Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.873 mesaj var

TWD çok sıkıntılı bir bölümle giriş yaptı 7. sezona. ben uzun zamandır bu kadar rahatsız olmamıştım bir dizi izlerken. 

Aynı şeyleri hissettim, çok rahatsız oldum. Geç saatte izlemeye başladım, normal bir dizi olsa uyurdum ortasında, bu bittikten sonra bile 15-20 dakika gergindim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni Netflix aboneliğimle Narcos'a başladım, hiç fena gitmiyor..

Önceki aboneliğimle de Breaking Bad izlemiştim, sonum hayrolur diye umuyorum... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Jeneriğinde True detective havası var. Nasıl bir dizi bu narcos?

Kısaca süper bir solukta izlenecek dizi.

Pablo Escobar ve onula mücadelenin öyküsü. Gerçek olaylardan esinlenme.

ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İzlememiş olan varsa Rick and Morty'i izlesin. Basit bir çizgfilmden çok daha ötesi. Özellikle de alt metinleriyle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ZvAnA : Oturdum başına, 9. bölümde kalktım :) Onda da yemeğe davetliydim, o yüzden, yoksa ilk sezonu kesin bitirirdim..

Escobar çok enteresan bir figür, devletlere savaş açabilmiş , bulunduğun ülkede "yiyosa gelin alın" diyebilmiş, gelmiş geçmiş en zengin suçlu haline gelmiş bir adam... Zamanında wikipedian hayat hikayesini okurken bile yuh demiştim, dizisini de güzel kotarmışlar. 

ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Stranger Things iyidir, Narcos'u söylemeye gerek yok. Netflix'çiler gazozuna diziler arıyorsa Jessica Jones ve Luke Cage'e baksınlar dediğim gibi gazozuna diziler. Bunun dışında Black Mirror çıktı geçen hafta yine Netflix'te izleyin dememe gerek yok herkes izliyordur:)

Alternatif dizi arayanlar Gomorra'ya da baksın bir de.

Borgen güzeldir, Westworld'de kadını her gördüğümde Brigit denmesini bekliyorum :)

Danimarka yapımı Forbrydelsen de harikaydı özellikle finali.

Kuzeyden dizi önerisi var mı başka?

Bron/Broen ya da The Bridge mutlaka izleyin.

Bir de House of Cards'ın esas gerçeği The West Wing'dir Borgen da gerçek ama Danimarka siyaseti bayağı farklı ABD'den:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bron/Broen de güzeldi gerçekten, 3. sezonda sakallı abimiz olmayında protesto edip izlememiştim, belki onu izlerim teşekkürler.

Adı geçmiştir illaki ama tekrardan hatırlatma olsun Shameless'da da yeni sezon başladı, keyifli bir dizidir ...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

en son izlediğim dizi 7 numara olduğundan ve ben 2003 den beri dizi izlemedimden bir tavsiyede bulunamayacağım ama dün kanal 7 de bir hint dizisine denk geldim.Olayı özetlemek gerekirse anlatılmak istenen şey 4 sn ama dizinin uzunluğu 40 dk.dizi tavsiyesi ve eleştirisinde bulunurken bunu gözönünde bulundurun zira tam ibretlik (bakın bunlarda var)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mr Robot 'un yeni izliyorum. 80ler tarzında çekilen bölümü çok güzel olmuş. 

Avrupa dizilerinin de adı geçiyor. Onlardan haberimiz olmuyor tabii. Herkes izlediği bir iki taneyi öneririse bakalım. Özellikle BBC 'de denk geliyorum ama bilmiyorum isimlerini . Ünlü oyuncular oluyor. 

Black Mirror 'ı herkes tavsiye ediyor , bir ara bakayım ona. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daredevil' in 2. sezonunuda bitirdim. 2. sezon daha çok Punisher ve Elektra dizisi hissiyatı veriyor, çok fazla daredevil üzerinde yoğunlaşılmamış ama gayet güzeldi yine. Kıstas alırsam 1. sezonu bir tık daha fazla beğenmiştim o zaman daha bi adalet adamı havası işleri vardı.

Vikings' in 4. sezonuna başladım bi yandan ilk bölümde bi gaza gelir gibi oldum sonra hayal olduğunu görünce biraz hüsran olmadı diyemem :D Bunun sonuda spartacusteki gibi vikinglerin akıbeti şeklinde bitecek gibi duruyor ya hadi hayırlısı diyelim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Strangers Things izlenmesi gereken bir dizi. Stephen King havası tutturulmuş, 80lerin atmosferi iyi yakalanmış.Biraz Stephen King 'in IT  'ini de hatırlattı. 

Oyunculuklar ,çocuklar da dahil, iyi. Özellikle şu kıvırcık saçlı dombili çok eğlenceli . Yapım kalitesi iyi.  

Yalnız sonraki bölümü merak ettirecek bir konu, plot twist  yok . 

wazzap and stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix'teki Glitch dizisine başladım. Dün birinci bölümü izledim, şimdilik fena değil gibi. Klasik bir ölülerin dirilişi muhabbeti ile başlayan bilim kurgu tarzı, zaten altı bölüm ilk sezonu. İkinci sezonu var mı yok mu göreceğiz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok