En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.014 mesaj var

Niye öyle diyosun sen şimdi bakiyim ?:)

Güle güle kullan gayet iyi, nesi var.:D

Benim de EK ve Barrow siparişleri geldi, malzemeler tamam, araya tatil girdiğinden teslim alamadım ama hafta içi hallolur.

Haftaya bir aksilik olmazsa Corsair Air 540 kasadaki sisteme de custom water cooling loop yapacağım.:)

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust @@T800

Aaa aşkolsun yahu, gerçek anlamda dediğimi nasıl düşündünüz. Üzüldüm şimdi. Canavar gibi donanım yahu. Kıskanılma durumunu ortaya koyan bir espri yapayım dediydim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust @@T800

Aaa aşkolsun yahu, gerçek anlamda dediğimi nasıl düşündünüz. Üzüldüm şimdi. Canavar gibi donanım yahu. Kıskanılma durumunu ortaya koyan bir espri yapayım dediydim.

Ben de takılıyorum işte.:D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Squall : Ya adamlar çok makul paralara satıyor, yapacak bişiy yok... Samsung/Vestel oranı 2 ye yaklaşıyor, yapacak bir şey yok...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Squall : Ya adamlar çok makul paralara satıyor, yapacak bişiy yok... Samsung/Vestel oranı 2 ye yaklaşıyor, yapacak bir şey yok...

Aslinda samsung ku7000 alacaktim ama magazada birkac video izledim vestel tokatladi resmen bende bunu aldim zaten 300 tl daha ucuzdu bu.

Bazi videolarda oversaturated olmasi haricinde bir hatasini gormedim henuz, oda zaten potplayerda tek bir ayarla duzeltiliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@War Ensemble Hayırlı olsun, pili ne kadar gidiyor ? 5S'yi değiştirmeyi düşünüyorum, birkaç yerde 5S'ye göre daha az gidiyor pili demişler.

bir gün çok rahat çıkıyor, pil konusunda ben de tam tersini okudum genelde ama bilemiyorum. az daha olsa daha büyük pil ve yeni işlemci mantıken daha uzun süre dayanması lazım denemek lazım.. ama aşırı memnunum telefondan :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir gün çıkıyorsa sorun yok benim için, 5S'den de memnunum ama anneme vermeyi düşünüyorum. A7 bile yeterli bana işlemci gücü konusunda, muhtemelen A9'la uçar, 2 GB ram farkını hissedermiyim bilmiyorum. Yavaş yavaş Apple Store günü ayarlayım ben kendime.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fujitsu Lifebook A514 Intel Core i3 4005U 1.7GHz 4GB 500GB 15.6 - 1060 TL

Sandisk SSD Plus 120 GB - 150 TL

Kingston 4 GB DDR3 1600 Mhz - 90 TL

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Serhan, var ya büyük adamsın gerçekten.

Ekran kartı önerisi istedin, rx480 mi, gtx1070 mi dedin, herkes 1070 dedi.

Gittin RX 480 aldın, kendini ateşe attın, sırf senin yaptığın hatadan başkaları ders çıkarsın diye.

Şimdi rx480'i iade edip, eski GTX 970'den %1.327 daha fazla performans veren GTX1060 almışsın. Hata üstüne hata yapmışsın ibret-i alem olabilmek için, sana ne kadar teşekkür etsek azdır.

Çok fedakar, çok cefakar bir arkadaşımız, burda huzurlarınızda bu kardeşimizin foruma özel üye olarak seçilmesini teklif ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Buradaki esnaf da biraz kazansın, yoksa yakında toplanıp yasaklatacaklar yurtdışında elektronik getirtmeyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tamam adam ne aldıysa aldı üstüne gitmeye gerek yok sonuçta 970 üstüne iyi bir upgrade 1060.

Ozan abi.. şey pardon star ablacım sen forumda bıdı bıdı yapcana gidip 32 yıl sonra gta 5 aldığı için sevinen zavallı kardeşine öğretsene oyunu..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok