Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.228 mesaj var

Mass Effect 2'ye baslamistim da nedense acasim gelmiyor... Subnautica'dan bahsetmistim daha once, bence super bir oyun... Exploration, survival turlerinden hoslaniyorsaniz bu oyun bicilmis kaftan... The Long Dark ve Astroneer'i de oynadim fakat bu bambaska... Bu da Early Access ama piyasadaki pek cok oyundan daha doyurucu icerige sahip... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

witcher 2 bitti, şu aralar tomb raider'ın 2012-2013 de çıkan oyununu oynuyorum. O aralar grafikleri kapatarak oynamıştım, şimdi %100 kasma zamanı. Gerçi sıkılırım ben bundan, %100 yapmadan bitiririm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@wazzap

Tomb Raider'ı %100 yapmak için MP achievement kasmak lazım. Onu fark edince oynayıp bitirmiştim. %50 seviyesinde kaldı. Hala kurulu duruyor, bir gün denerim belki diye düşünerek silmiyorum. Rise of the Tomb Raider'a da başlayasım gelmiyor onu biraz daha ilerletip en azından SP kısmını full hale getirmeden.

Torchlight 2 ömrümü yiyor bu ara, ona devam ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tomb Raider 1 achievement olarak değil ama single'daki % oranı olarak %100 yapıabiliyor single oynanarak. Multiler sadece steam achievement için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tomb Raider'ı bitirdim %100 olarak. Gerçi 2-3 tane single achievement kaldı ama oyununun kendisi %100 olduğu sürece benim için sıkıntı yok. Witcher 3'e mi başlasam acaba? Ryzen gelmeden de başlamak istemiyorum gerçi.  :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

SUPERHOT oynuyorum, çok arızalı bir oyun yapmışlar. VR'la da güzel bir tecrübe olabilecek bir oyuna benziyor.

Video'da VR için hazırlanmış trailer var ama klavye mouse ile oynaması da çok keyif veriyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grim down Titan Quest'i sevenler için bire birmiş. Yenilenmiş grafikler , hikaye ama mekanik neredeyse TQ ile aynı. Hiç yabancılık çekmeden oynuyorum yaklaşık 18 saat oldu, her halde 60-70 saat civarı rahat oyalar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grim down Titan Quest'i sevenler için bire birmiş. Yenilenmiş grafikler , hikaye ama mekanik neredeyse TQ ile aynı. Hiç yabancılık çekmeden oynuyorum yaklaşık 18 saat oldu, her halde 60-70 saat civarı rahat oyalar.

Onu alıcaktım benzeri van helsing vardı bunu bitirip ona geçerim dedim daha yarılamamışım bile :D sonra grim dawn a bakcam indirime girerse alırım. Bu arada titan quest anniversary edition a çevirdi steamdekileri fena değildi grafikler falan bakılabilir tekrar oynayacak varsa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steamworld Heist

Şu an %50 indirimde. Daha önce severek oynadığım Steampunk bir dünyada geçen Steamworld Dig'in devamı. Bu sefer onun gibi maden çıkartmıyoruz Turn Based bir sistemle savaşıyoruz. Savaş sistemini yeni X-Com'lara benzer yapmışlar. Silahlar,robotların tasarımı falan çok güzel. Aldıktan sonra kurdum, şöyle bir bakiyim dedim ve bitirene kadar bırakamadım. Şiddetle tavsiye ederim, şu anki fiyatını sonuna kadar hakediyor.  Eğer alacaksanız Outsider DLC'sini de alın derim. Oyuna ekstra bir karakter veriyor, onun yanında da birşeyler veriyor mu bilmiyorum ama aldığıma pişman olmadım. 4 TL bişiy zaten

http://store.steampowered.com/app/322190/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Deliler gibi Watch Dogs 2 oynuyorum.

Oyun basta degisik geliyor alisana kadar. Ama cok iyi bir oyun. Mr Robot temali gta gibi. Oynanis birazda divisioni animsatiyor.

Ilk dandirik oyundan cok daha iyi bir oyun. Ayrintilara dikkat edilmis. Gorevler cok ilgin yan gorevlerde ana gorevde cok basarili.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grim down'da cıbık cıbık diye öten bir kuş var arka planda, marka modelini bilen var mı güzel sesli kuşun ?

4:12-13'de net duyabilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mass Effect 2 oynuyorum biraz geçte olsa. DA'da olduğu gibi bunda da 2. oyunda gerileme var oynanışta feci şekilde. DA'nın 3. oyunu rezildi bu da öyleyse Andromeda'yı tahmin bile edemiyorum. Keşke DA ve bunun ilk oyununu yeniden yapsalar da güzel grafiklerle oynasak. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 dakika önce, MaverocK said:

Mass Effect 2 oynuyorum biraz geçte olsa. DA'da olduğu gibi bunda da 2. oyunda gerileme var oynanışta feci şekilde. DA'nın 3. oyunu rezildi bu da öyleyse Andromeda'yı tahmin bile edemiyorum. Keşke DA ve bunun ilk oyununu yeniden yapsalar da güzel grafiklerle oynasak. 

ME 2 deki combat sarmadiysa andromedaya yaklasma bile. :facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Demek ki param cebimde kalacak :D  Bu arada oyunda combat diye birşey yok ki, ilk oyunda takım üyelerine emir verirdik ve emirleri doğru vermezsek ilerleyemezdik. Oyun takım üyelerini doğru kullanmaya, kendi güçlerimizi doğru kullanmaya itiyordu. Kaç küsür saat oldu bir kere shift tuşuna basma gereği duymadım henüz. Oyunun anasını ağlatmışlar resmen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fallout 4 bitirmeye karar verdim. 3 ve Vegas'a başlayıp yarım bırakmıştım.

Resident Evil'ı da tekrar yükledim bir ara onu da cesaretlenip bitireceğim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

F4 bitireceksen bütün cheatleri açmanı tavsiye ederim. Başka türlü çekilmez. Keyfine göre şeklini beğendiğin bir kıyafet giy. Yoksa zırh düzmek için bin tane vakit harcayacaksın. Sonsuz eşya taşımak için weight sınırlarını kaldır. Kurşunu da sonsuz yap. 

Güzel olsa oyun bunlarla uğraşmak çok keyif verir ama maalesef değil. Ben kurduğum mod listesini de vereyim. Başka türlü zaten çekilmez üsttekiler yapılmasa bile modlar şart.

mods.jpg?dl=1

Bloody tarafından düzenlendi
ionian and atp beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aralar Resident Evil'e merak sardım. Önce Resident Evil Zero Remastered ve Resident Evil HD Remastered'i oynadım. Her ikisini de sağdan soldan yardım almadan kendim çözmeye kastım ama özellikle Res Evil Hd'de yardım almadan bazı şeylerin aklına gelmesi zor. Ki bende youtube sağolsun diyip bakındım birkaç yerde. Her ikisi de çok keyifiliydiler, benim gibi eski versiyonlarını oynamamış olanlar varsa uyarlamalar güzel olmuş.Hatta Resident Evil HD'yi birde hard versiyonda bitiricem biraz zaman geçsin.  Gamepad'le rahat bir şekilde oynanıyorlar.

Ondan sonra elimde duran Resident Evil Revelations'a bir baktım ve başlayınca sonuna kadar gitmeden duramadım. TPS tarzı oynanıyor. Gayet akıcı bir oynanışı var. 12 Episode'luk dizi film gibi bir hikayesi var. Chris-Jill falan takılıyorsunuz. İlk Resident Evil'ların tadını vermiyor ama zevkle oynadım. 2. si de varmış onu da bir indirimde alacağım. O daha güzel deniyor eleştirilerde. Görecez bakalım.

Sırada Res Evil 6 var. Onu da yerden yere vuruyorlar ama bir bakacağım.

Executioner tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son çıkan Utopia eklentisi nedeniyle Stellaris'e epey bir dadandım. Synthetic, Biologic ve Psionic olmak üzere 3 adet  Ascension Path var. Synthetic olanı bitirdim. Biologic olanına Hive Mind olarak başladım. Utopia eklentisi oyunun en önemli sorunu olan mid-late game yavanlığını tamamen ortadan kaldırmış. Bir yandan Awakened Empire diğer yandan the Unbidden ve the Swarm. Hangisini bertaraf edeceğimi şaşırdım. Aksiyondan başım döndü. Biraz da diplomasiyi adam etseler efsane olur oyun. Onun dışında Eve Online beni çağırıyor. Ama yaşandı ve bitti. Dönmem artk! 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok