Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.069 mesaj var

Yeni eklenen indirimler var gibi yalniz sanki galiba.. !?

Gökkuşağı 6: kuşatma adlı oyunumuz bildiğiniz gibi daha yeni çıktı zaten ve wishliste atmıstjm... Ve bugün indirime girdi ki hergün bakıyorum yani atlamış olamam, ayrıca diğer indirimler gibi 4 ocak a kadar değil 28 aralıkta bitiyor indirimi..

Telefondan yazdıgım için link atamıcam ama steamden aratanilirsiniz..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Psn store da da indirimler var, ben Drive club + season pass aldım. Plus a 39 lira. BF 4 alsam mi almasam mi diye karar veremedim. Daha önce konsolda fps denemem faciaydi, ama 30 küsür liraya bi şans versem mi acaba diye geçiriyorum içimden. Witcher 3 110 lira gta 5 120 küsür lira yanılmıyorsam. Bir çok oyunda güzel indirimler var. Fallout 4 140 civarı ps 4 için uygun bir fiyat.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kere girip sonra hayatin yogunlugunu bahane edip aglicak adamlar olmicaksa ben de alabilirim ama dedigim gibi dedicated bi team lazim.. :)

Akşam 21:00 - 01:00 arası takılırım. Hafta sonu takılmam. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Adam bulunuz :) 

Buarada şaka gibi; Heroes 7 zaten bok gibi eleştiriler almıştı ama eninde sonunda bebeliğimden beri sevdiğim bi seridir yine alıp oynıcam yani.. Lakin %50 indirim az mı yeterli mi diye düşünürken indirim bitmiş..  :lol:  

Şu durumda bi dahaki indirimde %75 olana kadar almıcam...  :bigstar:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eskisi gibi 10-20 oyunda güne özel daha düşük fiyat olayını kaldırmışlar, ana sayfa günlük değişen vitrin özelliğinde sadece. 4 Ocak'a kadar şu anki indirimlerin tamamı geçerli ve bu tarihe kadar hiç birinde bir değişiklik olmayacak anladığım kadarıyla.

Steam indirimlerinin ilk günden tüm oyunlarda uygulanıp hergün sadece vitrin değişmesi benim hoşuma gitmedi. Eskiden bu işin bir ritüeli vardı, hergün gelen indirimlere bakılır, alsak mı almasak mı üzerinden konuşulurdu. O ruhu da kaybettirdiler.

Hiçbir esprisi kalmamış bu indirimlerin, eskiden heyecanla beklerdilk yeni güne yeni kısmet çıkar diye :)

Zaten steam acayip bir hal almış, aynı badge'i 1000 kez yapıp level kasan bebelerden tut, CS'den düşen kutusunu, silahını satıp çeyiz düzen hanım kızlara kadar her tip dadanmış, bakıyosun hesabında 3-5 oyun var, oyuncu kültürü sıfır...

Bu (a)sosyal medya işinden parayı buldular artık 3. oyunlar hiç gelmez, eskiden güzel oyunlar yapan bir firmaydı diye anacağız valve'ı bu gidişle...

-

Hazır kırk yılda bir mesaj atmışken, çoğunuzun zaten bildiği bir oyun tavsiye edeyim, 7.20'ye inmiş.

FTL http://store.steampowered.com/app/212680/

Gözden kaçırmış olanlar varsa bence bu oyunu oynamamak büyük kayıp olur, saatlerce oyalayacağını garanti ederim.

Firienholt and Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

FTL hastasiyim ben de.

Indirimli bulursaniz ve iPad kullaniyorsaniz iPad'de oynamayi tavsiye ederim. Ben steam'den almistim, daha iPad'e cikinca direkt oraya gectim. Saatlerin nasil gectigini anlamiyorsunuz, cok keyifli. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

AC1'i sıkıldım yarım bıraktım, dişimi sıktım AC2'yi bitirdim bir daha elimi sürmem buna demiştim. Bir tane daha oynayıp jubilesini yapmak istiyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

AC1'i sıkıldım yarım bıraktım, dişimi sıktım AC2'yi bitirdim bir daha elimi sürmem buna demiştim. Bir tane daha oynayıp jubilesini yapmak istiyorum. 

En kotulerini oynamissin.. Black Flag oyna en guzel oyun o.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok