En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.014 mesaj var

Nzxt X62 Kraken aldım, kurdum ama fotoğraf çekmeye üşendim. Çok güzel cancanlı ve performans olarak da harika. Süper sessiz bu arada hem pompası hem fanları.

pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

stardust; kasaya yanlışlıkla çarpsan takla atar ya. riskli. benim elim kolum çarpar, kahve dökerim öyle dursa.

eldrun tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de yeni space shuttle'ımı dandik telefonumla çekmeyeyim demiştim. NASA'dan ikinci el aldım, az kullanılmış. sadece 100000km'de.

şaka yapıyorum tabi. alınmayalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 minute ago, eldrun said:

stardust; kasaya yanlışlıkla çarpsan takla atar ya. riskli. benim elim kolum çarpar, kahve dökerim öyle dursa.

aynı şeyi söyledim kardeşime, tam kapının girişinde, birinin ayağı takılsa kasaya tutunmaya çalışsa gitcek alet dedim.

zaten silverstone kasaya kurmuştuk ilk de, masası küçük geldi, yeni masa bakıyoruz oraya, ya alacağız, ya yaptıracağız, ondan sonra daha sağlam bir yere geçer o kasa.

teşekkürler uyarı için :)

pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

üstünde değil ki altında :D:D:D

photo_2017-05-06_15-39-43.jpg

şimdi diyeceksin niye o soğutucuyu dikey pozisyonda değil de yatay poziyonda taktın.

AM4 sokete başka türlü takılmıyor, yani inteldeki 4 bağlantı yerine 2 bağlantı yeri var ve "be quiet" bu soğutucuyu sadece bu şekilde takılabilecek şekilde tasarlamış.

40 dolara aldık, performansı beklentimin çok üstünde. yani 3900mhz stabil günlük çalıştırıyor ryzen 1700'ü ki kardeşimin kullanımı için yeter de artar.

@wazzap

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 minutes ago, ResetButton said:

@stardust Mackie cr4 ile izolasyon padleri gelmiyor mu? 

Onları kullanınca biraz yukarı açı veriyor, hem de masayı titretmesini engelliyor.

geliyor başkan, söyledim kardeşime. takacak bir ara heralde, şimdilik böyle kullanmak istemiş.

tavsiye için de tekrar teşekkürler, cidden boyuna göre büyük işler başarmış mackie cr4.

apartman hayatında kullanım için fazlasıyla yeterli, pür berrak ses.

umarım leğen plastiği logitech hoparlörlerden kurtulup böyle kaliteli aletlere geçiş hepimize nasip olur :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu aralar fotograf işine sardım, 

* Xiaomi yi aksiyon kamerası (4k olmayan ilk model)

* LG360 360 derece kayıt özellikli kamera (letgo dan 200 liraya)

* X-CAM Sight 2 2 açılı Gimbal

özellikle LG360 ve Gimbal çok iyi çıktılar :)

Gimbal'in linki; https://www.aliexpress.com/item/X-CAM-SIGHT2-smartphone-Handheld-Stabilizer-mobile-phone-2-axis-Brushless-Gimbal-steadicam-with-Bluetooth-for/32756748780.html?spm=2114.13010608.0.0.SH7wiK

LG360 ın çektiği videoyu merak edenler: (youtube applikasyonu ile izlerseniz 360 derece oluyor)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 saat önce, wazzap said:

Aynısından ben de aldım 2-3 hafta önce geldi. Baskı çok çok iyi, direk kumaşla beraber en ufak bir ek yok baskıda.

Farklı renkte olan yine bu kalitede t-shirt alan var mı?

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@antibit aynen hocam. diğer aldığımda t-shirtlerde desenler üstüne baskıydı ama bu doğrudan işleme. keşke ötekiler de bunun gibi kaliteli olsaydı. gerçi bunun da işleme olduğu yazmıyor görebildiğim kadarıyla.

antibit beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cat S60 telefon aldım.

3 Senedir HTC M8 eye kullanıyordum ve son derece memnundum. Böyle taşınabilir aletleri biraz hor kullandığımdan sanırım önce mikrofonu bozuldu, sonra hoparlörlerinden biri, en sonra güç düğmesi zor basar hale geldi. Yine de kullanıyordum bir şekilde ama ta ki pil sorunu vermeye başlayana kadar. Önce %15'de kapanmaya başlayan telefon son zamanlarda şarj olmaz oldu. Bütün gece şarjda bıraktığım telefon sabaha kadar anca %40 doluyordu. Emeğinin hakkını verip, elektronik ıvır zıvırlar çekmecesinde son yolculuğuna uğurladım.

S60 daha önce de ilgimi çekmişti, sıradışı oyuncakları da severim. (Ngage v1 kullanmış insan) Fırsattan istifade hemen bir tane kaptım.

cat-s60-1.jpg

Önemli 2 özelliği var, biri termal kamera, ikincisi 5 metreye kadar su geçirmezliği.

Donanım olarak gayet güncel bir telefon. 8 çekirdek işlemci, 3gb ram, 32gb dahili hafıza, sd cart slotu, çift sim ve 3800mah batarya.

Biraz kalas ama rahatsız etmiyor yine de ihtiyacınız olduğunda kendinizi savunmak için silah olarak kullanabilirsiniz.

Oldukça temiz bir OS ile geliyor telefon. Toplamda 4 flir ve cat yazılımı hariç standart android.

cats60handson6_1020.0.0.jpg

Whooosh tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Telefon güzelmiş, nasıl olsa akıllı telefon alan herkes bi kap alıyo üstüne odun gibi.. Ayrıca termal kamera iyimiş... 

Ben de işte şunu falan aldım amazon.de den... Şimdi geldi.. 

VNhK0GY.jpg

Herşeyden önemlisi 3 günde ulaşmasaydı.. :baba:

On 5/8/2017 at 5:43 PM, Erwin said:

Nzxt X62 Kraken aldım, kurdum ama fotoğraf çekmeye üşendim. Çok güzel cancanlı ve performans olarak da harika. Süper sessiz bu arada hem pompası hem fanları.

Vaay bunu da atlamışız.. send nudes plz.. 

Tüm forumu nzxt ci yaptığım için teşekkürler.. 

Narcissus tarafından düzenlendi
Whooosh beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

mayis-2017-18.jpg

Ben bu aralar Lego olayina sardim. Cocuklugumda ulke sartlari sebebi ile cok fazla Legom olmamisti. Bizim ufaklik cok kucuk olmasina ragmen Legolari acayip sevince firsat bu firsat deyip Classic, Creator ve City serisini iceren bir asortman yaptim eve. Ara ara denk geldikce Technic leri de alıyorum. Yakin zamanda da Mindstorms olayina girerim sanirim...

hakancez tarafından düzenlendi
wazzap, Whooosh and pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12.05.2017 at 0:43 PM, OnLyTNT said:

@Whooosh, şaka maka ilginç telefonmuş, "laaan" filan oldum :P. Hatta ben bayağı beğendim yav.

Güzel telefon tavsiye ederim.

Birkaç gündür elimden düşürmüyorum, bol bol mıncıkladım güzel yönlerini kötü yönlerini keşfettim.

Kötü tarafından bahsedeyim. Arka kamerası kötü, cidden kötü. Kamera var mı? var, tek olayı bu.

Ön kamera ise biraz sıradışı. Ön kameranın açısı ve renkleri gayet güzel, ilginç olan yanı ise zayıf ışıkta güvenlik kamerasına bağlıyor. :D

Ön kamerada kızıl ötesi filtre yok ve ışık az olunca bol bol iso arttırıyor. Dolayısıyla düşük ışıkta görüntü renksiz ve kumlu ama aydınlık ve net. Ön kamerayı görüntülü konuşma için falan kullanıyorsanız süper.

3800mah'lık pil kendini belli ediyor. Bu boyutta bir ekranı olan başka hiçbir telefonda bu kapasitede bir pil yok zannedersem. Kasanın kütüklüğünden gelen boş yer avantajını pil için kullanmışlar, iyi de yapmışlar.

Termal kamera olayı müthiş yalnız. İnsanın 3. gözü açılıyor.

Ne işe yarar inanın bilmiyorum ama eğlenceli.

Screenshot (41).jpg

Su geçirmezlik konusunda çok iddialılar, internette sağda solda videolarına falan bakındım millet havuzda denizde çatır çatır videolar falan çekmiş. Henüz denemek nasip olmadı.

Whooosh tarafından düzenlendi
OnLyTNT and pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

APC Back UPS Pro BR1500G-GR

0005328_br1500g-gr_front.jpgAPC_BR1500G_SCH_02.png

Epeydir takip ediyorum bu ups'i. Evde normalde salondaki elektronik cihazlar için fsp camp 1kw online ups var ve de pc için en az 8-9 senelik powercom imperial 1000va vardı. Ama pc için kullandigim powercom ups elektrikler gidince kendini de pc'yi de kapatıyordu. Aküsü yeni değiştiği halde. Bir sure pc de ups kullanmadım ama elektrikler neredeyse gün aşırı gidiyor.

Epeydir linkteki apc ups'i takip ediyordum. Yurtdışından alınamıyor. Burada da çok pahalı. Ama ihtiyacımı da bir tek bu adam gibi karşılıyor. Şuan kargo da dağıtımda gelmesini bekliyorum.

ZvAnA tarafından düzenlendi
pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok