Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.228 mesaj var

Overwatch'a ara verip, Heroes of the Storm'a başladım. Başlamamda etken, OW'de skin falan vermesiydi eğer arkadaşlarınla HotS oynarsan. 

Başlayınca da açıkçası biraz sardı. Her gün 1-2 el atıyoruz. Fena değilmiş, çok önceleri bir ara LoL oynamıştım, onda bu kadar keyif almamıştım. Bir de aşina olduğun heroların olması da hoşuma gitmiş olabilir, bilmiyorum. Bazı mekanikler LoL'den farklı ve daha iyi olmuş bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

abi competetive bir ortam varsa biz de varız konseptiyle denemiştimde, bir SC değildi. Fakat RTS'leri bitiren bir oyun türüne dönüştü resmen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

FC3 u bu kadar sevdiysen 4 u ve primalida mutlaka oyna onlarda cok iyi..

Biraz baktim da temelde cok bir fark yok sanirim oynanis olarak... Fiyati da zaten $30 filan, hayatta vermem o kadar para PS3 oyunlarina...  :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Far Cry lar inanılmaz sıkıcı.. zaten singleplayer fps hiç sarmıyor beni artık ama fc ler gerek 3 olsın gerek 4 gerekse de primat hepsi ayrı bir çöp...

Hiç olmazsa third person versiyonu olan assasins creedleri oynayın.. bence atmosferleri falan daha az suni..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yok artik, Far Cry 3 cop falan degil o kadar da abartmayalim... 

@@JardeL prime 'ı bilmiyorum ama Far Cry 4 çok güzel oyun , pc tarafında daha iyi fiyata alınır o . Origin 'de indirimde şu anda mesela.

Konsolda aynı tadı vermez zaten.

PC'de degil de 1-2 aya PS4 Pro alirim diye dusunuyorum, artik orada oynarim... 

Far Cry ile ilgili birisi soyle birsey yazmis, asagi yukari aslinda benzer gorusler var;

Far Cry 3
Far Cry 4
Far Cry Blood Dragon
and Far Cry Primal

are actually

Far Cry 3
Far Cry 3.5
Far Cry 3-ish - Neon coat of paint
Far Cry 3-ish - Prehistoric coat of paint

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kimsenin ilgisi falan yok da yine de yazalım, Watch Dogs 2 çıkmış metacritic puanı iyi, ayrıca The Division için de 1.5 yaması geldi, onunla birlikte Survival mod geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kimsenin ilgisi falan yok da yine de yazalım, Watch Dogs 2 çıkmış metacritic puanı iyi...

Hakikaten bu oyunla niye kimse ilgilenmiyor, herseyi gectim grafiksel anlamda oyun muhtesem... Bunca high-end sistemi olan kisi var forumda ama kimse lafini etmemis... 

Ayni sekilde Assetto Corsa var, o da sahane ama burada hic soz edildigini gormedim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust Ubisoft'un geçmişi gayet iyi oyunlarla bezeli. Önyargılı yaklaşılsa bile oyunu oynamadan, incelemelere bakmadan, yorumları okumadan bir oyuna dandirik demek saçma.  :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ubisoftta şöyle bir durum var genelde. Oyunların kendisi, içeriği hiç fena olmuyor ama ubisoftun beceremediği şeyler yüzünden buglar, uplay, bağlantı sorunları falan can sıkıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya oyunu ben de oynamadım da, belki oyun çok iyi. Nereden biliyorsunuz da hemen kötü diye yaftalıyorsunuz? 

"Tecrübe" yazacak varsa yazmasın bi zahmet.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ubisoftun oyunlari hic dandini falan degil.

Divisionda mesela simdiye kadar tek bir baglanti sorunu yasamadim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen ki Black Friday indiriminden faydalanarak bende Overwatch edindim birde bu normale göre origin edition denen bir sürümüymüş biraz makyaj işleri falan var, blizzin diğer oyunlar içinda portre vs skin olayları katıyormuş. 35€ ' ya iyi denk gelmiş oldu. Öyle çok oynama şansım olmadı şimdilik arkadaşla takılmalık giriyoruz ufak ufak. HotS bizimde grupla oynadığımız oyunlardan biri. Zamanıyla dota dota 2 falanda oynamış ekibiz, bizi sarıyor açıkcası blizzard dünyasının herolarıyla oynamak ayrı bir keyif. Birde mesela bu hotsda warcraft 3 ilk çıktığında ki hero level sistemine benzerliğinden ötürüde çok seviyorum. Ve yine kendi dünyalarından esinlenilmiş kendilerine has skilleriyle oynayıp tatmin olmak büyük eğlence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Microprose'un Transport Tycoon oyununu bilenler vardır. Sanırım 96 falandı oyun sonra bir grup TTD diye windows uyumlu olarak çıkarttı yine aynı oyunu. Şimdi ise grafikler ve oynanış geliştirilerek Transport Fever olarak gelmiş. Eski anılarım depreşerek oynuyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Deus Ex'i PS4'e aldım, dün geldi. Sırada çok oyun olmasına rağmen bunu araya sıkıştıracağım.

Dün de Ratchet&Clank bitti, efsane oyunmuş, çok keyifli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Microprose'un Transport Tycoon oyununu bilenler vardır. Sanırım 96 falandı oyun sonra bir grup TTD diye windows uyumlu olarak çıkarttı yine aynı oyunu. Şimdi ise grafikler ve oynanış geliştirilerek Transport Fever olarak gelmiş. Eski anılarım depreşerek oynuyorum.

Transport tycoon efsane oyundur, zamaninda cok oynardim. Eger bu yeni oyun da ayni cizgiyi yakalamissa alayim hemen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

mankind divided kardeşliği büyüyor. Hocam takıldığın bişi olursa sorabilirsin. 

Gorev bile yapmiyorum saatlerce sagda solda takilip haydutluk yapma pesindeyim henuz. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok