İzlemesek de olurdu dediğimiz filmler
3 3

Bu konuda 501 mesaj var

3 saat önce, infestor said:

Jay and Silent Bob Reboot

dusuk beklentiyle izledim (izlemeye calistim) ama cok berbat olmus. jason mewes'in da agzi burnu koko cekmekten yamulmus :lol:

uzak durun

Bu sabaha 10 dakika izledim , Jay'e ne olmuş öyle kaza falan mı geçirmiş acaba dedim kendi kendime.
İyi bir şey beklemiyordum zaten ama Clerks 2 günlerini yad ederim diye izleyeceğim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

afedersiniz ama içine sıçayım böyle filmin.

Cinayet Süsü

izlediğimiz diziyi dün bitirdik, değişiklik olsun, nexflix'de popüler, ana ekranda gözüktü ve en çok da uğur yücel'in ismine güvenerek başladık

ulan zaten ben baştan aldım sinyalleri, hay sikeyim dedim içimden ama "ölümlü dünya" kendini izletmişti diye dur bakalım biraz devam etsin dedim.

45 dakika dayandım da, bu nedir arkadaş, türk sinemasının geldiği hal bu mudur yani. arkadaşlar arasında toplanıp geyik olsun diye film mi çekiyoruz.

böyle film beğenen varsa onun da zevkine sokayım, bu mudur hedef kitle, bu mudur gençlik. kara komedi mi arıyorsunuz yavrum siz açın bi arrested development falan izleyin bu iş nasıl yapılır görün.

hiç kimseye kızmıyorum da, ey uğur yücel, koca adamsın lan bu kadar mı aç kaldın mal gibi gidip bu filmde oynuyorsun. bi senaryoyu da mı okumadın, bi repliklere de mi bakmadın abi sen bu rolü kabul ederken.

yerli film izlemeyeceğim diye yemin etmiştim, yeminimi bozdum hep bu yüzden geliyor başıma bunlar.

infestor and Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Limonata ve Ölümlü Dünya'dan sonra soğuk duş etkisi yaptı Cinayet Şeysi.

Bu topice mesaj gelince Cinayet Şeyi olduğunu tahmin etmiştim.

Ayrıca Feyyaz'ı azar azar kullanacaksın , boca edince kabak tadı veriyor. Hatta artık yeter aynı Feyyaz'ı 3. Bir filmde görmeyelim mümkünse.

Stardust; İzlemediysen Limonata , kefilim.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ölümlü dünya'yı da ne olduğunu bilmeden izlemiştim, çok beğenmesem de rahatsız etmemişti. bu film aşırı rahatsız edici. Limonata güzelse de bu filmin etkisinden biraz çıkmam lazım şuan izlesem onu da beğenmem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11/16/2020 at 9:19 PM, wazzap said:

Issız kalmış buralar.

Greenland

Hani 2012 daha çok şey anlatıyor, o derece diyeyim.

ben de bunun fragmanını görüp etkilenmiştim.

meğer zaten fragmanı izlesen yetiyormuş, görsel olarak bütün güzel sahneleri koymuşlar, filmin gerisi fasa fiso.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, SEP said:

Enola Holmes

Henry Cavill bile kurtaramamış filmi ki zaten bişey de yapmamış...

Zaten Enola ne biçim isim derken "alone 'un tersiymiş" diye gizem kastıkları ortaya çıkınca, "yav... de bi yörü get burdan" hissiyatı oluştu. Bu da dahil bazı son dönem filmlerde zorlama netfiliş dizisi senaryo ve yönetimi tadı alıyorum, inanılmaz kabak tadı veriyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Die Hard 2

Yılbaşı arifesi bi Die Hard serisi izleyeyim dedim. İlk filmi izledim, gayet keyifli güzel bir kült Amerikan sinaması örneği. 50 kere izlesem sıkılmam.

Fakat ikinci film bir felaket. Bu filmi sanırım en son çocukken falan seyretmişimdir. İzlemeden önce hiç bir şey hatırlamyordum, ilk defa izlemiş gibi oldum. Keşke izlemeseydim.

Filmdeki her şey hatalı, her şey abartılı, her şey absürt, her şey klişe.

Bu güne kadar izlediğim en kötü filmler arasında ilk 3'e oynar ki çok rezil filmler seyretmişliğim var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, stardust said:

ben de bunun fragmanını görüp etkilenmiştim.

meğer zaten fragmanı izlesen yetiyormuş, görsel olarak bütün güzel sahneleri koymuşlar, filmin gerisi fasa fiso.

sen beni dinleme daha, böyle acı çekersin işte. :baba:

@Whooosh2 hakikaten çok saçma ama 3 güzeldi, belki de SLJ yüzündendir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tamam nolan'ın diğer filmleri kadar başarılı değil, sükse yapmadı ama "izlemesek de olurdu" denecek kadar ileri gitmezdim yine de.

hatta öyle bir film ki 2 kez izletiyor kendini. 2. izleyişte daha iyi anlıyorsun. fakat interstellar'ı misal yıllar sonra bile açar tekrar izlerim ama tenet'i bir daha izleyeceğimi sanmam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Senaryo zırva olunca Nolan 'ın yapacağı pek bir şey kalmamış.

Spoiler

O, "zamanda ters çevrilmiş" kurşunu tabancasıyla yakalayınca ve bunu nasıl yapabildiğini "içgüdüsel olarak" diye açıklanınca yine bana "yav yörü git burdan şo tarafa" hissi geldi ve o saatten sonra benim için film bir "senseless mindfuck" 'a dönüştü gerisini sırf sonunu nereye bağlayacaklar diye meraktan izledim.

Yoksa Nolan'ı Dark Knight serisinden çok beğenirim, izlediğim en iyi Batman hatta bütüne yayarsak en iyi süper kahraman filmleridir. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Peregrine said:

Senaryo zırva olunca Nolan 'ın yapacağı pek bir şey kalmamış.

Reveal hidden contents

O, "zamanda ters çevrilmiş" kurşunu tabancasıyla yakalayınca ve bunu nasıl yapabildiğini "içgüdüsel olarak" diye açıklanınca yine bana "yav yörü git burdan şo tarafa" hissi geldi ve o saatten sonra benim için film bir "senseless mindfuck" 'a dönüştü gerisini sırf sonunu nereye bağlayacaklar diye meraktan izledim.

Yoksa Nolan'ı Dark Knight serisinden çok beğenirim, izlediğim en iyi Batman hatta bütüne yayarsak en iyi süper kahraman filmleridir. 

Bırak Nolan'ı, sinemacılık açısından da çok zayıf bir film. İşin ucunda Nolan olunca hayal kırıklığı da had safhada oluyor haliyle. Diğer filmlerini cidden çok beğenerek izledim ama Tenet çok ama çok kötü bir ürün olmuş. İzleyiciyle dalga geçmişler resmen. Çok acemice kotarılmış. Bazı sahnelerde "Ya hacı tamam olduğu kadar. Biz ne yapsak izlenecek nasıl olsa" demiş gibiler. Denzel Washington'ın oğlu da kurtaramamış durumu.

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Wonder Woman 1984. Hayatımdan 2.5 saat çaldı. İnanılmaz kötü bir film. Ne hikayesi ne CGI ne oyunculuk iyi. Bombok bir film. DC filmleri neden böyle oluyor yahu. Aşırı sikko filmdi.

escape beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, Atrin said:

Wonder Woman 1984. Hayatımdan 2.5 saat çaldı. İnanılmaz kötü bir film. Ne hikayesi ne CGI ne oyunculuk iyi. Bombok bir film. DC filmleri neden böyle oluyor yahu. Aşırı sikko filmdi.

10 dakika falan izledim sildim leş bir film gibi geldi.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 hours ago, Squall said:

https://www.imdb.com/title/tt9691136/

Shadow in the Cloud

Ben anlamıyorum bu filmde o kadar yetişkin insan çalışıp o kadar para harcanıyor ama bir taneside çıkıpta ulan biz ne yapıyoruz gerizekalımıyız demiyor şaşırıyorum bu derece kötü filmleri izledikten sonra.

Hemen hemen aynı cümlelerle düşüncelerimizi ifade ettik eşimle izledikten sonra. Tam bir zaman kaybı. İzlerken herhalde bir olay gelişecektir falan diye diye sonuna kadar geldik. 

Pablo 'Definitive' Vader tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok