En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.015 mesaj var

Beraberinde aromalı yağlardan da aldım. 

Ev ortamına buharla birlikte hoş kokular verecek diye düşünüyorum. Görüntüsü felan klasik buhar veren aletlerden daha şık.

Kışın kalorifer de çalışıoyorken ortam havası kuru oluyor, bu bir nebze ferhalatır ortamı. 

https://www.amazon.com/gp/product/B016WEO4MM/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

post-104-0-07301800-1476432491_thumb.jpg

Atrin and kHanTW beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Trexxx Aynı markanın farklı bir modeli daha vardı hocam;

https://www.amazon.com/VIVO-Monitor-Adjustable-Articulating-STAND-V001/dp/B00B21TLQU/ref=sr_1_2?s=pc

Bu daha çok satılmış sanırım ama benim için hareket kabiliyeti önemli olduğundan daha önce linkini verdiğimi aldım. Orta bağlantı yeri çift menteşeli benim aldığımda. Bir de malzeme kalitesi olarak bundan daha sağlam ve daha güzel gözüktü gözüme resimlerde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Birkaç versiyonuna baktım kolu uzun olan en fazla ergonomik ayara izin verir diye ilk verdiğiniz linktekinin 15.5" olanını aldım bende. 150 TL ye bundan iyisi olmaz herhalde diye düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ne güzel alettir :) Hayırlı olsun inceleme paylaşımını bende bekliyorum .

Kısa sürede olsa deneme imkanı buldum. Subwoofer olmadan da müzik dinleniyormuş onu anladım. Ben herkes gibi dünyam değişti diyemeyeceğim. Eski hoparlörlerim olan megaworkskler de kötü hoparler değildi sonuçta. Ama artık evladım gibi olduklarından (kaç senedir benimleler,2 set vardı hatta birini yazıhaneye taşıdım vs.) artık ayrılma zamanı,yeni şeyler deneme vakti gelmişti. 

Seslerin ve bassların gayet temiz olması güzel. Optik kaynak alması çok güzel,kumandası da gayet işe yarar. Ben memnun kaldım açıkçası. Parasına hayli hayli değer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beraberinde aromalı yağlardan da aldım. 

Ev ortamına buharla birlikte hoş kokular verecek diye düşünüyorum. Görüntüsü felan klasik buhar veren aletlerden daha şık.

Kışın kalorifer de çalışıoyorken ortam havası kuru oluyor, bu bir nebze ferhalatır ortamı. 

https://www.amazon.com/gp/product/B016WEO4MM/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

Açıkçası hiç böyle bir ürün kullanmadım,eline geçtikten sonra yorumlarını yaparsan sevinirim. 

Aromalı yağlardan hangisi iyi, ne kadar dayanıyor, kozmetik sınıfına girmiyor da gümrükten geçiyor mu, toplamda kaça mal oldu gibi.

Saygılar ;) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kindle Paperwhite 3 aldım. Kılıfıyla birlikte 450 TL'ye geldi. iPad Mini'den sonra bir de bunu deneyelim bakalım. Geceleri gözlerimi çok yoruyor iPad.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası hiç böyle bir ürün kullanmadım,eline geçtikten sonra yorumlarını yaparsan sevinirim. 

Aromalı yağlardan hangisi iyi, ne kadar dayanıyor, kozmetik sınıfına girmiyor da gümrükten geçiyor mu, toplamda kaça mal oldu gibi.

Saygılar ;)

Elime geçice yorum yaparım. 

Ben daha önce kızın odasına koymak için buhar üretici almıştım ama haznesi çok girintili çıkıntılı yapıda ve şeffaf olunca yosunlaşma oluştu ve bunları temizleyemedim. O nedenle kullanılmaz hale geldi. Üstelik görüntü olarak da kabaydı. Bunun amacı daha çok şık bir görüntüyle ortam havasını iyileştirmek. 

kHanTW beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kindle Paperwhite 3 aldım. Kılıfıyla birlikte 450 TL'ye geldi. iPad Mini'den sonra bir de bunu deneyelim bakalım. Geceleri gözlerimi çok yoruyor iPad.

Amazon'dan mı , Türkiye'den mi?

Ben de kindle a geçecektim ama -paperwhite ı denemedim- önceki versiyonlarda sayfa geçiş hızı ,  önemli yerleri üzerini çizme , menü açma vs çok yavaştı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yaklaşık 8 aydır kullanıyorum paperwhite 3'ü sayfa geçiş hızıyla ilgili sorun hiç yaşamadım. Altını çizme biraz yavaş sayılabilir ama problemli değil. Menü yavaş :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'den aldim hocam. Kindleturkiye.com diye bir siteden.

Maverock size akil danişayim o halde. Reklam gosterimini iptal etmek icin cihazi Amazon hesabi altina kaydetmek, sonra da livechat'ten ben bunu Turkiye'de kullaniyorum reklamlari iptal edin demek lazim diye yazmislar. Bir iki kisi de son guncelleme ile reklamlar otomatikman kalkti diye yazmis.

Bir de ilave sozluk nasil ekleyecegiz cihaza? O konuda bilginiz varsa nasil yapildigini anlatabilir misiniz? :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili @@Najaz reklamları kaldırma olayı büyük yalan oldu. 2 sene önce kadar yapıyorlarmış ama artık benim takip ettiğim kadarıyla o chatten başarı ile ayrılabilen olmuyor :) Chat'e bağlanıp 3-5 kere deneyin diyorlar ama malesef son zamanlarda herkes red aldı. O yüzden bu konuda yardımcı olamayacağım. 

Facebook kullanıyorsan bu gruptaki faydalı linklerde bolca güzel şey bulabiliyorsun.

https://www.facebook.com/groups/kindleturkiye/

Sözlük ile ilgili tüm bilgileri ise bu sayfadan bulabilir ve yükleyebilirsin, sözlüklerin download linkeleri sayfa sonuna doğru. Download biraz geç başlıyor hemen kapatma :)

https://kindlebilgideposu.wordpress.com/2011/11/17/sozluk/

Bu arada ipad sonrası gece gözlerin cidden bayram edecek, ışığı kapatıp kitap okuması inanılmaz zevkli paperwhite ile.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni kindle çıkacaksa bu ara çıkması lazım. Renkli ekranlı bir model olacağı söyleniyordu ama sonra ses çıkmadı.  Olmazsa zaten gelecek ay BlackFriday var, orda alırım.

ipad de okuyorum ekitapları, pek de şikayetçi değilim aslında. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Renkli ekranlı kindle olacaksa iPad'den ne farkı kalır? Bence mümkünse böyle birşey olmasın sonuçta kitap okumada cidden farkediyor e-ink ekrandan dolayı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Renkli ekranlı kindle olacaksa iPad'den ne farkı kalır? Bence mümkünse böyle birşey olmasın sonuçta kitap okumada cidden farkediyor e-ink ekrandan dolayı

Renkli ekranlı ama renkli e-ink ekran. LCD değil. Şunun gibi mesela. Aslında tartışmayı Ekitap başlığında yapsak daha iyiydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kindle geldi bugün. Kutudan Demir Elektronik adına düzenlenmiş garanti belgesi çıktı ama faturasını göndermemişler. Aradım, 1 hafta sonra ayrı olarak gelecek fatura dendi. Merkez ofisle depo ayrı yerlerdeymiş, ürün çıkışı depodan yapılıyor daha sonra merkezde fatura düzenlenip gönderiliyormuş. İyi bakalım dedik.

Kılıfıyla birlikte almıştım Kindle'ı. Gelen kılıf güzel, kaliteli duruyor. Mıknatıslı kapağı var ve kapattığınızda Kindle'ı uyku moduna sokuyor. Beğendim kılıfı.

En güncel firmware yüklü olarak geldi alet. Hemen Amazon hesabı altında kayıt ettirip livechat'e bağlandım. Saleem isminde bir arkadaşa derdimi anlattım, dedim böyleyken böyle reklam istemiyorum. Hay hay dedi, hemen iptal etti reklamları. Sanırım şanslı günümdeyim :)

Amazon'dan birkaç tane ücretsiz ekitap yükledim, dünya klasikleri vs. Akşam evde iyice kurcalarım aleti.

aXbnd2.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Najaz hayırlı olsun yeni Kindle. Bende Paperwhite 2 modeli vardı, bu 3.model mi yoksa daha yenisi de çıktı mı? Kindle'ın kılıfı çok şık, gerçek deri kılıf. USB kablo da çıkıyor ama bir adaptör almak gerekebiliyor, zira her zaman bağlayacak bir pc bulmak zor oluyor. Gerçi ben adaptör almadım ama almakta fayda olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Ozan Başeski Teşekkür ederim. En güncel model bu sanırım, Paperwhite 3 diye geçiyor.

Cep telefonu şarjı için kullandığımız USB adaptöri de kullanabiliriz herhalde Kindle'ı şarj etmek için öyle değil mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   1 üye