Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.069 mesaj var

Benim için steam achievment'ları dert değil de, oyunların bir kütüphanede olması iyi oluyor. Ama eve gidince bir bakayım. İlkini klavye fare ile oynamıştım ama Tomb Rider gamepad'le oynanabilecek bir oyun gibi. Bu aralar salonda projeksiyonda oynamak için oyun arıyordum. Bunun için alabilirim oyunu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

genel olarak vasatlaşan NFS serisine yeni bir kan getirmişti bu oyun ama bu saatten sonra değil bedava, üstüne para verseler kim oynar bilmiyorum.

origindeki oyun listeme ekledim yine de, haber için teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi kredi kartıyla aldınız Tomb raiderı. Benim yapı kredi ve enpara kartlarıyla almadı

Ben de HSBC'deki sanal kartım ve normal kredi kartımla denedim, ödeme aşamasında sorun çıkıyor. Sebebi nedir acaba?

Konum olarak Ukrayna'yı seçtiğimizde, ödeme seçenekleri kısmına Paypal de ekleyemiyoruz, böyle tuhaf bir durum var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de HSBC'deki sanal kartım ve normal kredi kartımla denedim, ödeme aşamasında sorun çıkıyor. Sebebi nedir acaba?

Konum olarak Ukrayna'yı seçtiğimizde, ödeme seçenekleri kısmına Paypal de ekleyemiyoruz, böyle tuhaf bir durum var.

Garanti sanal kartla aldım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunu yükledikten sonra açtım fakat loading ekranında kalıyor öylece. Sizde çalıştı mı?

Kredi kartı ödeme olayında ad ve/veya soyadınızda Türkçe karakterleri İngilizce olarak yazarsanız çözüm olabilir. Bir kere ödeme yapamadığım kartı bu şekilde çözmüştüm. Belki tesadüftür, emin değilim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tomb Raider'i MS Store'dan almaktan vazgectim. Okudugum yorumlara gore XBOX 360 gamepad desteklemiyormus Store surumu. Ilk oyunu gamepad ile oynamis ve cok keyif almistim. Bu yuzden indirime girmesini bekleyecegim sanirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunu yükledikten sonra açtım fakat loading ekranında kalıyor öylece. Sizde çalıştı mı?

Kredi kartı ödeme olayında ad ve/veya soyadınızda Türkçe karakterleri İngilizce olarak yazarsanız çözüm olabilir. Bir kere ödeme yapamadığım kartı bu şekilde çözmüştüm. Belki tesadüftür, emin değilim.

Bende sorunsuz çalıştı ancak oyundaki birçok özellik kapalı geliyor. Açabilmek için de DLC almak gerekiyor. Bulduk da tüysüzünü istiyor konumunda olmayalım tabii buna da şükür :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tomb Raider'i MS Store'dan almaktan vazgectim. Okudugum yorumlara gore XBOX 360 gamepad desteklemiyormus Store surumu. Ilk oyunu gamepad ile oynamis ve cok keyif almistim. Bu yuzden indirime girmesini bekleyecegim sanirim.

Emin misin gamepad işinden. Sadece xbox one gamepad e daha iyi destek verdiği yazılıyor.

Oyun güzel olmuş . Grafikler, atmosfer, oynanış çok iyi.

G13 ile oynuyorum bunları, destekte biraz sorun var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton Store'daki yorumlarda yazıyor 360 gamepad desteği olmadığı. Bununla ilgili birkaç farklı kullanıcının yorumuna rastladım, hepsi aynı şeyden şikayet etmiş. Ellerindeki 360 gamepad'ini kullanamadıklarını yazmışlar. Steam'de satılan oyunda böyle bir sorun yokmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ohoo salonda gamepadle oynamak için alacaktım ben. Gerçi sanki zaman var da oynamaya. Bekleyip, steamde indirime girince alırım olmazsa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben iOS sürümünü oynamış ve çok beğenmiştim, anlatımı olsun oynanışı olsun güzeldi, böyle indie shooter tarzı oyunları severseniz güzeldir. Hatta çok beğenildi, Transistor diye yine benzer ruhlu bir oyun daha çıkardılar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bastion denilen bir oyun var denedinizmi?

Bastion, Transistor, ikisi de 10 numara oyunlar. Biraz bakın gameplay videolarına, türü seviyorsanız da direkt alın derim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bastion'u ben de bayılarak oynamıştım. Bastion'daki anlatıcı yeter, başka hiçbir oyunda o tarz bir anlatım görmemiştim, yaptıklarınıza ve seçimlerinize göre hikaye anlatımı değişiyor, ayrıca grafik tarzı ve  oynanışta gayet zevkli. Ama tabi herkes sevecek diye birşey yok :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam'in lunar bilmemne indirimlerinden yüzde 66 indirimle 7,14 TL'ye Blue Estate'i aldım. Eskilerden Virtua Cop tarzı bir rail shooter. Hikaye anlatımı ve temiz unreal engine'iyle arcade tarzı zevkli bir oynanış sunuyor. O paraya hakikaten değer, Biraz kafa dağıtmak için birşeyler arıyorsanız tavsiye ederim.

http://store.steampowered.com/app/305380/

Rj0lnir beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Forumdan Chandos 'un twitchten yayınladığı ve Teknoseyirde denk geldiğim bir oyun olan Tharsis i new release indirimiyle 15-16TL gibi bi fiyata almıştım.. Malum Çin yeni yılı indirimleri var Steamde ve baktım yine benzer bi fiyata inmiş.. 

Halkın oyun çok zor diye 61 vermesine bakmayın; çok güzel düşünülmüş, risk management üzerine kurulu, board game mantığına yakın bi yapısı olan güzel bi oyun, her oyun bi 20 dakika falan sürüyor ve laptop umda bile çalışıyor...  iş yerinde bile bi boş aralıkta oynanabilir.. Mutlaka şans verin diyorum ben.. 

header.jpg?t=1453149629

http://store.steampowered.com/app/323060/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok