Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.073 mesaj var

Nevet neverwinter ve kotordan sonra dragon age ve mass effectten önce jade empire vardı.. Ama ben nasıl olduysa atladım o oyunu.. Muhtemelen o yıllarda her gece Team Fortress 2 oynadığımız için görmemiştim Listeye ekledim ama muhtemelen hic bi zaman oynayamayacağım nadir güzel rpglerden olarak :/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben Star Citizen'e merak saldım. İndirim falan hikaye onu alıp geçeceğim uzun bir süre de oynarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gta 5'e indirim gelmiyor onun dışında da alınacak çok birşey kalmadı, şimdi onlar düşünsünler.

Aynen. Beğendiğim oyunları Türkiye ye özel fiyatlandırma yaptılar. Bir anlamı kalmadı indirimlerin. 

Zaten aldıklarımı oynadığım da yok. Witcher 3 hala duruyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eskisi gibi 10-20 oyunda güne özel daha düşük fiyat olayını kaldırmışlar, ana sayfa günlük değişen vitrin özelliğinde sadece. 4 Ocak'a kadar şu anki indirimlerin tamamı geçerli ve bu tarihe kadar hiç birinde bir değişiklik olmayacak anladığım kadarıyla.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Monochroma'yı akşam alalım. Ufakta olsa türk oyun sektörüne bir katkımız olsun. 

Dün akşam wasteland 2'yi aldım. Yüzde 50 indirim vardı. Uzun zamandır takip ediyorum daha fazla indirim olmadı pekte olacağını sanmıyorum yakın zamana kadar. Ayrıca Steam'den türkçe desteğide gelmiş oyuna.

http://store.steampowered.com/agecheck/app/240760/

Ayrıca humble bundle'da square enix paketi var. Güzel şeyler var bir göz atın:

https://www.humblebundle.com/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam indirimlerinin ilk günden tüm oyunlarda uygulanıp hergün sadece vitrin değişmesi benim hoşuma gitmedi. Eskiden bu işin bir ritüeli vardı, hergün gelen indirimlere bakılır, alsak mı almasak mı üzerinden konuşulurdu. O ruhu da kaybettirdiler.

Oyunları iade edebilmek ise çok güzel bir özellik oldu. Early Access bazı oyunları satın aldım ama beğenmedim ve iade ettim. Eskiden olsa kazığı yemiş oturmuş olurdum.

Fallout Shelter oynayıp keyif alanlar için Sheltered bakmaya değer görünüyor. Bunu da satın aldım ve 1 saat kadar oynayıp sonra iade ettim. Tam sürümü çıkıp fiyatı da 5-10 TL arasında bir indirime girince alıp oynarım.

@@hakancez

5-10 TL aralığına düşünce almaya değer göründü bana da. Hatta 5 TL üst sınır denebilir. :)

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grim Dawn (23 TL) ve Killing Floor 2 (32 TL) biraz ilgimi çekti, onları da almazsam (ikisi de Early Access) ilk defa bir yılbaşı döneminde Steam 'dan hiç alışveriş yapmamış oluyorum. En azından Monster Game gibi ilginç bir aktivite getirselerdi iyiydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Day of Defeat aldim. Arkadaslar basin donmez cok renkli degil dediler ama bakalim. Baska bir seyde almadim hanima da hidden object game lerden aliriz biraz biter bu seneki Steam coskusu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Kingdom of Amalur Reckoning alacağım sadece bu indirimde sanırım RPG - Hack'n slash tarzı oynamayan varsa baksın mutlaka.

Negatif oyun çok var ama ben beğendim oyunu. 

Gayet iyi oyundur, oynanis cok cok iyi ve cok fazla icerik var. Ozellikle mage i oynamasi cok zevkliydi diye hatirliyorum.

Zaten mmo olarak cikacakti ama olmadi single playe cevirdiler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu tür oyunları mage 'den başka bir karakter oynayamıyorum zaten, hep şöyle bir warrior yapayım diyorum ama heralde mizacım değil. Diabloda bile Doctor ve Mage den başka sarmamıştı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok