Otomobil Hakkında Her şey
6 6

3,266 posts in this topic

"KIA Cerato 2016 1.6 CRDI Otomatik Concept Plus"

Nasıl bilirsiniz :)

Düşük km.'li bakıyorum şu aralar, 75-80 arası bulunabiliyor.

Eğer sedan şart değilse aynı motoru kullanan Ceed modelini öneririm.

Eğer sedan şart değilse aynı motoru kullanan Ceed modelini öneririm.

Emre bey oğlum merhaba, ben Şadi dayın.

Tahmin ediyorum yoğun olduğunuzdan dolayı facebook'tan yolladığım sorularıma (toplam 147) cevap veremediniz, isminizi aratınca bu foruma üye olduğunuzu gördüm.

Satın almada son aşamadayım şuan, son 3 seçeneğe indirdim, bunlar arasından sizin fikrinize göre araç alımını yapacağım, lütfen yardım edin.

Suzuki Maruti, Desoto AS 950 ve Lamborghini Aventador Superveloce Roadster arasında kaldım. Maruti şehir içinde uygun olur, AS 950 taşınırken pratik olur, aventador ise performans beklentimi karşılıyor.

Bu üçü arasından sizin öneriniz ne olur acaba, ya da üçündeki özellikleri tek bir araçta bulabilir miyim ?

Hemen karar verip satın almak üzereyim, lütfen acil yardım.

Çok rahatsız ettim, kusura bakmayın. Dönebilirseniz sevinirim.

İmza: Şadi Özcan

@@lawnmower

şimdi burda biri yeni range rover alacaktım ama araç koftiymiş vazgeçtim diyor diğerleride ''evet hacı maalesef range dandik araç'' diye olayı onaylıyormu? 

Hamso likes this

şimdi burda biri yeni range rover alacaktım ama araç koftiymiş vazgeçtim diyor diğerleride ''evet hacı maalesef range dandik araç'' diye olayı onaylıyormu? 

Kofti değil de fiyatını sormadan alacak kadar kalantor değilsen bulaşılacak araç değil deniyor sanırım. 

Emre bey oğlum merhaba, ben Şadi dayın.

Tahmin ediyorum yoğun olduğunuzdan dolayı facebook'tan yolladığım sorularıma (toplam 147) cevap veremediniz, isminizi aratınca bu foruma üye olduğunuzu gördüm.

Satın almada son aşamadayım şuan, son 3 seçeneğe indirdim, bunlar arasından sizin fikrinize göre araç alımını yapacağım, lütfen yardım edin.

Suzuki Maruti, Desoto AS 950 ve Lamborghini Aventador Superveloce Roadster arasında kaldım. Maruti şehir içinde uygun olur, AS 950 taşınırken pratik olur, aventador ise performans beklentimi karşılıyor.

Bu üçü arasından sizin öneriniz ne olur acaba, ya da üçündeki özellikleri tek bir araçta bulabilir miyim ?

Hemen karar verip satın almak üzereyim, lütfen acil yardım.

Çok rahatsız ettim, kusura bakmayın. Dönebilirseniz sevinirim.

İmza: Şadi Özcan

@@lawnmower

Dönmüyorum yav. Annem bana tanımadığın adamlara arkanı dönme dedi.

Sedan şart maalesef. Cerato'da sıkıntı mı var ki, Ceed önerdin?

Cerato'nun arka süspansiyonu yarı bağımsız, Ceed'in tam bağımsız (çok kollu). Cerato'nun aksesuar paketleri Ceed'e göre daha zayıf. Genel olarak Ceed birazcık daha iyi yani.

YaRiLeTkEn likes this

generic ruhsuz osman abi hesaplarıyla dolaşmaktan iyidir :1pof:

arabayı "midnight purple" gibi ekzantrik renklere boyayabilecek iyi mekanlar var mı türkiyede?

onu bunu bırakın da, soruma cevap alayım. aranızda vardır iyi boyacıları bilen. boyatacağımdan falan değil zaten de, ileride bir gün lazım olabilir siyaha boyatacak olsam bile iyi bir yer lazım.