Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.228 mesaj var

4 hours ago, Onur said:

Rust ve anti-militaristlik hiç karşılaştırılmayacak kavramlar hocam. :lol:

Öyle tabii de insan olmanın gerektirdiği bazı adablar var. Eskiden evde buluşup lan parti AOE falan oynardık. Orada da aramızdan çıkardı bir iki rahatsız.

Oyun başlar başlamaz 3-5 asker yapıp en yakınındakine saldırırdı. Tamam geldin öldürdün beni daha oyunun başında, en kral sensin en büyük sensin, tek başına oyna şimdi.

Rust'ta da bu böyle. Madem en büyük en güçlü ve tek yaşayan sen olmak istiyorsun, etrafında kimse olmasın istiyorsun o zaman aç kendine bir server tek başına takıl.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Narcissus

@hakancez

Steam sonbahar indirimleri başlamış, benim aldığım herbişiyi full bundle'ı 38 TL'ye düşmüş. Asıl oyunun fiyatı 15 TL. DLC'lerden bir Shield Breaker diye bir sınıf verip biraz yaratık veriyor, asıl olansa Crimson Court DLC'si, bu DLC oyunu biraz daha zorlaştıran bir içeriğe sahip. İsterseniz oyuna başlarken dlc'leri açıp kapatabiliyorsunuz.. Ben hepsi açık oynuyorum, biz sıçan mıyız Kara Zindanlardan korkacağız, hepsi gelsin :). DLC'lerle oynadığıma pişman olmadım yani.

Alın hepsini geçin bence, cidden 38 TL'ye değer. Ben Bunca zamandır oyun oynuyorum böyle Darkest Dungeon gibi farklı şeyler, farklı dinamikler, farklı bakış açıları getiren oyunlar çok hoşuma gidiyor. Alın bakın, 2 saat oynayın, beğenmezseniz iade edersiniz. Doların kafayı yediği bu zamanlarda, steam fiyat güncellemesine giderse bu fiyatları da zor görürüz bence.

http://store.steampowered.com/app/262060/Darkest_Dungeon/

Executioner tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

koruyum ama para bende actionlarina devam install bile etmedigim overwatch game of the year 30 euro bayilmamdan sonra(wow da pet icin)

bi 30 euroda viurtual ticketa az once bayildim sirf ww da mount icin.

ki ben aslen pet collectorum

wow hayatimi yemis halde

altinlarim eriyo getti 2-3 milyon altin

malum yerlerden usteki oyunu dlcsini ve ek paketini buldum

ama kurmadim bile zamanim olucak mi bilmiyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Wolfenstein: The New Order

Oyunu daha önce almıştım, beğenmeyip satmıştım. 2.'nin trailer'ları ilk çıktığında çok hoşuma gitti, bu da indirimdeydi, tekrar bir şans vereyim dedim, keyif aldım bu sefer. Az kaldı bitmesine. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Horizon: Zero Dawn

Oyunun atmosferi, mekanları, karakter tasarımları çok başarılı olmuş. Henüz başlardayım, umarım ilk Assassin's Creed oyunları gibi tekdüze ilerlemez.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ubisoft bedavaya verince Watch Dogs'u deneyeyim dedim. Yaklaşık 1 saat kadar oynadım, araba kullanma kontrollerinin biraz tırt olması dışında herhangi bir sorun görmedim, açık dünya olarak da fena değil gibi geldi. Muhtemelen en azından ana senaryosunu bitiririm, ama...

South Park The Stick of Truth'u da indirmiştim, uzun zaman sonra bir bakayım dedim ve 4 saat aralıksız oynarken buldum kendimi :) South Park seven biri olarak sanki interaktif uzun metrajlı bir South Park bölümü izliyor gibi geliyor. Sanırım önce bunu bitirip sonra Watch Dogs'a geçeceğim :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11/20/2017 at 14:00, JardeL said:

Tearaway Unfolded

Playstation'i Playstation yapan oyunlardan biri daha... Media Molecule yapimi bir platform desem yeterli zaten... Oyun aslinda Vita oyunu, PS4'e de gelistirip degistirerek cikarmislar ama soylenen Vita versiyonunun daha iyi oldugu... Indirime girince Vita versiyonunu da kesin alacagim... Oyunu daha bitirmedim ama eglenceli, farkli bir oyun... Kisisellestirme olsun, hikaye anlatimi olsun LittleBigPlanet'a cok benziyor... Onu sevdiyseniz zaten bunu da alirsiniz... Kamerada acilarinda bazen sikinti yasaniyor onun disinda bir sikinti yasamadim... 

Oyunu bitirdim, suna bir guncelleme yapayim...

Oyunun basiyla sonunun alakasi yok bir kere... Ilk bolumler son bolumlerin yaninda tutorial havasinda kalmis... Oyuna baslayanlarin oyunu bitirmeden kenara atmasini anliyorum... Oyun ilk baslarken farkli geliyor ama uzun bolumler boyunca ayni seyler tekrar ediyor ta ki oyunun sonuna gelene kadar... Oyunun sonunda sanki dev.lere "akliniza gelen ne varsa ortaya dokun" denilmis, bir suru farkli ve yaratici sey ortaya cikmis... Bunu oyun geneline yaymalari buyuk aptallik... 

Ikincisi sanki sonradan akillarina bazi seyler yapmak gelmis de sirf bu yuzden oyunu uzattikca uzatmislar gibi bir his olustu bende... Tam "hah galiba bitti" derken sacmasapir bir sebeple uzuyor oyun... Oyunun basindaki hikaye ile sonlara dogru oynadiklariniz cok ortusmuyor cunku ortusen yerler bittikten sonra alakasiz bolumler eklemisler oyuna... Journey cakmasi yerler filan var... 

Son olarak; kamera acilari cok buyuk sikinti, sacma sapir acilara zorluyor sizi... Oyunun bitirilmeyip kenara atilmasinda ikinci sebep budur muhtemelen... 

Inat edip bitirdim, son bolumlerin guzelligiyle odullendirmis oldum kendimi ama herkes kasmaz, zaten oyunu bitirince alinan Trophyi %5 mi ne almis... 

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son birkaç haftadır Starcraft 2, arada Diablo 3 ve Minecraft SkyFactory3 oynuyorum. Arada BF1 falan oynadım ama kafama sıktılar tabi.

Bu hafta The Division aldım, beğenirsem biraz da ona takılacağım sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

metro 2033 redux oynuyorum.

neredeyse oynadığım tüm oyunları en zor zorlukta oynuyorum ama hepsi çocuk oyuncağı gibi geliyor, bu da aynı şekilde... eh, gençliği competitive oyunlarla geçmiş pc master race adamlar için böyle olması normal tabi :lol: örnek mesela, kendim çektim :D

hs ler havada uçuşuyor...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 minutes ago, TiesTorN said:

metro 2033 redux oynuyorum.

neredeyse oynadığım tüm oyunları en zor zorlukta oynuyorum ama hepsi çocuk oyuncağı gibi geliyor, bu da aynı şekilde... eh, gençliği competitive oyunlarla geçmiş pc master race adamlar için böyle olması normal tabi :lol: örnek mesela, kendim çektim :D

hs ler havada uçuşuyor...

Doom 2016 'yı en zora al gör zor neymiş. Mouse'ım sırılsıklam oluyor stresten :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Doom u en zorda oynuyorum (ayda 2 saat oynamasam bitiricem aslında ama) bir tek başları biraz sıkıntı oluyor boktan silahlardan ötürü sonra yağ gibi.. 

Bana hayatımda en son zorlukta monitor karşısında ana avrat sövdüren sayılı oyun vardır..  Bunların en sonuncusu Gears of War 4 Insane walkthroughum idi... Doom falan bunun yanında traş köpüğü öyle söyliim.. Denemek isteyen varsa o ölmeleriyle ünlü olan Dark Souls ve Demon Souls türevlerinden daha çok ölmeye hazırlansın.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 minutes ago, TiesTorN said:

en zorda adama sinir krizi geçirten oyunlardan biri de mass effect 1'dir mesela. resmen oyun bitirilmesin diye tasarlanmış o zorluk.

Ya :lol:  ondaki salaklık şundan kaynaklanıodu :  karşıdaki adamların davranışları aynı ... ama saçma sapan immunityler ve saçma sapan zorlukla artan HP ve DMG sistemi şaka haline getiriyordu oyunu.. 

Hiç unutmam daha oyunun başlarında çıkan bi krogan vardı mesela..  Ben de Sentinel oynuyorum .. Bana doğru koşmaya başladı bütün bioticler güçlerimi (ittirme - havaya kaldırma) kullandım.. hiç birini yemedi çarptı ve öldüm..  :lol:

Oyundaki Enemy HP mantığı zorluğa göre resmen logaritmik artıyor.. 

Casualda 0,5 birim ise HP 

Normalde 1

Hardda 2

Insanede 10 

Böyle olunca da sonsuza kadar vurmak zorunda kalıyorsun karşıdakileri.. ki Mass Effect 1de Ammo sınırsız olduğu için beni pek zorlamamıştı yine de yalnızca time consumingti biraz.. 

Dediğim gibi Gears of War 4 teki dahiler zorluk arttıkça senin HP ni azaltıp, düşmanın HP ve DMG ını yükseltip bir de daha Rush tarzı bir oynanış verdiği için .. Ağlatıyordu.. Süper dandik bi locust parkta yürür gibi bütün bir sarjorü kafasına yiyerek koşarak gelip yumruk atarak one-shot sizi öldürüyor.. :lol:

Narcissus tarafından düzenlendi
Mass Effect 1

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 saat önce, Squall said:

Son 4, 5 gundur yemeden icmeden kesildim Black Desert Online oynuyorum..:facepalm:

Nasil oynuyorsun? Ben siteye girip uye oldum. Oyunu indiremiyorum bulundugunuz bolgede aktif degil diyor. Vpn mi kullandiniz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, RFID said:

Nasil oynuyorsun? Ben siteye girip uye oldum. Oyunu indiremiyorum bulundugunuz bolgede aktif degil diyor. Vpn mi kullandiniz?

Oyun resmi olarak TÜrkiyeye geldiğinden dolayı o clienti indirmeniz lazım tr sitesinden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

konsolları sadece pes ve fifa oynamaktan ibaret sanan kekolara oldum olası şaşırmışımdır... neden bu kadar çok var abi bu insanlardan. konsolu olan adamlara ne oynuyorsun diye soruyoruz, cevap belli... ya pes diyor ya fifa. ufkunuzu genişletin lan biraz.

Firienholt and SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
51 dakika önce, TiesTorN said:

konsolları sadece pes ve fifa oynamaktan ibaret sanan kekolara oldum olası şaşırmışımdır... neden bu kadar çok var abi bu insanlardan. konsolu olan adamlara ne oynuyorsun diye soruyoruz, cevap belli... ya pes diyor ya fifa. ufkunuzu genişletin lan biraz.

Bu bahsettigin adamlar zaten oyuncuda degiller.. Oylesine kirk yilda bir ps4 den fifa oynayan adamlar iste..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12/10/2017 at 0:20 AM, nazareth said:

buyrun bekleriz diablo hardcore oynayin enzor yerlerine gelince bi lag bi sacmalik bi halt olsun karakter permanent olsun sonra konusalim

Bu 33.6K modemle quake oyna o zaman kafası da iyiymiş :D

Ya zaten D3 ün skill gereksinimi oyun içinde %8e falan tekabül ediyor %92si item ve farm.. o nedenle zaten direkt eliyoruz :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tales from the Borderlands

3. bolum biraz baydi, 5. bolumde de teknik problemler var ozellikle sonlara dogru ama genel olarak iyi... Tabii Borderlands ile oynanis olarak cok farkli, butun olay secim yapma uzerine kurulu ama o atmosferi tekrar yasamak isteyen icin baska secenek de yok (Borderlands oyunlarini tekrar oynamak disinda)... Ayrica Platinum trophy almak da acayip kolay tek yapmaniz gereken tum bolumleri bitirmek, bu yanilmiyorsam benim ilk platinum aldigim oyun... 

Haftasonu biraz Monster Hunter World Beta oynadim da arayuz cok karisik, alismak lazim... MP de oynayamadim zaten hata verdi hep... DRIVECLUB zaten surekli oynuyorum, bence gayet iyi oyun... 

Witcher 2'ye baslamistim da PC'de oyun oynamak zor geldi... PS3'te de Yakuza 4 var baslayip bitirmedigim, onu da halletmem lazim...  

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 hours ago, Narcissus said:

Bu 33.6K modemle quake oyna o zaman kafası da iyiymiş :D

Ya zaten D3 ün skill gereksinimi oyun içinde %8e falan tekabül ediyor %92si item ve farm.. o nedenle zaten direkt eliyoruz :lol:

amaiste 2 sene once parali ahsivarken konsollara gelmemisken miydi neydi

istersen 20bin dolar harca tum ust basi yap

1 hata ve oluytorsun ve geri gelme yok tum itemlarda oldu bitti oluyo

ben bundan harcodurunu bilmem oyle darksoulmus yok bilmene mis doommus

aglatsada gidip autosavinden bi yerinden yada o bolumden baskiyorsun

ben bi kere yapabildim biraz ust duzel bi sonraki zorluga gecince nallari dikti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biz de oynadık hacı hardcore, hell e kadar oynayıp sonra olmesin diye oynamaya devam etmediğim bi karakterim vardı.. normal karakterlerle de hellde bitirip rmah da paramızı kazanıp bıraktık d3 ü yeter... 

Ama dediğim gibi hardcore diye zor oyunlar kategorisine girecek değil, bir kere öldüğünde devam etmeyen oyun stilini seviosan hiç bi oyunda save etme ölünce de new game yap.. Al sana manual hardcore, P.S. hiç bi oyunu bitiremezsin söyliim.. 

Ki gears of war 4 başlığına yazmıştım.. insane zaten OÇlik iken oyuna sonradan inconcievable ve ironman diye iki zorluk geldi.. ironman ölünce bitmesi olayı işte.. ama inconcievable öyle saçmalık bi zorluk ki.. oyunun basındaki introda ölmüştü karakterim :lol::lol: SS almıştım ama evde olmadığımdan koyamıyorum şimdi .. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok