En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.002 mesaj var

O kırmızı aspire one dan bende de var bir tane taş gibi çalışıyor hala :D

Bende Lubuntu kurulu uzun zamandir.. samba üzerinden muzik dosyasi gondermek icin yetiyor artiyor. Ama gercekten tas gibi aletmis. Ben RAM i upgrade edip fazlalik bir SSD takmistim. Lubuntu ile ucuyor resmen..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

post-85-0-28354400-1491322710_thumb.jpg

post-85-0-47757200-1491322720_thumb.jpg

Sonunda geldi, bilgisayar başında uzun süreler oturmaktan yorulunca, @@stardust 'ın da pazarlığıyla Nurus Me Too aldım. İlk izlenimlerim rahat, başta oturma derinliğini ayarladığımda sabitleyememiştim ancak şimdi kendiliğinden halloldu.

kHanTW and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oo, esrarengiz 3 numara kendini belli etti :) güle güle iyi günlerde kullan :)

Üç numara olmak iyidir her zaman :D

Yamuk foto olayı maalesef forumun yamukluğu, ben düz attım fotoları.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Das Keyboard Ultimate mekanik klavye - (uzerinde semboller olmayan model)

https://www.amazon.com/Das-Keyboard-Ultimate-Mechanical-DASK3ULTMS1SI/dp/B003M4XGI4

Guya on parmak yazmaya zorlayacagi (yazabiliyorum ama pratikte her zaman yapmiyorum) ve ak sakalli kidemli muhendis imajimizi pekistirecegi ( :S ) icin aldik ama boyle yazmak zormus ya, haha.  Rezil olmamak icin isyerine goturmemeye karar verdim, zaten oyle bir takirti yapiyor ki tum koridor benden nefret edecekti. Yine de cok kaliteli bir urun.

Bir de Siglent SDS1102X osiloskop. Her eve lazim - en azindan elektronik tasarim yapilan her eve diyelim. Bir zamanlar boyle osiloskoplar $2500 falandi, isyeri ve universitedeki lablardan baska yerde kullanamazdik. Cinliler sagolsun her seyde oldugu gibi bunu da basariyla makul bir seviyeye indirdiler.

https://www.amazon.com/Siglent-Technologies-SDS1102X-Digital-Oscilloscope/dp/B01410O5D2/

ChipArchitect tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

zaten oyle bir takirti yapiyor ki tum koridor benden nefret edecekti. 

Linkteki MX Brown switch'ler yerine MX Blue olanı almış olmayasınız zira MX Bronw o kadar ses yapmamalı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ZvAnA  teşekkür ederim. Hakikaten can sıkıcı , dün fareyi kargolayıp iade işlemi için gönderdim ve para iadesi istedim.  n11 .com  dan Bloody V7m alacağım daha uygun fiyata ki bir de 11TL indirimim var 96TL ye gelecek mouse. Artı ,  70cm x 30cm Razer mouse pad sipariş ettim 17,5TL ye tam benim masaya göre. İyi olacak gibi.

http://urun.n11.com/diger-ipad-tablet-aksesuarlari/razer-goliathus-oyuncu-mouse-pad-oyun-gaming-dikdortgen-yesil-P174698242

Geldi mi mouse pad? Benim masada da klavyenin - mouse konulan bölüm 70 cm, bir ara çok bakınmıştım amazonda filan ama Tr ye gönderilen o ölçülerde bir şey bulamamıştım. Eğer düzgünse alayım bende.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sağolun arkadaşlar, hemen deneme yaptım yüksek fpsli bir oyunda ve hakikaten 60Hz ile geçirdiğim günlere üzüldüm. Daha iyileri sizlerin olur inş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hakikaten 60Hz ile geçirdiğim günlere üzüldüm.

Yıllardır anlatmaya çalıştığımız şey işte :)

SSD disklerden beri yapılmış en büyük icat bence 144hz monitörler bilgisayarları hızlandırmak adına.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Önce 120hz' ler vardı. Ilk o zaman anlatmaya başladık. 120hz'lere saygı lütfen.  :)

2010'da enteresan şekilde Asus'un yüksek hz'li hiçbir monitörü ortada yokken önce Acer, sonra Samsung ve LG ile ilk 3D vision monitörler ile oyuncular sahip olmaya başladı 120 hz monitörlere. Ben Acer'ın birkaç sorunu yüzünden LG'nin W2363D modelinin Türkiyeye gelmesini beklemiştim. Hâlâ da ikinci monitör olarak kullanıyorum. 

ZvAnA tarafından düzenlendi
wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geldi mi mouse pad? Benim masada da klavyenin - mouse konulan bölüm 70 cm, bir ara çok bakınmıştım amazonda filan ama Tr ye gönderilen o ölçülerde bir şey bulamamıştım. Eğer düzgünse alayım bende.

TatanQa tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@RFID sağol dostum daha önce böyle işe yarar birşey olduğunu bileydim önce alırdım. İlerde bu yıtrılır vs birşey olursa orjinaline para bayılmaya değer geldi bana ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hocam yalnız fareyi benim gibi 5000dpi da falan kullanmıyorsan o ayırdığın boşlukta tavuk çiftliklerinde yetiştirilen tavuk psikolojisine giricek farecik.. Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok