Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.231 mesaj var

Ben son iki üç gündür Forza Horizon 3 oynuyorum. Bir de Gears Of War Judgment oynamamıştım, onu oynadım, yarın çıkacak Gears Of War 4'e alıştırma da olmuş oldu. Gears Of War 4 çıkınca bir süre onu oynarım herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3'u bilmem ama jc2 iyi oyundu. Far cry ile pek alakasi yok. Uzaktan bakinca tropik atmosfer falan oyle gorunebilir ama icerik cok farkli.

Just Cause'da oyle hikaye cut scane falan yoktur. Oyun sana der ki git suradaki herkesi oldurup ele gecir, sen de oraya giderken baska yerleri havaya ucurur, iki tane helikopter dusurur, savas ucagi calar, sonra verilen gorevi yapar, gorev bitince de oradan gecen bir tane tuk tuk'u calip diger gorev yerine gidersin.

Cok keyifli akici bir oyundur jc.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende üçüncüsü var, devam ediyordum ancak zamansızlıktan kaldı şimdilik, halen ama R9 290 kullanıyorsan üzücü vir deneyim oluyor 2560x1440'ta onu söylemek lazım, almanı tavsiye etmem halen o ekran kartını kullanıyorsan.

GTX 980 SLI ile gayet iyiydi oyun.

ResetButton beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

FarCry 3'ün hikaye yapısı ve daha oyunun başında "I'm king of the world!!! Wuuuuuu!!!" diye çığırarak yamaç paraşütü yapan extreme sporcu ergen ana karakterleri direkt soğutmuştu beni oyundan. :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Far Cry 3 iyiydi , hatta çok iyiydi. 

Far Cry 2 pek sevilmemişti. Tabii ilki gibi yenilkçi bir oyun değildi .Ben onu da oynamıştım pek sıkılmadan , ama Far Cry serisinin fanıyım, bir puan fazla veiryor olabilirim.

Far Cry primal mı öyle birşey çıktı bu sene . Kimsenin ilgisini çekmedi herhalde ,pek duymadım bir yerlerde adının geçtiğini.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Far Cry 3 ciktiginda azicik elestirdim diye burada az daha aforoz ediyorlardi beni.

FC2 ise hatirlamak dahi istemiyorum. Arkani donunce oldurdugun adamlar spawn falan oluyordu.... aboow sus sus, hic hatirlatma..

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grafikler o zamana göre iyiydi Farklı araçlar kullanma, farklı noktalardan saldırma şansı vardı. Open World olarak idare ederdi.  Yanlış hatırlamıyorsam savaşan iki tafar vardı, bir taraf seçilebiliyor muydu neydi. O nesil için iyiydi bunlar.

Tabii yapay zeka vs pek iyi değildi. Teknik hata çoktu belki onu pek hatırlamıyorum.

maxresdefault.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu sıralar koşuşturmaktan fırsat olmasa da ara ara Witcher 3' e devam etmeye çalışıyorum. Bunun haricinde her imkanda Heartstone devam 6x golden herom oldu ve şu an 7. mageyi gold yapmaya çalışırken ki 260/500 win durumunda olan deckimi ilk golden deck yapma marifetine de ulaştım diyeyim. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugünlerde bende World Of Warcraft arkadaşlarımla oynuyorum. Suramar bölgesi oyunda bunaltsa bile yeni artifact ve talent sistemiyle raidler bir nebze vanilya havasında.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ZvAnA hocam o düz verdisonu, bu meletin birde 10-15 dlc'si çıkacak o yüzden digital deluxe almak lazım. Sanırım oda 70$'dan aşağı değildir, steamde 293 liracık şuan için.

Arabayı bakımamı sokuyoruz oyun mu alacaz belli değil valla :D Bilgi için çok teşekkürler hocam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam'in en büyük indirimleri genelde kış indirimlerinde oluyor ama oyun yeni çıkacağı için Civ6'da 2017'ye kadar anlık yüzde 5-10'dan fazla bir indirim olacağını sanmıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher 3 Blood and Wine oynuyorum. Bir expansion için fazla dolu ve iyi olmuş. Bu muhteşem hikayeyi sonlandırmak için bundan güzel bir içerik yapılamazdı sanırım.

Bunun dışında Eve Online sonrası uzayda geçen pvp ihtiyacımı Fractured Space oynayarak karşılıyorum. Merak edenler için: http://store.steampowered.com/app/310380/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok