Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.830 mesaj var

Dun aksam Mass Effect 2 oynayayim diye oturdum PS3'un basina, kilitlendi bir yerde, vazgectim ben de actim Netflix'i... Biraz dolandim en sonunda Expanse'i gordum... Ilk bolumu izledikten sonra sardi, 3 bolum izledim dun aksam... Cok ultra duzeyde efektler, mekanlar vs. yok belki ama gayet izlenebilir bir dizi... Begendim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sherlock reis ikinci bölümle beraber aştı . Özlemişiz, odasında oturunca kendi odam gibi hissettim. Bu sefer senaryoda çok iyi. 

Şimdi gelecek hafta son bölüm yayınlanacak sonra gene 2 yıl mı bekleyecez? Olmaz böyle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Expanse süper dizi. Yeni Firefly olma potansiyeli var. Biraz daha ciddi ama. Ben tekrar izleyeceğim müsait bir zamanda.

The Expanse'in adını daha önce duymuş, bir ara bakarım demiştim. "Firefly potansiyeli"ni görür görmez gece indirip, öğlen iş arasında seyrettim ilk bölüm ve ikinci bölümün bir kısmını. Sardı beni atmosferi ve hikayesi ile. Devamını da gecikmeden izlemeye çalışacağım. 

Kitaptan uyarlanmış diye onu araştırayım dedim. İthaki'den çıkmış Enginlik Serisi diye. Diziye başladığım için fazla bakamadım spoiler yerim diye. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Incorporated 2 bölüm izledim güzel başladı bakalım.

The Series of Unfortunate Events. İlk bölümünü izledim hani izlettiriyor kendini ama birşeyler eksik gibi.

Tom Hardy'nin Taboo diye dizi başladı bu arada. Yapım daha ilk 5 dakikasında kaliteli olduğunu belli ediyor. Imdb puanı da şu an 9.2.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sherlock son bölüm var bugün. Homeland yeni sezon başlıyor.

Apple da dizi işine giriyormuş.

sherlock tamamen bitiyormuş diyorlar. uzun ara verse de yeri ayrıydı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@OnLyTNT : Geç bile kalmışsın hacı, ben ismine kanıp da izlemediydim uzun süre... 

Peaky Blinders diye bir diziye başladım, fena gitmiyor gibi.

MV5BMTQxODYzNTQzOV5BMl5BanBnXkFtZTgwMTI2

Güzel dizi ama gene de bir Power tadı vermedi henüz... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Man in the high castle 2. Sezona başladım. İlk sezon ilk bölümler çok iyiydi güzel bir senaryo savaşı Hitler kazansaydı öyküsü bir dolu yeni öykü çıkarabilirdi, ama olaylar giderek sapıtmaya başladı bir nevi "Lost" laştı dizi. Hani izliyorum hala ama gidişattan şüpheliyim lost a bağlayacak iyice dağıtıp saçmalayacak gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Man in the high castle 2. Sezona başladım. İlk sezon ilk bölümler çok iyiydi güzel bir senaryo savaşı Hitler kazansaydı öyküsü bir dolu yeni öykü çıkarabilirdi, ama olaylar giderek sapıtmaya başladı bir nevi "Lost" laştı dizi. Hani izliyorum hala ama gidişattan şüpheliyim lost a bağlayacak iyice dağıtıp saçmalayacak gibi.

bence 2. sezon daha güzel.ilk sezon daha yavaştı benim için.

yine de dizi beklentilerimin bayağı altında kaldı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Efsane final yaptı Sherlock. Uyduruk kaydırık diziler yıllarca devam ediyor, 4 sezon yapıldı , o da 3 bölüm üzeirnden .Bitmemesi lazım.

finali çok iddalı yapmışlar. takıldığım çok yer oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2. sezon 1. 'den daha iyi. 

Golden globes 'ta netflix'teki Crown ödül almış. Ona bakmak lazım belki?

finali çok iddalı yapmışlar. takıldığım çok yer oldu.

Biraz senaryoda mantık hataları var, veya zorlama olan yerler var. Onlara ben de takıldım. Ama sonuçta Sherlock atmosferi vardı bölümde. 

Blueray'ı çıkınca bir tekrar daha atarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son 3-4 bölüm çok iyi özellikle son bölüm çok güzeldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok