En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.014 mesaj var

Dün DAC a bağlantıyı yaptım. Bağlantı olmasına oluyor da çıkan ses kalitesi tatmin etmedi. Nedendir bilmiyorum daha kurcalayacağım ama sanırım ihtiyacımı karşılamayacak. 

Bunu düzeltmem lazım. 

Hafta sonu DAC a bağlı halde Synology Ds216j, MacbookPro ve PopcornHour A210 u test ettim. Testte, Arcam irDAC, Schiit Lyr ve Hifiman HE500 ü kullandım. Player olarak araralırında hiç bir fark yok :) Dolayısıyla Synology den bu anlamda da son derece memnunum. 

Alırke hiç bir yerde biu ikili konusunda bir şey bulamadığım için arama motorunda çıksın diye açıkça yazayım.

Synology DS216j ile Arcam iRDAC USB bağlantısı ile sorunsuz şekilde çalışıyor. Ses kalitesi de son derece iyi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gigabyte GTX 1070 siparişini TR'den verip, Amazona göre 700TL civarı fark olduğunu görünce iptal ettikten sonra Amazon'dan Palit GTX 1070 Super JetStream siparişi verdim. 1 Aralık gibi teslim edilir sanırım.

Geçen hafta arızalanan iki ürünün garantisi ile sorun yaşadıktan sonra Türkiye'deki distribütörlere para kazandırmamaya katı bir şekilde karar verdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mi mi mi :P Osis' in kutuları güzelmiş, içleri boşalınca zerzavat koymaya birebir...

OVR0Yn.jpg

HB gıcık etse de Gara Cuma ile Mi hem daha ucuz hem daha hızlı gelmiş oldu...

fyeah.jpg

pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pazartesi günü itibari ile Kobo Glo HD e-kitap okuyucu aldım, çok da sevdim... Bir çok kişinin söylediği "normal kitaptan daha iyi" yorumuna katılıyorum. Evim çok ufak ve her yerde kitaplar ve kitap kolileri var, odanın tekini ardiyeye çevirdim , yerden tavana kadar koliler var. Eskiden şirin gelen bu durum artık sinirimi bozmaya başlıyor, bu noktada e-kitap okuyucu çok iyi oldu. 

8Pg367.jpg

OnLyTNT and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Güle güle kullan Khantw. E kitap okuyucudan okumayı telefondan, bilgisayardan, tabletten okumakla falan karşılaştıranlar var. Çok anlamsız bir karşılaştırma gerçekten. E-kitap okuyucuyu anca normal kitap okumakla karşılaştırabilirsiniz. Kitap okumayı seven biri için düzgün bir e kitap okuyucuya yapacağın harcama cidden yapılabilecek en verimli teknolojik harcama diyebilirim. Kobo'da Tr piyasasında şu an resmi ve garantili olarak alabileceğin en iyi e kitap markası, Kobo Glo Hd'nin satışının durması çok hoş olmamasına rağmen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MacBook Pro. :) Ne zamandır istiyordum, aldım sonunda. Gayet mutluyum.

Amazon Black Friday'den kargo dahil 50 $'a Seiko 5 siyah otomatik saat aldım, yoldadır, o da çok güzel oldu.

kHanTW, OnLyTNT and Polar Vortex beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MacBook Pro. :) Ne zamandır istiyordum, aldım sonunda. Gayet mutluyum.

Amazon Black Friday'den kargo dahil 50 $'a Seiko 5 siyah otomatik saat aldım, yoldadır, o da çok güzel oldu.

Mekbook proyla starbuckstan kız kaldırıomuşunuz qanqa..

Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o bellek baya bi bedayava geldi resmen 29 euro'luk fiyatıyla.

stand çok ağır değil ya, hafif de değil, mutfak terazisinde tarttım senin için, 300 grama yakın, ağırlık merkezi aşşağıda.

fena değil çünkü sepete bunu koymasam kargo parası çıkıyordu, çok lazım bişey olmasa da kargo parası ödeyeceğime bunu almış oldum.

yarın masayı toplayayım da, gündüz gözüyle kulaklığı takıp bi foto çekerim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kışa hazırlık çalışmalarım devam ediyor, odama Samsung UE40J5270SSXTK bir televizyon alıp duvara monte ettirdim. 

J5270.jpg

Smart olduğu için Uydu Cihazı, Apple Tv ve Network Media Tank takmak zorunda kalmadım, ortalık kablo/priz dolmadı, iyi oldu.  (İçinde xbox olan tv yapsınlar)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok