Otomobil Hakkında Her şey
6 6

Bu konuda 3.894 mesaj var

Kaliteli kauçuk zamanla bozulmaz. Yani bozulur ama öyle çok çabuk bozulmaz. Kalitesiz olanlar zaten koku yapar, kullanılmaz. Bagaj havuzunun kauçuk olanı makbul, zira zaten o ürünün amacı bagaja akar kokar birşey koyduğunuzda bagajın kirlenmemesi, zemin malzemesinin de kolayca temizlenmesi. Halı bagaj havuzu kirlenince onu temizlemek de zor. Kauçuk olunca yıkar geçersiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bende araca bagaj havuzu almak istiyorum, bu yps plast markasını önerir misiniz ?

3 kalite sunuyor, kauçuk oranina gore. Orta kalite almaniz yeterli.

Ben,

Kia sportage 2011 2yili gecti

Mercedes c180 2011 2 yili gecti

Mazda3 2012 araci satarken sorun yoktu.

Kia sorento 2007 1yil.

Araclarina aldim. Uzin surelerdir kullaniyoruz.

Bayiler, yds den çekiyor diye biliyorum havuzlari.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3 kalite sunuyor, kauçuk oranina gore. Orta kalite almaniz yeterli.

Ben,

Kia sportage 2011 2yili gecti

Mercedes c180 2011 2 yili gecti

Mazda3 2012 araci satarken sorun yoktu.

Kia sorento 2007 1yil.

Araclarina aldim. Uzin surelerdir kullaniyoruz.

Bayiler, yds den çekiyor diye biliyorum havuzlari.

Tavsiyeniz üzerine halı havuz yerine bu firmadan sipariş ettim. Umarım bende sizin gibi memnun kalırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

başgan yaaaaa, ne güzel , ne kadar kalpleri ısıtan sıcak bir projedir ankapark..

yağmur yağınca göle dönen alt geçitlerimiz var ama transformer otomobilimizde var. bu ankapark a harcanan para ile neler yapılırdı acaba.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen pazar geç saatler dışarda araçta bekliyordum. 3 saat falan teyp dinliyorum; araçta ufaktan bi ses sistemim var anfi subwoofer falan. Neyse akü emilmiş heralde ben farkına varmadım. Tam gidecem araba motor böle ölüyomuşcasına gibi marş alamadı zaten kontak kapatıp açtığımda tekrar hiç marş vermiyodu sadece bi elektrik ateşleme gibi ses geliyodu, gösterge panelleri falan dalgalanıyo ediyo aha dedim aküyü yedik. :D Birinden rica ettim artık arabada takviye kablo vardı, karanlıkta herifte ters bağlamış heralde biraz çozurdattık bende dalgınlıkla direk hemen bağlayım diye takıyodumda Allahtan aküyü falan yakmadık. Neyse sora düzelttik verdim marşı şükür bi sıkıntı olmadı, dalgınlığa gelmeyip dikkat etmek lazım. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

başgan yaaaaa, ne güzel , ne kadar kalpleri ısıtan sıcak bir projedir ankapark..

yağmur yağınca göle dönen alt geçitlerimiz var ama transformer otomobilimizde var. bu ankapark a harcanan para ile neler yapılırdı acaba.

baska bir ankapark :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

gençler

Akaryakıt dağıtım şirketleri, bu gece yarısından geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 14, motorine ise 12 kuruş zam yaptı. Ankara'da litresi ortalama 4,74 liradan satılan benzinin litre fiyatı 4,88 lira olacak. Motorinin litre fiyatı ise Ankara'da 4,08 liradan 4,20 liraya çıkacak.

mutlu sürüşler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Hibrit araçlarda ÖTV düşürüldü. Nasıl etkiler satışları ?

http://www.milliyet.com.tr/hibrit-oto-yuzde-25-ucuzladi-ekonomi-2322344/

Resmi gazete'de yayımlanan karara göre, elektrik motoru 50 KW'ı geçip motor silindir hacmi 1.800 cm3'ü geçmeyen otomobiller için yüzde 90 olan ÖTV oranı yüzde 45'e, motor gücü 100 KW'ı geçip motor silindir hacmi 2.500 cm3'ü geçmeyen otomobiller için yüzde 145 olan ÖTV oranı yüzde 90'a düşürüldü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Hibrit araçlarda ÖTV düşürüldü. Nasıl etkiler satışları ?

Etkilemez :)

Düşen bir tek 1600-1800 ve 2000-2500 arası. Kimseye yararı yok :) 

Aptalca bir teşvik, adam gibi teşvik gelmesi lazım ülkeye. Ama gelmez, çünkü bizde elektrikli otomobil üretimi yok. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O indirimin Toyota'nın burada üreteceği bazı modellerine yaradığı söyleniyor. Onun dışında kimseye faydası yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Artmasın zaten elektrikli araba kullanımı. Fosil yakıttan daha fazla elektrikli araba olursa elektrik fiyatına öyle bir zam yaparlar ki aklımız şaşar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ayın 27' si benim sigorta poliçemin yenilenme zamanı geliyor, yine bi rahatlama yaşıycaz anlaşılanda şimdi sormak istediğim yaz dönemi bi ziraat bankası ptt üzerinden 300lira sigorta muhabbetleri çalkalanmıştı. Şimdi internette baktığımda sağdan soldan duyumlu haberler çıkıyor sadece. Bu şekilde işlem yaptıran eden oldu mu hiç ? Ptt' den sorgulama çektiğimde acente niteliğinde varolan sigortacılardan fiyat teklifi çıkarttırıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok