Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.069 mesaj var

Bundan önceki indirimlere özel bir durum diye düşünüyordum flash sales'in kalkma meselesini. Şu durumda indirimlerin hiçbir heyecanı kalmadığı gibi indirim oranları da azalmış sanki. 

Bir yandan da iyi olmuş, kendimi daha rahat sınırlayacağımı hissediyorum  :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Iade olayi ciktigi icin Valve acisindan mantikli olabilir bu sekilde olmasi. Bircok insan flash sale ile oyunlari doldurup iade ederse iyi olmayabilir. Tabii ki tamamen tahmine dayali olarak soyluyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İade şansım olmasaydı satın almak için çok daha fazla düşüneceğim birçok oyunu pat diye satın alıyorum. 1-1.5 saat oynayıp beğenmezsem iade ediyorum. İade şansı bir kullanıcı olarak beni çok mutlu ediyor. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Diablocular şu oyuna bir baksın oynayan varmı ilginç bir oyun : 

http://steamcommunity.com/app/219990

Merak edip aldım oyunu. Enpara ile yarı fiyatına geldi, yaklaşık 11-12TL'ye yani.

Kısa bir yorum yapmam gerekirse early access olmasına rağmen oyun başarılı görünüyor ancak bu oyun çok "tanıdık".

Eğer siz de benim gibi zamanında Titan Quest'e oldukça fazla mesai verdiyseniz benzerliklerin sadece tesadüf olmadığını farkedersiniz. Araştırma yapmadım ama aynı elemanların ürünü olduğuna dair iddiaya girebilirim.

Oynanışın her aşaması birebir kopya.

Diablo3'ten çok Titan Quest sevenler için daha iyi grafikler ile bir oyun güncellemesi vaadediyor. Hikayesi de fena değil. TQ'da da olduğu gibi bir süre sonra uyuşmuş bir şekilde hack and slash moduna giriyorsunuz doğal olarak.

Meraklısı için oldukça oyalayıcı olmuş. TQ'i özlemiştim, teşekkürler :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış hatırlamıyorsam Titan Quest 'in yapımcılarının eli vardı Grim Dawn 'da, Kickstarter 'dan beri de hep "TQ gibi olacak" dediler. Steam sayfasından anladığım, oyun EA ancak bu ay itibariyle content/feature complete durumdaymış, Şubat 'ta EA'dan çıkmadan önce bir patch ile ufak kozmetik detaylar ve balancing yapılacakmış. Alınabilecek durumda demek ki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grim Dawn gibi erken erişime açık olup, bu seviyede gelecek vadedip, başarılı olan The Long Dark fiyat olarak alınabilir seviyede. Oyun neredeyse tamamlanmış durumda. Önümüzdeki bahar aylarında hikaye modu ile birlikte yayınlanacak. Tabii fiyatı da bir miktar artacak. İndirimdeyken alınması güzel olur derim. Zombi içermeyen, doğa şartlarına karşı hayatta kalmaya çalıştığımız pek fazla oyun yok ve oyunu beğenmeyen kişi sayısı çok az.

http://store.steampowered.com/app/305620/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://store.steampowered.com/app/266130/

Breach&Clear

Dün akşam oynama fırsatı buldum ve 3 saat kesintisiz oynadım. Açıkçası piyasada ki diğer benzerlerini de denemiştim ama hiç biri bunun kadar başarılı değildi. Oyunda bir xcom veya benzer oyunlarda ki derinlik yok fakat oynanabilirliğin yüksek olması ve taktiksel kısmının güzel çalışıyor olması diğer açıkları kapatıyor.

Hazır indirimdeyken 3.20Tl'ye 10-15 saat rahat oynanacak bir oyun olarak kesinlikle tavsiye ederim.

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tim Schafer oyunlarını severim ben de ama Broken Age için yorumlar pek iç açıcı değil. Elde de hala oynamadığım Grim Fandango Remastered olduğundan beklemedeyim biraz daha. Hem belki 3-5 liraya da iner o zamana kadar :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

rusça dünya genelinde çok kullanılan ve çoğu programda da olan bir dil seçeneği zaten benim gördüğüm kadarıyla.

Çok kullanılması kriterse oyunda Portekizce, Urduca, Arapça ve Japonca da yok. :)

Rusya'da daha fazla oyun satıp daha çok para kazanıyorlarsa onu bilemiyorum.

Ben bu oyunu ve benzerlerini satın almayacağım bundan sonra Rusça gibi dilleri ekleyip Türkçe'yi eklemediklerinde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok