Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.862 mesaj var

On 2/23/2022 at 0:07 PM, Erwin said:

Reacher çok iyi olmuş yav.

Başroldeki eleman önce kas yığını bir odun gibi gelse de senaryo ve işleyiş çok hoşuma gitti. 8.5/10 alır benden.

isin komigi tomun filmlerini izledim john wickten sonra gecen haftada 2 tane denzelin equalizerini izledim neyse

reacher eglenceli eh ok film olarak ilmeme ragmen diziyi ne ettimse icimden gelmedi izlemek yapamadim

bana o ilk on yarigi fantastic dordeki brick eleman tipindeki adam vermisti ilk sogutmayi

su n ne iledigimi soylemeye unatiyorum fast forward ile bu kadar sene tv izlemeyen ben eski dandirik turk dizilerini youtube uzerinden izliyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 minutes ago, stardust said:

@Hugh Bullet

ben Kulüp'ü daha çok beğendim, Pera Palas'ta çok fantastik işlere girmişler, bir de Hazal Kaya rezaleti var tabi çok mu aramışlar bilemiyorum...

Hazal Kaya hakkinda pek bir bilgim yok, malum ulkeden uzaktayiz. Rezalet nereden kaynaklaniyor?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, stardust said:

Rol yapamamasından :lol: @Hugh Bullet

Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman çelebi denir, :mrgreen: fazla seçeneğimiz olmayıca idarer ediyor. " Beggars can't be chooser" derler bizim buralarda :lol:

The Club hakikatten guzel bir diziydi sana katiliyorum.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 saat önce, Altan Yoklar said:

6iyh4wr.jpg
.
https://streamable.com/tbb62z
.

Forumda bir tek ben mi izliyorum bunu?

İlk sezonu izlemiştim, bazı bölümler çok iyiydi bazısı vasat. Ama genel olarak beğenmiştim. Geçenlerde yeni sezon için reklamını gördüm sanırım.

ZvAnA tarafından düzenlendi
infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, ZvAnA said:

İlk sezonu izlemiştim, bazı bölümler çok iyiydi bazısı vasat. Ama genel olarak beğenmiştim. Geçenlerde yeni sezon için reklamını gördüm sanırım.

İlk bölümünde diziye uymayan yerler vardı. Oyunculuk (Yılmaz ve İlkkan dışında) çok yapay gelmişti bana.
Sonraki bölümlerde coştular zaten.
2.sezon 5.bölüme bir göz atın.
Çaça ve cosplay.

ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Marvelous Mrs. Maisel

Bizim Prime'da var. İkinci sezonu bitirmek üzereyim, gayet güzel gidiyor. Cringe komedisi dğeil, o yüzden seviyorum. Özellikle bazı sahneler de oldukça iyi.

2x7 spoiler

Spoiler

Özellikle o 5 dakikalık sanat ile olan kısım çok çok iyiydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 18.03.2022 at 13:05, Altan Yoklar said:

6iyh4wr.jpg
.
https://streamable.com/tbb62z
.

Forumda bir tek ben mi izliyorum bunu?

İzlediğim ya da takip ettiğim bir dizi değildi, ta ki geçen ay arkadaşlar izlerken tanıştığımda. Oturup bölümlerin hepsini izlemedim ama yaklaşık 2 sezonda 10 bölüm kadar izledim. Epey bi kafa boşaltmalık boş yapma gırgır dizisi olmuş. :D

Konuların ve bölümlerin birbirinden bağımsız olmasıysa efsane, yine her bölümde enterasan bir konuyu ele almalarıda çok uymuş aslında :P 

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha daha diye bir uygulama 1 aylık Gain aboneliğini ücretsiz veriyor. Daha önce gain denemiştim ama o sırada formatları "telefondan izlenebilecek kısa videolar" şeklindeydi, zevk vermemişti. Bu sefer hakikaten zevk aldım ve favori dizim Ayak İşleri.

İlk bir kaç bölüm ısınma süreci,  sonrasında gerçekten kahkaha ile güldüğüm yerler oldu. İkinci sezonun fragmanını izleyip ona göre karar verebilirsiniz. 

MV5BMjc1OGI2OGYtNjAwNy00NzNkLWI5ZTktMTcy

Kesinlikle tavsiye ediyorum, biraz küfürlü ama bu tip komediye hazır olanlar için bulunmaz bir şey çıktı.

İlgimi çeken bir başka yapım ise 10.000 Adım, küfür sevmeyenler için enteresan bir Engin Günaydın (kendine has bir kitlesi vardır) dizisi.

1907721.jpg

Hazır ücretsiz izlemenin yolu varken deneyin derim.

Bu arada aynı yöntemle 84 lira karşılığı yıllık abonelik seçeneği de varmış, platformu kuruttuğumu hissetmeme rağmen 84 liralık güldüğümü düşünüyorum, bir yıllık abonelik de alacağım sanırım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix dizisi Uysallar kadar sikko bir dizi izlemedim. Kadro cok iyi ona lafim yok ama bosuna zaman kaybi bir dizi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uysallara baktım  biraz özenti bir dizi gibi geldi sıkıldım kapattım. Şahsiyet in yanından geçemez bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11.04.2022 at 18:15, ZvAnA said:

@kHanTW Ayak İşleri İlk sezon harikaydı.ikinci sezon geldi mi?

Ben ikinci sezonu çok sevdim, fragmanda da var ama spoiler yapmamak adına "Antonio Banderas" muhabbetini özellikle sevdiğimi söylemem lazım. 3-4 günlüğüne interneti olmayan bir yerde olacağım tüm bölümleri tablete yükledim bir kez daha izleyeceğim. 

cherqes beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Moon Knight 3 bölüm yayınladı, izledim ve açmadı. Senaryo çok uydur kaydır geldi; batılılara egzotik geliyor ama Arap müzikleri ve ortamları da sinirimi ekstra bozuyor. Umarım toparlarlar.

DC'nin Arrowverse dizi grubu gibi ucuz yolla seyirci bağlama yoluna gidilmiş. Bir Loki, bir WandaVision'dan sonra Marvel'e yakışmadı.

Halo bence de iyi gidiyor gibi şimdilik. 👍

Peregrine tarafından düzenlendi
İmlâ

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   1 üye