Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.872 mesaj var

Les gibi bir dizi.  :1pof:

Following ilk sezon izlenir yav Kevin Bacon hatırına. Diğer sezonlar leş bile etmez.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben 3 bölüm dayanabildim ona, tamam fantezi güzel de bir yere kadar.

orta dünya, geçmiş zaman falan fantezi gidiyor ama günümüz dünyasında böyle fantastik yapımlar sarmıyor beni.

edgar allan poe şiirlerinden etkilenip adam öldürerek hatunların hayranlığın falan kazanmak nedir ya, komedi desen komedi de değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix'te de yayınlanan Paranoid isimli İngiliz polisiye mini diziyi tavsiye ederim. İlk sezonu 8 bölüm, bir çırpıda izleniyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Man in the High Castle 1.sezon son bölümü bırakmıştım 2. sezon çıkınca izledim bir anda kendimi 2x05'de buldum. :zuh:

Çok güzel devam ediyor dizi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada şu anda Man in the high castle ve 2 diziyi premium üyeliğiniz olmasada ücretsiz streaming yapabiiyorsunuz amazon'dan . Bir yerlerden bulmaya uğraşmayın.

Görüntü kalitesi iyi ama ben monitorde izliyorum. büyük ekran tv olsa , biraz göze batabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İzleyecek bir şey bulamamaktan kelli Netflix'ten ona tıkla buna tıkla bir sürü saçma diziden sonra Brooklyn Nine Nine diye bir şeye başladım. 

brooklyn-nine-nine.jpg

Normalde bu da dandik bir polisiye komedi ama nedense sıkmadı, fena gitmiyor. Ekşi yorumları da olumlu. Kaçmaz demiyorum ama izleyecek bir şey kalmadı diyip de komedi sevenlere önerebilirim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Ben biraz Louis C.K. reklamı yapayım.

Diziler;

Lucky Louie

Louie

Horace and Pete

Stand-up gösterileri;

Chewed Up

Hilarious

Live at the Beacon Theater

Oh My God

Live at the Comedy Store

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Okkupert

Yakın bir gelecekte Rusya’nın Avrupa birliği adına Norveç’i işgal etmesini konu alan yapımda bu agresif kararın nedeni küresel ısınmadan nasibini fazlasıyla almış bir dünyada yeni ve çevreci Norveç hükümetinin Kuzey Denizi’nde petrol ve doğalgaz çıkarmayı bırakmış olması.  11 milyon dolarlık bütçesiyle bugüne kadar çekilmiş en pahalı Norveç dizisi olan Okkupert konusu gereği Norveç’teki Rus Büyük Elçisinin de resmi olarak diziyi eleştirmesine neden oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Man in the High Castle.

2.Sezon çok fena. Son bölümler kalite tavan yaptı.

Kitabin sonunun muallakligina karsilik diziyi cok iyi toplamislar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün 2. Sezonu bitirdim. İlk sezona oranla çok daha iyi. Konuyu da çok iyi toparladılar zaten.

Şu aralar Westworld'den sonra izlediğim en iyi dizi oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kitabin sonunun muallakligina karsilik diziyi cok iyi toplamislar.

Philip K. Dick'in sonu muallak olmayan kitabını görmedim daha ki birçoğunu okumuşumdur :)

Hep iyi başlar, daha da iyi devam eder ama sonlara doğru ne oluyorsa artık bir anda arap saçına döner ve zart diye biter. Ne kullanıyorsa etkisi bir anda kayboluyordu galiba :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

reset başkan, yatağa yatmış uyumak üzereydim ki mesajını farkedip tekrar kalktım.

iniyor şuan ama insan gibi yarın akşam izlesem daha çok keyif alırım heralde, bu saatten sonra uyku ile savaşarak ızdırap olmasın bari güzelim dizi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün sherlock günü. Yılların bekleyişi sona eriyor

Bende mesaji gorunce diziyi hatirladim 1. sezonu izlemistim sadece simdi 2 ile 3 u izleyecegim. :facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Expanse süper dizi. Yeni Firefly olma potansiyeli var. Biraz daha ciddi ama. Ben tekrar izleyeceğim müsait bir zamanda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok