En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.013 mesaj var

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Kısmetse 128 cigolayt ram sipariş ettim. Ucuz 2. el de bir tane 3060ti buldum onu da bugün alırım. Kısa günün alışverişi :D

Ramlar geldi ama 3060ti satan eleman nedense hiç bir telefona cevap vermiyor mesajları görüyor dönüş yapmıyor. İnsan ben satmaktan vazgeçtim der en azından değil mi eşşek değiliz ya tepesine binip zorla sattırmayacağız ama üzen şey adam yerine bile konmamak oluyor ki hayrını görmesin elindeki her neyse. 

SkyWarrior tarafından düzenlendi
Mono, TatanQa and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ofise kurduğum pc için kullanmayı düşündüğüm mevcut güç kaynakları kablo, konnnektör destekleri nedeniyle kurduğum sisteme maalesef yetersiz gelince yeni güç kaynağı almak durumunda kaldım. Almışken de 600 wattlık 12VHPWR destekli ATX 3 Gen5 bir psu olsun dedim. 

20240427-112338.jpg

atx3-focus-gx-750-accessories.png

20240427-112606.jpg

Yine normalde hava soğutma ile soğutacağım pc'ye mevcut Zalman soğutucunun Maximus Formula anakarta montajının soket uymasına rağmen montajının imkansız olması üzerine soğutucu arayışına girdim. Lian Li kasama sıradan bir soğutma zaten yakışmayacaktı. Amazonda Deepcool'un LCD ekranlı MYSTIQUE 360 LCD Aio soğutucusunun piyasanın epey altında satıldığını görünce onunda siparişini verdim.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0CWGNQSC6?ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details&th=1

Aio ihtiyacı olan varsa mutlaka düşünsün, 15 günde falan geliyor ama buradaki piyasasını gördükten sonra beklenir. Gelene kadar stock intel fanı ne yapacak bakalım. :mrgreen:

618ofoCzk-L._SL1500_.jpg

stardust, Squall, Mono and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet yine delice bir alışveriş yaptım. aslında ihtiyacım vardı şehir dışı yolculuklarında, otellerde, starbucks, kahvebucks, ciks kahvecilerde gönlümce açıp kullanacağım ve tetris oynamak istediğim bir cihaz.

çok garip şekilde bir satıcıya denk geldim sarı sitede. ankara da yaşamkent de olduğunu söyledi. 

medimarkt da'yım şuan gelin inceleyin alın dedi.

gittim, gördüm ve aldım.

HP OMEN Laptop 17-CK2011NT i7-13700HX 32GB RAM 2TB SSD 12GB GeForce RTX 4080 17.3 inç QHD Win11 Home Siyah 7P655EA

cihaz sıfır bu arada. ikinci el değil. 
zaten fatura tarihi 05/04/2024
outlet ürünü olduğunu ve depoda satılmadığı için kalan bir ürün olduğunu söyledi. 
kutusunun köşeleri hafif deformasyona uğramış. bu çocuk da böyle ürünleri toplayıp ucuza satıyor

kapora verip test edeceğpimi ve sıfır olup olmadığını kuracağım programlarla bakacağımı söyledim.

kabul etti.

cihazı ilk defa sıfır kutusundan jelatininden çıkarıp açtım

test ettim ve aldım

aldığım fiyatı sona saklıyorum. bu arada link de ki model freedos olan. bende ki Windows 11 lisanslı olarak geliyor onu da belirtiyim :)

55 bin lira

Intel Core i7-13700HX

32GB RAM DDR5

2TB SSD NVMe2

NVIDIA GeForce RTX 4080 12GB GDDR6

17.3 inç QHD 2560x1440 165hz    IPS Panel

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

nerf-digital-flip-target-dbb4615b-6182-4

Siz alip paranizi ziyan etmeyin diye Salvation armyden $7'a NERF Digital Flip Target aldim. :D Nerf rival tufek veya tabanca ile vurunca sekiyor, sunger silindir mermilerle vurunca daha iyi olurdu sanki ama bizde yok o tip silah ve muhimmat. 

https://www.canadiantire.ca/en/pdp/nerf-digital-flip-target-age-8-0508328p.0508328.html 

wazzap, Peregrine and NoFlyZone beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 hours ago, jackjoker said:

evet yine delice bir alışveriş yaptım. aslında ihtiyacım vardı şehir dışı yolculuklarında, otellerde, starbucks, kahvebucks, ciks kahvecilerde gönlümce açıp kullanacağım ve tetris oynamak istediğim bir cihaz.

çok garip şekilde bir satıcıya denk geldim sarı sitede. ankara da yaşamkent de olduğunu söyledi. 

medimarkt da'yım şuan gelin inceleyin alın dedi.

gittim, gördüm ve aldım.

HP OMEN Laptop 17-CK2011NT i7-13700HX 32GB RAM 2TB SSD 12GB GeForce RTX 4080 17.3 inç QHD Win11 Home Siyah 7P655EA

cihaz sıfır bu arada. ikinci el değil. 
zaten fatura tarihi 05/04/2024
outlet ürünü olduğunu ve depoda satılmadığı için kalan bir ürün olduğunu söyledi. 
kutusunun köşeleri hafif deformasyona uğramış. bu çocuk da böyle ürünleri toplayıp ucuza satıyor

kapora verip test edeceğpimi ve sıfır olup olmadığını kuracağım programlarla bakacağımı söyledim.

kabul etti.

cihazı ilk defa sıfır kutusundan jelatininden çıkarıp açtım

test ettim ve aldım

aldığım fiyatı sona saklıyorum. bu arada link de ki model freedos olan. bende ki Windows 11 lisanslı olarak geliyor onu da belirtiyim :)

55 bin lira

Intel Core i7-13700HX

32GB RAM DDR5

2TB SSD NVMe2

NVIDIA GeForce RTX 4080 12GB GDDR6

17.3 inç QHD 2560x1440 165hz    IPS Panel

JJ 56k vereyim :D

Güle güle iyi günlerde kullan :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok