Diablo IV
3 3

Bu konuda 604 mesaj var

16 hours ago, stardust said:

Tier 1 = vakit kaybı 

Item'sız geçmek istemiyorum ama T2 de bile bir şey düşmüyor. şimdi penetrating shot ve 2 additional shot ile 10lu pack'lere falan tek atıyorum... hoş, ilk level'lardan beri böyle. Ölmeyen vulnerable oluyor, onda da rapid fire ile vulnerable olanlara saydırıp energy dolduruyorum.

Bu şekilde çok rahatım ama NM ve Torment'de ne olur bilemiyorum....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 dakika önce, allreadydead said:

Item'sız geçmek istemiyorum ama T2 de bile bir şey düşmüyor. şimdi penetrating shot ve 2 additional shot ile 10lu pack'lere falan tek atıyorum... hoş, ilk level'lardan beri böyle. Ölmeyen vulnerable oluyor, onda da rapid fire ile vulnerable olanlara saydırıp energy dolduruyorum.

Bu şekilde çok rahatım ama NM ve Torment'de ne olur bilemiyorum....

Penetrating shot denedim ben hiç beğenmedim. Ben yavaş şeyleri sevmiyorum. Bana etkili gelmiyor. Rapid fire benim oyun stiline göre çok daha efektif. Nm ve torment de tek ata ata gidiyorum. Benim asıl damage katmanın shadow ve poison. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 minutes ago, jackjoker said:

Penetrating shot denedim ben hiç beğenmedim. Ben yavaş şeyleri sevmiyorum. Bana etkili gelmiyor. Rapid fire benim oyun stiline göre çok daha efektif. Nm ve torment de tek ata ata gidiyorum. Benim asıl damage katmanın shadow ve poison. 

https://www.youtube.com/watch?v=fVozpk4DC20

abicim, tek atıyor diyorum ne hızından bahsediyorsun sen ? :D Bunu ben shadow clone ile kullanıyorum. 20-30 lu pack gelidiğinde 2 saniye sürüyor tamamen silinmeleri :D Oyunun başından beri bunu kullanıyorum. adamlar yeni fark ediyorlar...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, allreadydead said:

https://www.youtube.com/watch?v=fVozpk4DC20

abicim, tek atıyor diyorum ne hızından bahsediyorsun sen ? :D Bunu ben shadow clone ile kullanıyorum. 20-30 lu pack gelidiğinde 2 saniye sürüyor tamamen silinmeleri :D Oyunun başından beri bunu kullanıyorum. adamlar yeni fark ediyorlar...

yahu anlatamadım sanırım. betadan beri rogue oynuyorum. ikisi ile de oynadım. benim oyun tarzıma gelmiyor. ben hız seviyorum. tek atıp atmaması önemli değil. torment de üst seviye tier nm dungeonlarında denedim her iki metayı. ekipmanlarım iki skill için de uygun. ama rapid fire bana çok daha efektif geliyor. mesela beta da herkes rapid fire oynadı. çok güçlüydü. nerflediler. şimdi herkes diğer meta da. blizzard bu sefer rapid fire a geri buff yapacak diğerini kısacak. bu iş hep böyle. 

o yüzden ben asla meta buildlerini kullanmıyorum. hatta şuan kullandığım buildin benzeri bile yok ama aşırı memnunum. 
ayrıca üst seviye torment dungeonlarında penetration hiç de sürekli tek atmıyor. tek attığı yerler var, atamadığı yerler var. rapid fire ama stabil ve doğru yerde kullanıldığında ölümcül. 

jackjoker tarafından düzenlendi
rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 saat önce, GoXeL said:

Rogue için öneri alabilirim :) Twisted ağırlıklı kendi stilimde gidiyorum :) Gayet hızlı ama bilemedim çok benlik değil :)

o build için bir fikrim yok. ben ranged rogue oynamayı tercih ediyorum. yarın bu konuyla ilgili detaylı bir yazı hazırlarım. yazacağım build de doğru itemler doğru aspectler ile birleştirilirse  Torment NM dungeon da  Buthcer dahi saniyeler içinde ölüyor. hatta buthcer çıksada az eğlensem diyorum. bir süredir karşıma çıkmıyor :) bugün utanmasam world boss tekleyecektim o derece etkili bir build. 

GoXeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 saat önce, jackjoker said:

o build için bir fikrim yok. ben ranged rogue oynamayı tercih ediyorum. yarın bu konuyla ilgili detaylı bir yazı hazırlarım. yazacağım build de doğru itemler doğru aspectler ile birleştirilirse  Torment NM dungeon da  Buthcer dahi saniyeler içinde ölüyor. hatta buthcer çıksada az eğlensem diyorum. bir süredir karşıma çıkmıyor :) bugün utanmasam world boss tekleyecektim o derece etkili bir build. 

O zaman şimdiden heyecanla bekliyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 01.07.2023 at 11:45, GoXeL said:

O zaman şimdiden heyecanla bekliyorum :)

merhaba

kendi buildim aşağıda

https://d4builds.gg/builds/59d1d2ee-aff1-429f-a675-18a109a24fac/

skill dağılımlarım da şu şekilde

aspectler konusunda yazarak anlatmam zor ama kendi üzerimde kritik bazı uniqe itemler var. oyunda ekle beni anlatırım ya da discord da 

GoXeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 saat önce, jackjoker said:

merhaba

kendi buildim aşağıda

https://d4builds.gg/builds/59d1d2ee-aff1-429f-a675-18a109a24fac/

skill dağılımlarım da şu şekilde

aspectler konusunda yazarak anlatmam zor ama kendi üzerimde kritik bazı uniqe itemler var. oyunda ekle beni anlatırım ya da discord da 

skill dagilimlarim.jpg

Çok teşekkür ettim hem emeğin hem ayırdığın zaman için :) Verdiğin linkde zaten her şey açık, olmadı rahatsız ederim tekrar :)

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 dakika önce, stardust said:

irony detected :zuh:

artık park et şu uçağını da gel. iyi ki bi uçağın var. zaten olmuş benzin 26 lira. 

Spoiler

yeni üyeler şimdi yanlış anlamasın adamın uçağı muçağı yok. maliyeciler basmasın şimdi forumu :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@jackjoker uçmaktan hastalandım artık, rapor aldım evdeyim :D

frozen orb'dan ice shards'a geçmenin hazırlıklarını yapıyorum.

ulan blizzard yatacak yerin yok... beta'dan beri nadiren de olsa. FPS düşmediği, Latency artmadığı halde oyun bazen takıla takıla ilerliyor... driver sandım, frame generation sandım, DLAA sandım.

hiçbiri değilmiş, bu kadar basit ve bu kadar salak bir şey olabileceğini tahmin edemedim tabi. fakat kesin çözüm.

eğer sebepsiz yere takılmalar yaşıyorsanız:

https://www.youtube.com/watch?v=_twGss8EYQM

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırdır, link başına para mı alıyorsun el-capitan? :baba:

Battle.net uygulamasındaki tarayıcı donanım hızlandırmasını kapatırsanız, sorun çözülüyormuş.

:mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 minutes ago, wazzap said:

Hayırdır, link başına para mı alıyorsun el-capitan? :baba:

Battle.net uygulamasındaki tarayıcı donanım hızlandırmasını kapatırsanız, sorun çözülüyormuş.

:mrgreen:

İşte bazı insanlar Türkçe kullanıyor diye link atayım yeri görünsün dedim. Ben ingilizce kullanıyorum. Orjinali ingilizce olan bir şeyi türkçe kullanmaya katlanamıyorum.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Takılmalar yüzünden yukarıdaki videodaki ayarları değiştirdim dünyam aydınlandı. Blizzard diyoruz bağrımıza basıyoruz başımıza gelene bak. :icon_think:

Bu oyuna verilen her kuruş helaldir ama uykusuzluğa bir çare bulmak lazım. Sezon başlamadan bölge ödüllerini alayım diye kasarken uykuyu unutur oldum. Üstelik ruhu grinder olan adama kabus bu oyun. Yeniden çalışma hayatına döndüğüme pişman oldum diyecek hale getirdi beni resmen. :mrgreen:

jackjoker, stardust and Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bayram tatili için yurtdışındaydık. Çarşambadan beri oynayamıyorum Diablo 4. Dün gece eve 02.00'da vardık. 05.30 a kadar Diablo 4 oynadım :facepalm: çok kötü durumdayım. çok pis bağımlısı oldum.

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hayatında hiç diablonun kenarından köşesinden geçmeyen kişilerin anlayamayacağı duygular bunlar. diablo 1 de ders yapamazdım. diablo 2 yüzünden bütün hayatım bok olmuştu. diablo 3 de rift de leader board a çıkacağım diye inatlar etmiştim. çıktımda :D 
diablo 4 tik haline getirdi. eve girdiğim an açıyorum. açmadığım zaman kendimi suçlu gibi hissediyorum. hatun dışarıya çağırdığında arabanın önüne başka araba park etmiş çıkamam diyecek noktalar haline geldim. daha ne kadar idare ederim bilmiyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Diablo tipi oyunlarda pek iyi değilim bunda da Brol diye bir bossta takıldım, mümkün değil geçemiyorum rogue karakter ile en iyi son faza kadar geldim. Baya zor bana göre. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, T800 said:

Ben Diablo tipi oyunlarda pek iyi değilim bunda da Brol diye bir bossta takıldım, mümkün değil geçemiyorum rogue karakter ile en iyi son faza kadar geldim. Baya zor bana göre. 

Ben de ilk basladigim buildi komple degistirip Death Trap ve Poison Trap'e gecis yaptim... Oyle gecebildim yoksa basa cikilmiyor... Yine yukarida paylasilan buildler de yardimci olur illa ki... 

Oyunun acemisi olarak gorusum benim gibi acemiler icin build guide ile gitmek en iyisi, yoksa bir yerden sonra yetersiz kaliyorsunuz... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, T800 said:

Tolga abi, biz ne güne duruyoruz. Çağır beni. Birazdan eve döneceğim. Yarın da evdeyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, T800 said:

Ranilin#2605 olarak beni ekleyebilirsiniz :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok