En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.015 mesaj var

Kindle'ı iPhone ile gelen adaptörle, Samsung Edge 7 ile gelen adaptörle, 1.1V ve 2.1V çıkış sağlayan priz/USB aletlere, bilgisayara ve arabanın usb sine kablo takıp şarj ettim. Hiçbirinde sorun olmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Paperwhite 2 nin kendi adaptörü yanlış hatırlamıyorsam 5V ve 500 mah idi. yani 5v 0.5A. Bu aynı zamanda USB'den alacağınız gerilim ve akım miktarı.

Ben USB den şarj ediyordum, son 2-3 seferdir Galaxy S3 ün şarj cihazını kullanıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@RFID Teşekkürler.

Bugün kargo ile ürünün faturası da geldi. Adamlar ne diye iki kere kargo parası ödüyorlar anlamış değilim :) Faturanın üzerinde "Kindle Paperwhite 2016 modeli (4 GB) 300 ppi" yazıyor.

Dün akşam epey bir kurcaladım aleti. İngilizce-Türkçe sözlük de yükledim. Sırf bu özelliği için bile alınır bu cihaz.

Çalışma odamın aydınlatması için loş ışık kullanıyorum. Loş ışıkta cihazın aydınlatmasıyla okuma yapmak çok keyifliymiş. 2,5 saat kadar kitap okudum. Kesinlikle yormuyor gözleri. Elde tutuşu falan çok rahat. iPad mini bile bir süre sonra elde ağır gelmeye başlıyordu, bunda öyle bir durum yok.

Tek bir şey yapan ama onu çok iyi yapan cihazları seviyorum. Kindle'ı da çok sevdim :)

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

çokomel  :D

onu yeni almadım ama 1 senedir var.  :lol:

eski kedim de tırmık, ben evlenince kıymete bindi, velayet davasını annem kazandı. haftasonları ziyaret hakkım var.  :icon_twisted:

B85YNv.jpg  ZYP4pZ.jpg

-

Bunu da demin kardeşim yolladı amerikadan:

QQoqoy.jpg

newegg'in postacısı getirmiş. 3 günde teslim seçeneği seçip fiyat farkı verdik USPS ile yollamış pinti herifler  :1pof:

Griffon beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bişey lazım mı Amerika'dan Tolga abi ? Can dönüyor cumartesi günü, hemen yollatabilirim, amazon'dan prime açtım.

https://www.amazon.com/gp/product/B01HKF450S/ref=ox_sc_sfl_title_4?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Ben şimdi bunu newegg'den 100 dolara aldım, amazon'dan da takip ediyorum, black friday olayında düşerse bir tane daha alacağım da...

... 32gb ne işimize yarayacak ki, çok gereksiz değil mi hala ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tıraş bıçağı yüzünden gümrüğe takılmamış iyi ki :)

Ben de aynı wifi dongle'dan 2 tane almıştım. Biri raspberry pi zero'ya bağlı, evdeki alet edevata bağlanıyor. Performans olarak güzel cihaz, hiç sorun çıkarmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

i7-6700k

Asus Maximus VIII Hero

2x8GB Corsair Vengeance DDR 4 3200Mhz Red Led Ram

Yarın kuracağız artık. 6700k için reddedemeyeceğim bir fiyat bulunca herşey aniden gelişti. :D

wazzap and stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

i7-6700k

Asus Maximus VIII Hero

2x8GB Corsair Vengeance DDR 4 3200Mhz Red Led Ram

Yarın kuracağız artık. 6700k için reddedemeyeceğim bir fiyat bulunca herşey aniden gelişti.  :D

ooo welcome to the club.

hiç çaktırmadan iş yapıyorsun demek, nerden buldun ki iyi fiyat ? 

ramlerimi taklit etmişsin bunu da yazdım  :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ooo welcome to the club.

hiç çaktırmadan iş yapıyorsun demek, nerden buldun ki iyi fiyat ? 

ramlerimi taklit etmişsin bunu da yazdım  :D

Tanıdık bir arkadaş arada kampanya yapıyor. Index garantili 999 tl'den sıfır bulunca atladım direkt. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En son SJCAM M10+ action cam aldım ama hala deneyemedim. Bir sürü aparat falan da almıştım. Uzun iş, üşendim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok