Ucuz oyun avcısı
4 4

1,459 posts in this topic

17 hours ago, wazzap said:

@Narcissusben bitirdim şeyli versiyonunu. iyi ki orijinal almamışım. tek düze senaryo, saçma yan görevler, saçma sapan zorluk katsayı değişimi vs vs.

Ya ewt biraz boktan olduğunun farkındayım aslında ama Gears 5 ve Red Dead de bittikten sonra Eylüle kadar bi boşlukta olucam diye düşündüm..  Malumunuz Star Wars Fallen Order ve Doom Eternal in fiyatları kapı kolu gibi olduğu için direkt alıp oynama isteğini törpülüyor insanın.. 

AC' yi aslında en son AC: Syndicate oyununu oynamayarak bırakmıştım. Başlarda cezbedici ve sürükleyici bir seriydi ama hep aynı oynanış şekli, devamlı aynı şeyleri tekrar tekrar yap dinamiği baymıştı oyunun. Blag Flag oyunu açık ara en sağlam oyunlarından biriydi, ilk iki oynunda orijinal konsepte bağlılık olarak çok büyük yeri vardır. Diğer oyunların belli sahneleri dışında çok büyük bir etkisi yoktu, revelationsda Ezio' nun Altairin öldükten sonra yıllarca gizli kütüphanede bekleyişiyle buluştuğu an falan sağlam sahnelerdi. Geri dönük olarak anıları depreştiriyordu. :P

En son aldıklarınız başlığında ralli muhabbeti dönedursun, Humble Bundle da WRC 7 veriyor 5 liraya (yanında 2 tane de motor yarışı oyunu var).

https://www.humblebundle.com/games/just-drive

Bu arada, diğer 2 motor yarışı oyunu (MXGP - The Official Motocross Videogame ve MotoGP15) pek ilgimi çekmiyor. İsteyen ve meraklısı olan varsa gift olarak gönderebilirim.

37 dakika önce, MilesTeg said:

Harikaydı. Zaten Tomb Raider severdim oldum olası ,  iyi oyundu. Devamındakileri de oynadım ps4'te ama bu ilki kadar düzgün değillerdi.
Oynamayan kaldıysa bir fırsat yaratıp bitirin derim.

Edited by Altan Yoklar
MilesTeg likes this