiriminde almistim 30 dolar etmez ama atmosferi muthisti. Benim oglana meditasyon kismini arada seyrettiriyorum deli oluyor. Baliklara gecis yapilabiliyor kamera acilari degistirilebiliyor. 

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cod ww2 bittikten sonra shadow of mordora basladim.

Ilk oyun gibi gene guzel olmus, ortada aylak aylak gezip orc kesip oyunu uzatiyorum genelde.

Orc kaptanin biri basima bela oldu, ilkinde beni oldurup guclendi serefsiz, sonra ben bunu indirdim. Olmemis cheat death diye birsey var oyunda geri geldi beni buldu gene en olmadik zamanda bir daha oldurdum ugrastirdi bayagi. Bakalim en son kolunu bacagini kopardim artik tekrar canlanmaz sanirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tearaway Unfolded

Playstation'i Playstation yapan oyunlardan biri daha... Media Molecule yapimi bir platform desem yeterli zaten... Oyun aslinda Vita oyunu, PS4'e de gelistirip degistirerek cikarmislar ama soylenen Vita versiyonunun daha iyi oldugu... Indirime girince Vita versiyonunu da kesin alacagim... Oyunu daha bitirmedim ama eglenceli, farkli bir oyun... Kisisellestirme olsun, hikaye anlatimi olsun LittleBigPlanet'a cok benziyor... Onu sevdiyseniz zaten bunu da alirsiniz... Kamerada acilarinda bazen sikinti yasaniyor onun disinda bir sikinti yasamadim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Darkest Dungeon

Bu aralar bu psikopat oyuna sardım. Cidden sinir harbi gibi zor ama oynamaktan kendinizi alamıyorsunuz, oyun dinamiklerini, grafik tasarımını çok güzel yapmışlar. Biraz olsun RPG'ye meraklı olan herkese tavsiye ederim. Ben geçen indirimden full versiyonunu 40 TL'ye almıştım. DLC'siz hali 15 tl'lere falan düşmüştü. Her iki versiyonda parasını hakediyor fazlasıyla .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 saat önce, Executioner said:

Darkest Dungeon

Bu aralar bu psikopat oyuna sardım. Cidden sinir harbi gibi zor ama oynamaktan kendinizi alamıyorsunuz, oyun dinamiklerini, grafik tasarımını çok güzel yapmışlar. Biraz olsun RPG'ye meraklı olan herkese tavsiye ederim. Ben geçen indirimden full versiyonunu 40 TL'ye almıştım. DLC'siz hali 15 tl'lere falan düşmüştü. Her iki versiyonda parasını hakediyor fazlasıyla .

Cok guzel oyun ama bana gore degil yeterince sabirli degilim. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Squall

Ya çok güzel, zor evet ama öyle inanılmaz imkansız zorluklarda değil. Bu kadar minimalist bir tasarımla bu kadar güzel bir oyun yapabilmek cidden büyük bir başarı, grafikleri fazla anlatmayacağım, ama oyunla öyle bütünleşiyorsunuzki önünüze çıkan bir böcek, bugüne kadar binlerce kestiğimiz sıradan bir iskelet bile sizi ürkütüyor. Yani böceğin ürkütücülüğünden değil, şimdi bu adama vuracak herif strese girecek sonra delirecek kontrolden çıkacak tarzı bir ürkme bu. O kadar korku, gerilim oyunu oynadım, hiçbirinde bu stresi yaşamadım. Stresten deliren adamları izlemek bile eğlenceli, kimi paranoyağa bağlıyor o ses neydi, o ne falan diye konuşup duruyor, kimi korkudan sıra geldikçe turn'u pass ediyor,kimi gidiyor gruptaki adamınıza çakıveriyor bir tane. Bu ürkünçlük oyunun rogue like yapısından dolayıda kaynaklanıyor birazda. Yani aldığınız bir kararın geri dönüşü yok, oyunda kayıt yapamıyorsunuz.. Kapatınca kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Mesela görevi bitirdiniz hadi şu köşedeki odaya gideyim diyip oradan çıkan bir grubun sizin elemanları dağıtması her zaman olası, ama paraydı, materyaldı falan oyunda çok ihtiyacınız var ve gitmezseniz bunlardan mahrum kalacaksınız. Hep böyle seçimlerle başbaşasınız. Savaşlar çok güzel yapılmış, vuruş hissi, büyü ve heal efektleri falan gerçekten özene bezene yapmışlar. Anlatıcının sesi, o fakirlik ve pislik içinde çürümekte olan anaşehrinizin hali, karakter ve yaratık tasarımları, herşeyiyle bir sanat eseri olmuş. Oyundaki her sınıfın bir yeri var, bunla da oynamiyim işe yaramaz diyeceğiniz bir sınıf yok.

Bir zindanda takılırken grup açlıktan ölüyor, fazla yiyecek almamışım yanıma ve daha yeni yeni oynuyorum, bir sandık buldum içinden yiyecek çıktı, ama oyunda default olarak başında gelen Kleptoman Crusader Reynauld gidip bunlar kolay bulunmuyor diye alıp cebine attı, bende sinirden kapatıp tekrar başladım, herif kleptoman ya, arada bulduklarını cebine atıyor. :) Böyle özelliklerinde tedavisi var, veriyorsunuz 1500 altın Sanatoryum'a, kapatıyorlar herifi çıktığında kleptomanlığı uçmuş oluyor.

Bu arada zorluğu hakkında çok şey söyleniyor ama yukarıda da dediğim gibi öyle oynanılmayacak kadar zor değil, oyunun zorluğu bile zevkli olmuş. Darkest Dungeon'daki ölümün bile ölmediği o tekinsiz, karanlık zindanlarda herkes dolaşmalı bence.Bayıldım gerçekten.

Executioner tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aralar Rust'a bakınıyorum.

Genel olarak PvP sevmem ve oynamam ama izlediğim videolardan etkilenip denemek istedim.

Ortam güzel ama çok acımasız. Oyuncuların çok büyük çoğunluğu köpek balığı gibi hareket eden her şeye saldırıyor. Aşırı bir zorbalık söz konusu.

Bir skor tablosu falan olmamasına rağmen sırf zevk için naked'ları öldürüyorlar.  Sürekli gergin bir ortam var. Daha selam veremeden kafana mermiyi yiyorsun.

Siz ne kadar anti-militarist olsanız da kimseye bulaşmasanız da onlar size bulaşıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 saat önce, Whooosh said:

Bu aralar Rust'a bakınıyorum.

Genel olarak PvP sevmem ve oynamam ama izlediğim videolardan etkilenip denemek istedim.

Ortam güzel ama çok acımasız. Oyuncuların çok büyük çoğunluğu köpek balığı gibi hareket eden her şeye saldırıyor. Aşırı bir zorbalık söz konusu.

Bir skor tablosu falan olmamasına rağmen sırf zevk için naked'ları öldürüyorlar.  Sürekli gergin bir ortam var. Daha selam veremeden kafana mermiyi yiyorsun.

Siz ne kadar anti-militarist olsanız da kimseye bulaşmasanız da onlar size bulaşıyorlar.

Rust ve anti-militaristlik hiç karşılaştırılmayacak kavramlar hocam. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 hours ago, Executioner said:

@Squall

Ya çok güzel, zor evet ama öyle inanılmaz imkansız zorluklarda değil. Bu kadar minimalist bir tasarımla bu kadar güzel bir oyun yapabilmek cidden büyük bir başarı, grafikleri fazla anlatmayacağım, ama oyunla öyle bütünleşiyorsunuzki önünüze çıkan bir böcek, bugüne kadar binlerce kestiğimiz sıradan bir iskelet bile sizi ürkütüyor. Yani böceğin ürkütücülüğünden değil, şimdi bu adama vuracak herif strese girecek sonra delirecek kontrolden çıkacak tarzı bir ürkme bu. O kadar korku, gerilim oyunu oynadım, hiçbirinde bu stresi yaşamadım. Stresten deliren adamları izlemek bile eğlenceli, kimi paranoyağa bağlıyor o ses neydi, o ne falan diye konuşup duruyor, kimi korkudan sıra geldikçe turn'u pass ediyor,kimi gidiyor gruptaki adamınıza çakıveriyor bir tane. Bu ürkünçlük oyunun rogue like yapısından dolayıda kaynaklanıyor birazda. Yani aldığınız bir kararın geri dönüşü yok, oyunda kayıt yapamıyorsunuz.. Kapatınca kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Mesela görevi bitirdiniz hadi şu köşedeki odaya gideyim diyip oradan çıkan bir grubun sizin elemanları dağıtması her zaman olası, ama paraydı, materyaldı falan oyunda çok ihtiyacınız var ve gitmezseniz bunlardan mahrum kalacaksınız. Hep böyle seçimlerle başbaşasınız. Savaşlar çok güzel yapılmış, vuruş hissi, büyü ve heal efektleri falan gerçekten özene bezene yapmışlar. Anlatıcının sesi, o fakirlik ve pislik içinde çürümekte olan anaşehrinizin hali, karakter ve yaratık tasarımları, herşeyiyle bir sanat eseri olmuş. Oyundaki her sınıfın bir yeri var, bunla da oynamiyim işe yaramaz diyeceğiniz bir sınıf yok.

Bir zindanda takılırken grup açlıktan ölüyor, fazla yiyecek almamışım yanıma ve daha yeni yeni oynuyorum, bir sandık buldum içinden yiyecek çıktı, ama oyunda default olarak başında gelen Kleptoman Crusader Reynauld gidip bunlar kolay bulunmuyor diye alıp cebine attı, bende sinirden kapatıp tekrar başladım, herif kleptoman ya, arada bulduklarını cebine atıyor. :) Böyle özelliklerinde tedavisi var, veriyorsunuz 1500 altın Sanatoryum'a, kapatıyorlar herifi çıktığında kleptomanlığı uçmuş oluyor.

Bu arada zorluğu hakkında çok şey söyleniyor ama yukarıda da dediğim gibi öyle oynanılmayacak kadar zor değil, oyunun zorluğu bile zevkli olmuş. Darkest Dungeon'daki ölümün bile ölmediği o tekinsiz, karanlık zindanlarda herkes dolaşmalı bence.Bayıldım gerçekten.

Hmm güzelmiş.. gara cumada inerse alim bari.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 hours ago, Executioner said:

@Squall

Bende gazlandim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok