Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.221 mesaj var

Atomic Heart beğendim. Bazı eksikleri var ama günümüzdeki yarım yamalak çıkan oyunların yanında iyi kalıyor. Hikâye anlatımı yönü biraz eksik kalmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 3/4/2023 at 8:58 AM, T800 said:

Atomic Heart çok sarmadı beni, gamepass üzerinden bakıyorum ben de.

Bu oyundaki acaip olay yıllar öncesinden raytracing tanıtım oyunu olarak kullanılmasına karşın oyunun raytracing içermeden gelmesi.

Şaşırtıcı olmuş bu durum baya gördüğüm kadarıyla.

Yapımcı Rus olunca muhtemelen bir takım yaptırımlara maruz kalmışlardır. Oyunun çıkması ve Gamepass'te olması bile şaşırtıcı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Octopath Traveler (PC versiyonu, Square Enix oyunu)

g2roiF4hDud6j9ZKUH5RaS.jpg
EGS_OCTOPATHTRAVELER_SquareEnixACQUIRECo

Peregrine tarafından düzenlendi
oyun kapak resmini ekledim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Atomic heartı bitirdim. Fena değil oynadıkça açılıyor biraz ilk başlar acemice olmuş.

Evil Weste başladım ondan sonra. Dandik ama çok zevkli bir oyun. Gears of war oynanışında vampir temalı bir oyun. Evet dandik ama arkadaş o nasıl atmosferdir ya tam benlikti. Neyse oda bitti.

Sonrasında soma ya başladım ps5 de ama hoşuma gitmedi bıraktım pc dede bakacağım sonra.

Şimdi bugün ne oynayacağım bilemiyorum bakalım. Chant diye bir oyun yükledim ona bakacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, stardust said:

20 bin lirayken alacaktın, daha da düşmez artık :D:D

Geçen incehesap'ta gene düştü uyuyakalmışım kaçtı. :lol:

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Chant kötü çıktı.

PCVR da Thumper diye bir oyuna başladım. İlk defa beyne bu derece şiddet uygulayan bir vr oyunu oynuyorum 1 bölüm oynayıp ara veriyorum anca öyle. 

t8mlrar.jpg

Aslında bir ritim oyunu ama çok hızlı ve şiddetli bir oyun kendimi kingin bahçivan filmindeki denek gibi hissediyorum oynarken.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, stardust said:

beni yetkilendir alırım sana :D bu cuma evdeyim.

Zotac NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Trinity OC ucuza denk getirdim bu akşam 20.500 e yapıştırdım. :icon_dance:

stardust and MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
39 dakika önce, MilesTeg said:

Kaldıysa n11'de taksitli seçenekler daha iyi.

Teşekkürler. :)

Erwin tarafından düzenlendi
MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu 4000 serisinin 2 fanlı modelleri çıkar mı acaba? Benim mini-itx kasaya sığmıyor 3 fanlı kartlar.

Aslında elimde Kraken G12 adaptör de var. Bu seriyle uyumluysa kartı AIO ile de soğutabilirim.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Erwin said:

Colorful markasının ufak boyutlu kartları var aslında ama bizim ülkede yok galiba.

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/colorful-igame-4070-ti-neptune.b10479 

Bu model su soğutmalı olduğu için ufak. Onlar daha pahalı oluyor haliyle.

Küçük boyutlarda (çift fanlı) 4070 ti görmedim ben de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, Najaz said:

Bu 4000 serisinin 2 fanlı modelleri çıkar mı acaba? Benim mini-itx kasaya sığmıyor 3 fanlı kartlar.

Aslında elimde Kraken G12 adaptör de var. Bu seriyle uyumluysa kartı AIO ile de soğutabilirim.

kesinlikle çıkar çünkü hiç ısınmıyor benim kart. 60 derecede çalışıyor yük altında.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 8.03.2023 at 13:10, Najaz said:

Aynı durum bende de mevcut, ekran kartı ancak 2 fanlı sığabilir şu anki 6600xt gibi.. çıkarsa apgireyid düşünülebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Double Agent i hem Xbox original sürümü hem de PC sürümü olarak bir kez daha hatim ettim. 

PC sürümü tam bir felaket kodlama açısından ancak bir şekilde başardım sorunsuz çalıştırmayı. Kendimle gurur duyuyorum. 

Xenia Xbox360 sürümünü çalıştırsa o daha sorunsuz ama nedense bu oyunu oturtamadılar bir türlü. Ubishit çin batırdı ortalığı. 

Aslında bilgisayarımda bir değişiklik yaptığımda (Yeni gpu yeni monitör veya cpu vs veya değişiklik yoksa bile her yıl en azından bir kere) oynayıp baştan bitirdiğim bir oyun listem var. Needeyim dayanamıyorum. 

HL serisi (1, bs, opfor, 2 ep1-2) (Her yıl en az bir kere)

Splinter cell serisi (1 2 3 4 5 6 artık Allah ne verdiyse)

Mass Effect (Bu sene oynamadım ona da bir el atmam lazım)

Doom 2016 ve Eternal (Bunlarda 2. tura başladımda ne ara biter bilmiyorum. Araya bir Splinter cell alabilirim yine.)

Deus Ex... sürer gider. 

SkyWarrior tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam Ubishit ona da çakar bir ubigame bilmemne bıdı bıdısı. O tarz birşey işin içine girdi mi oynanmaz hale geliyor malesef. Denuvo dan beter bir DRMsi var ubigame clientin. Uyumsuz bir kere. Aşırı girişken. Her loginde email geliyor yaw oyuna girdin diye. Bu ne. 

Splinter cell gelsin her türlü lafım yok ama ubisoft yapmasın artık onu. 

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende 

1- CDler var

2- Steam dijitaller var

3- Ubi dijitaller var

3.5- GOG dijitalden de var :D

4- PS2 Xbox PS3 Xbox360 iso SEler var.

Splinter cell konusunda takıntılıyım evet. 

SkyWarrior tarafından düzenlendi
wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok