Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.228 mesaj var

GA_sQtxXYAEdcGy?format=jpg&name=4096x409tYP61M9KInRGXIuG.jpg

Popüler bir oyun türü olarak FPS'yi hızla başlatan oyun DOOM artık 30 yaşında! 1993 yılında id Software tarafından piyasaya sürülen DOOM'un paylaşımlı yazılımının ilk görevi, tarihteki en geniş çapta dağıtılan PC oyunudur ve ücretli tam sürümü bugüne kadar Steam'de satılmaya devam etmektedir; Bethesda modern bir çalıştırılabilir oyun tasarladı. DOOM aynı zamanda platformlardaki bir düzineye yakın oyunuyla en popüler oyun serilerinden biri. Bethesda'nın Zenimax'ı satın almasıyla birlikte seri, 2010'lu yıllarda ilk olarak DOOM (2016) ve ardından büyük beğeni toplayan DOOM Eternal ile yeni bir canlılık kazandı.

DOOM'u tasarlayan orijinal ekip, usta tasarımcılar John Romero ve Tom Hall; ve sanatçı Adrian Carmack, DOOM'u video oyun tarihinin vazgeçilmez bir parçası haline getirdikleri için oyuncuları tebrik etti. DOOM, bilgisayarı ciddi bir oyun platformuna dönüştüren oyunlar arasında yer alıyor; çünkü bilgisayarlardaki oyunlar çoğunlukla iş amaçlı bir makine için yeni bir yazılım olarak görülüyordu. DOOM'un 30. Yıldönümünü kutlamak amacıyla John Romero, orijinal DOOM'un resmi olmayan altıncı bölümü olan SIGIL II'nin yayınlanacağını duyurdu. Ticari kısıtlamalar nedeniyle, SIGIL ve SIGIL II'nin WAD (tüm veriler nerede?) dosyaları ücretsizdir ancak Buckethead ve THOR tarafından geliştirilen benzersiz film müziğini satın alarak Romero'nun çalışmalarını destekleyebilirsiniz; koleksiyon kutuları ve diğer ürünler.

Kaynak: TPU

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Power Wash Simulator

İçinde minik bi ruh hastası barındıran herkes bu oyundan uzak durmalı. "Dur şunu da temizleyeyim, dur şunu da yıkayayım" derken saatler harcatıyor başında. Aralıksız 8 saatimi gömdükten sonra kaldırdım, bi daha da yüzüne bakmam... :kayik:

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Phantom liberty 32 saatte bitti. Oyun hala bug dolu ve ai diye birşey yok ama işye hikayeler çok iyi oynatıyor kendini. Bugsız yapay zekası olan bir oyun olsaymış gelmiş geçmiş en iyi oyun olabilirmiş.

Neyse avatara başladım. Avatarı hiç sevmem ama arkadaş o nasıl görselliktir be jilet gibi oyun sırf o ormanda dolaşmak için oynanır ve bu hayven gibi grafiklerle birde 120 fps ve 8 msn frame time tam teknoloji harikası olmuş oyun.

Bir taraftanda arada crew motorfest oynuyorum ilk başta sevmemiştim ama oda gayet güzel bir oyunmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu aralar nedense oyun oynasim gelmiyor, anlamadim... Uzun, hikayeli oyunlara da hic baslayasim gelmiyor o yuzden Killzone Shadow Fall'a basladim cerezlik... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Ubi Plusa üye olmuştum crew motorfesti 26 saatte fulledim:

9e3m77g.jpg

Bunun dışında Avatara devam grafikler çok iyi ama oyun çok sıkıcı olmuş grafik haricinde hiçbirşey yok oyunda..

g91q30y.png

Squall tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Under The Waves bitirdim. Şizofreni bir dalgıcı oynuyoruz. Basit bir hikayesi var. Oyun mekanikleri de oldukça basit. Büyük bir petrol sondaj firması için görevleri yerine getiriyoruz. Emrimize amade bir denizaltımız var.

En fazla 12 saat süren bir hikayesi var. Arada bir fatal error hatası verdi ama bitirmeyi başardım. Epic indirimlerinde baya ucuza almıştım. Oyunda Türkçe metin mevcut.

under-the-waves--submarine-4rh1l.jpg

achfighter tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, Squall said:

Bunun dışında Avatara devam grafikler çok iyi ama oyun çok sıkıcı olmuş grafik haricinde hiçbirşey yok oyunda..

Filmi gibi yani.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu hafta biraz Cyberpunk DLCsini biraz da WH40K Darktide oynadim. Cyberpunk cok keyifli, Darktide da biraz cerez niyetine.

Arkadas ortaminda da bu sira Back 4 Blood 'da fena eziliyoruz. Bir de soyle bir parti oyunu kesfettim: https://www.kingofthecastlegame.com/ Bir oyuncunun kral obur oyuncularin telefondan katilip lord oldugu, lordlarin kendi aralarinda ve zaman zaman krala karsi veya beraber komplolar kurduklari cok keyifli bir oyun. Bir yandan multiplayer text adventure gibi, bir yandan da surekli at pazarligi yapip oylamalara falan girdiginiz cok orijinal bir konsepti var. Bir nevi board game gibi, cerezinizi ickinizi alip yavas yavas oynamalisiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 14.01.2024 at 12:23, CandleGarden said:

Lies of P oynuyorum. İlk souls like deneyimim. Sinir oluyorum, sövüyorum arada :D Gamepass'te var.

Esc'ye basınca oyun duraklamıyor. Bunu gördüğümde direkt Alt+F4 yapıp oyunu sildim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 saat önce, achfighter said:

Esc'ye basınca oyun duraklamıyor. Bunu gördüğümde direkt Alt+F4 yapıp oyunu sildim.

Souls like larda böyle olur. Elden ring bloodborne vs hepsi böyledir..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bioshock Infinite oynuyorum; zamanında kurup Elizabeth'i dahi kurtarmadan, ortalıkta dolaşıp uninstall etmiştim: Ayıp etmişim. Epic bir süre önce Bioshock I, II Remastered'dan hemen sonra bunu da ücretsiz vermişti. Kütüphaneye bakarken gördüm bahane oldu, başladım iyi gidiyor. Bu bittikten sonra başka bir oyuna biraz baktıktan sonra remastered'ları da oynar bitiririm herhalde.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 hours ago, Peregrine said:

Bioshock Infinite oynuyorum; zamanında kurup Elizabeth'i dahi kurtarmadan, ortalıkta dolaşıp uninstall etmiştim: Ayıp etmişim. Epic bir süre önce Bioshock I, II Remastered'dan hemen sonra bunu da ücretsiz vermişti. Kütüphaneye bakarken gördüm bahane oldu, başladım iyi gidiyor. Bu bittikten sonra başka bir oyuna biraz baktıktan sonra remastered'ları da oynar bitiririm herhalde.

Bioshock hiç üzmedi sağolsun. Güzel seri:thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Killzone: Shadow Fall'u bitirdim... Grafikler guzel, oynanisi kolay bir oyun... Mekanlar filan oldukca guzel... Keza animasyonlar da gayet iyi... Drone kullanimi fena degil, ise yariyor genelde... Yalniz hikaye anlatimi, aksiyon eksik oyunda... Hersey cok cabuk olup bitiyor sanki, hikayenin icine cok dahil edemiyor sizi... Karakterler filan heybetli, mekanlar buyuk ama aksiyon ciliz... 

Online kismina bakmadim acikcasi, orasi gayet iyi demisler ama artik ne kadar oynayan kalmistir bilmiyorum... Single player icin 7/10 veriyorum... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Killzone 2 zirveydi. Killzone 3 final boss yavan kaldı ama mekan çeşitliliği harikaydı. 

Orjinal Killzone PS2 ise ayrı bir vaka. Ama oynanır. 

Killzone PSP de çok güzeldi. PS4 deki oyun hariç hepsini bitirmiş olmak ayrı bir keyif. 

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 1/16/2024 at 12:26, SkyWarrior said:

Killzone PSP de çok güzeldi. PS4 deki oyun hariç hepsini bitirmiş olmak ayrı bir keyif. 

PS Vita için çıkan Killzone Mercenary'yi unutmuşsun :)

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaş hastalık gibi bir oyuna bağımlı oldum bayılana kadar oynuyorum hem zor hem moral bozucu bir o kadarda tatmin edici manyak bir oyun death strandingin arabalı versiyonu gibi birşey:

c9xwcnh.jpg

e72euth.jpg

Oyun gamepass da mevcut SNOWRUNNER.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, Peregrine said:

Bunu LP görmesin. :)

O oynayamaz bunu ets nin tam tersi bu oyun. Korkunç zor ve aynı death strandingdeki gibi planlama ve olmadı cezalandırma sistemine sahip. Koca haritayı aşıyorsun hedefin 50 metre ilerde duruyor ama çamura saplanıp kalıyorsun deli oluyorsun ama sonradan o hedefe ulaştığındada inanılmaz tatmin oluyorsun.

Bu oyun tam @stardust lık hayatı kayar başlarsa..

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok