Diablo IV
3 3

Bu konuda 604 mesaj var

2 summoner necro falan denk gelince futbol takımı gibi geziliyor yahu oyunda. Göz gözü görmüyor. Bizim ihtiyarlar tayfasında da 3 Necro, 1 Druid, 1 Barbar olmuş. Necro lardan birini sorcerer a ikna ettik kalabalık zor iş.  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, T800 said:

Bu kullandığınız terimler ile ilgili bilgim yok açıkçası. :)

Ben sadece oynamaya bakıyorum oyunu kendimce.

yani karakteri neredeyse sıfırlayıp tekrar yarattım 3 günlük item arayışından sonra :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 hours ago, JardeL said:

Yalniz kamera acisi biraz fazla mi yakin bana mi oyle geliyor?.. Ayar da goremedim, sanki bir tık daha geride olsa daha iyi olurdu... 

Biraz daha uzaklaşabilsem daha iyi olurdu gibi geliyor bana da ama yok gibi öyle bir seçenek maalesef.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu grind atmak mantığıyla oynayanlar bir süre sonra sıkılmaya başlayabilir. Ya da ben çok aşırı sürekli sık sık oynadığım için bir miktar sıkılmışta olablirim. Hoş şimdi kıyaslama yapmak istemiyorum ama D3 oynarken bir Grift spamlama kapasitemiz daha yüksekti. D4 ' te bir süre sonra legion, world boss ve hatta helltidelara girme isteğim bile kalmadı yani şöyle bir matematik var belkide ben 84 lvl oldum mesela şu anda ve 80 lvlden sonra zaten oyunda buildinize göre olabilecek en iyi unique item dizgiside eklendiği için karakter birden bi acaipleşiyor. Dolayısıyla world bossun dahi 90 lvl olduğu yerde nightmare dungeon tier 40+ gittiğinizde zaten gelen seviyeler 90lvlın üzerinde ve çıtır çıtır hızda yaptığınız için World boss dahi zaman kaybı gibi kalıyor. Onu geçtim d3 de de evet sürekli bi yerden itibaren sırf grift yapıyoruz demiştim de bunda o ısrarcılığı tam anlamıyla alamadım, şimdilik oyunun yeni çıktığına bağlamak tabi ki de en olası düşünce. Yani daha patchlerle ve ek paketlerle neler gelecektir.

Build değiştiremiyor olmak, değiştirsekte eski builde döneceğim dersen epey bir zamanını harcaman gerek.

Glyphler 15 lvlde koyduğun alanı bir kademe daha büyütüyor, bonuslarının kapsama alanı artması anlamında böyle bir durumu var. Max 21 lvl oluyorlar. Şu ana kadar 2 tanesi bende maxlandı, zaten buildime göre bakılınca 3. sü hani curse kullanırsam faydasını alayım diyeceğim birşey. Paragon d3 gibi endless değil tabi ama kurmak istediğin builde göre limitlemelere bir nevi tabii kalabiliyor. Hani şu an 4. glyph takayım desem işime yarayanı yok demem mümkün. Ha yok mu var yani daha en başlarda ki skeleton warrior, mage ya da golem için olanını takarım icabında ama tek birini bufflamış olacak. Onun haricinde kileri taksamda faydasını göremiceğim limitasyonlar var; bone isen shadow haliyle işine yaramıyor ya da fiziksel kapasite için olanı var ki bone fiziksel grubunda olmasına rağmen taktığında çevresinde ki nodelarda fiziksel dps ya da reduce olmadığı için bonus alamıyorsun. Nodelar için sadece 2 opsiyon kazanılması ve oralara mecburi senin değilde mekaniğin gerektiği glyph takması kısıtlaması biraz negatif durum.

Zindan muhabbetide şimdi şeye döndü aynı şekilde kas kas kas ama şuda var 80lvlden sonra level gelmiyor bildiğin. 5 - 6 kez Tier 40 zindan yapıyorsun bir çeyreklik bar anca alıyorsun.

Unique sayılısı oyunda gerçekten çok az ve buildine uygunluğunu geçtim, çoğunu kullanma zahmetine girmek istemeyeceğin cinsten. En çok üzenide gerçekten setlerin olmayışı. Yani hani desen ki ek pakette ekliycez; tamam arkadaş d3 te bile set vardı daha sonra yeni yeni set opsiyonları eklemiştiniz. Böyle kıtlık nedir?

Temmuzda ki büyük patche bağladık ümitleri; onun haricinde bende 100 lvle köpek gibi kasayım etkisi şimdilik geçti. 2-3 saat keyfe keder arkadaşlarla girip 5 10 nm zindan atayım geçeyime döndü. Experience konusunda daima %5 buff veren potion ve olabildiğince 3-4 kişilik partilerle oynamaya çalışın epey farkediyor exp.

Affixlerde de gördüğüm üzere Injured Healthy gibi havadan gereksiz bişiler eklenmesini beğenmedim. Vulnerable tamam misal buildine göre yaparsında injured dps %70 gibi uçuk bir rakam göstersede onun çalışması için yaratığın canının %35 altında olması gerek, biraz fuzuli matematik kastırması ve işe yarayabilecek bir itemken yaramıcak bir itema dönmesine sebep olabiliyor. 70 80 lvllere gelene kadar gerçekten büyük bir item kıtlığı var, nerden tutsan ele gelmeyecek saçma özellikli kombinasyonlar düşüyor. Bundan ziyade fiziksel dps, cold dps, darkness dps var misal bende, bone skill dps gibi ayrıyetten bir ayrım daha yapmışlar hadi o bi derece yani fizikselide alsan bone fiziksel dps olduğu için faydasını görüyorsun ama bone sadece bone için limitleme olmuş oluyor haliyle. Bundan ziyade criticalin bile bone critical dps gibi ilaveten kattıkları şeyler olmuş. Bu varyasyonu 5 ayrı sınıfta çeşitli şekillerde görmek mümkün.

Neyse oyun iyi tabi ki ama varyasyon mantığını düzeltmeleri lazım. Kamera konusundan bizlerde biraz şikayetçi olduk, biraz Path of Exile kafasına gireyim demişler ama bazı durumlar çok saçma. Bazı açılardan PoE ' nin bu oyundan 100 kat üstün kalacağını söyleyebilmekse üzücü. Blizz asıl betayı şu an yapıyor bence, büyük sınavı şimdi başladı ve bunun üzerinden köklü fixler gelecektir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
57 minutes ago, Deathknight said:

Bazı açılardan PoE ' nin bu oyundan 100 kat üstün kalacağını söyleyebilmekse üzücü.

Ben söyleyince "Ocak dışısın" :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu başlıkta gelip PoE :kayik: yazmayın lütfen ya. Hayır size üzülüyorum arkadaş nasıl bir midesizliktir o grafiklere bakabilmek :lol:

Mumi kendi çalışma saatlerini esnetebildiği için biraz hızlı oynadı. Ben şuan oynayabilmek için yanıp tutuşuyorum ama hiç vaktim yok. Yani daha tek bir karakterle ve tek bir built ile bile bu kadar vakit oynatmış bir oyuna yaptığı eleştiriyi ben kendi açımdan haksız buluyorum. Grind yapacaksanız Knight Online oynayın o zaman kaaardeşim :lol:

jackjoker and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, stardust said:

Şu başlıkta gelip PoE :kayik: yazmayın lütfen ya. Hayır size üzülüyorum arkadaş nasıl bir midesizliktir o grafiklere bakabilmek :lol:

PoE 2 çıkmadı daha, hele çıksın sonra konuşuruz. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vay AMK ya, zar zor vakit buluyorum oynamaya onda da oyun çalışmıyor. 

Unable to find a valid license for Diablo 4 hatası veriyor.

CandleGarden tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Siteye ve Battlenet uygulamasını giriş yapılabiliyor. Wow ve Diablo IV'e girilemiyor, DDOS var yazmışlar. Overwatch problemsiz çalışıyor. Lisans bulunamadı hatası da bu yüzden gerçekleşiyor muhtemelen. Şöyle insani bir saatte girip biraz oyun oynamaya zamanım oldu onda da ağzına vuruyorlar Blizzard'ın çatır çatır anlaşılan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sizler gibi oynayan biri olmadığım halde oyun fena sardı. Ağır ağır oynatıyor kendini. Necro ile gerçekten futbol takımı gibi gidiliyor bir noktadan sonra da yine de güzel ya oyun. Hiç bitmese hep oynasak dedirtiyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1400 TL vermezdim de ekran kartı alışverişi kampanyasına denk gelince iyi oldu, açık konuşmak gerekirse hikayesi nedir ne değildir hiç bakmadım bile, ikinci oynayışta bakarım artık, loot olan oyunları severim, grind falan da hiç yüksünmem saçma sapan seviyelere gelmedikçe, oynatıyor oyun kendini, Diablo III deneyimim nedeniyle hiç sarmaz derken sardı bu, bakalım artık endgameden sonra Diablo III saçmalıkları olmazsa devam ederim.

Destiny 2, The Division serisinde bile biner saat üzeridir, bunda PvP öyle değilse bile bu itemın daha iyisi, şu itemı almak için şöyle bir zor görev yapmak gerekiyor falan derken sürükler gibi görünüyor şimdilik.

T800 tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok