En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.005 mesaj var

Mouse olmadan çalışamıyorum, birini evde birini ofiste unutunca Migros'a dalıp gözüme en ucuz görünen mouse'u alıp çıktım.

logitech-souris-filaire-optique-m90.jpg

Diğer mouse'lardan sonra acayip kalas gibi ama touchpad'dan iyidir. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sevdiğim birisine hediye olarak Proraso tıraş sabunu aldım : http://www.hepsiburada.com/proraso-okaliptus-yagi-ve-mentollu-tiras-sabunu-p-SGLILA8335

SG_13204365.jpg

Arkodan sonra daha kaliteli ürünlere geçmek için çok iyi bir başlangıç, açıkçası güzel bir hediye olacağını umuyorum. Dahası kargo bedavaymış. 

Hatırlatma : İlle de pahalı sabunlara kremlere düşmek isteyenler için Türkiye'deki adres : http://www.extrashaving.com/

OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mouse olmadan çalışamıyorum, birini evde birini ofiste unutunca Migros'a dalıp gözüme en ucuz görünen mouse'u alıp çıktım.

logitech-souris-filaire-optique-m90.jpg

Diğer mouse'lardan sonra acayip kalas gibi ama touchpad'dan iyidir. :)

Bu fare Fransizlar için uretilmis sanirim, kullanirken sıkıntı yaratmasin?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

50 TL'ye 2. el Logitech Harmony 525 universal kumanda aldım.

Yamaha amfinin orijinal kumandasına ithalatçı 200 TL para istemişti. Harmony ile hem amfinin tüm fonksiyonlarına kumanda edebiliyor, hem de evdeki farklı cihazlar için kullanabiliyorum. Tanımadığı cihaz yok gibi. Logitech'in veritabanında olmayan cihazlar için IR öğrenme fonksiyonu var, orijinal kumanda elinizdeyse o cihaza da kumanda edebiliyor. Ekranı falan yanarlı dönerli, karanlıkta kullanmak kolay. LCD ekran sayesinde 4 farklı joker tuşa istediğiniz ismi ve işlevi atayabiliyorsunuz.

"Activities" şeysiyle de misal tek tuşa basarak "önce TV'yi aç, sonra amfiyi aç, sonra DVD'yi çalıştır ve diski oynat" gibi kombolar yapabiliyorsunuz ama bunlar pek benim kullanacağım şeyler değil. Amfiye komuta etsin kafi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

N11' de kuponlarım vardı, upsinde aküleri bitmişti. Baktım aküler süper pahalanmış bi önce yuasa kaliteli diye almıştım ama sonuçta akü onunda bi ömrü var artık tık dediğinde kapanıyor. Baktım uygun yollu görünen Ttec marka vardı 12v9ah 2 adet aldım. Birim fiyat 48,9lira x 2 - 20lira n11 indirimiyle 78lira gibi epey cazip gelmiş olacak.

http://urun.n11.com/ups-ve-guc-kaynagi/ttec-12v-9ah-bakimsiz-kuru-aku-P95853626

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

AnyCast M2 Plus hdmi miracast dongle

Salondaki televizyonumda miracast yoktu. Eksikligini de hissediyordum. Zaten dogru duzgun tv seyretmiyoruz bari internetten birseyler acariz diye aldim. Dun aksam biraz denedim, performansi gayet iyi.

Vrbox

Su vr isini merak ediyordum. Daha dogrusu midemi bulandiracak mi diye suphelerim vardi. Tahmin ettigim gibi vr isi bana gore degilmis.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tabii ki daha akici daha hassas sistemlerle daha az sorun olacaktir ama hareket halindeki araclarda kitap okuyamayan, telefona bakamayan benim gibi biri icin yine de zor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çelik tavadan vazgeçmedim henüz ama döküm tavayı çok ödüler. Yaklaşık 800 gr, zıkkım ağır bayağı küçüklüğüne rağmen (16 cm).

mEVoDy.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@OnLyTNT : Hepimizin öyle bir "döküm tava" denemesi oluyor, ama hele bir de biraz büyük bir parçaysa akabinde kaldırıp indiremediğimizi, mutfak dolaplarındaki raflara rahat koyamadığımızı, temizleyemediğimizi (kuyruk yağı mı ne lazımmış) ve bulaşık makinasına koyamadığımızı farkediyoruz :) Mühürlemeyiversin diyorum artık... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@kHanTW, ben inatçıyımdır, kolay pes etmem hatta sarılırım eğer hoşuma giderse :). Bitkisel yağ ile "seasoning" uygulamak gerekiyor. Hayvansal yağ zamanla çürüme yapar, tıraş sabunlarında da böyledir :D.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@OnLyTNT : Benimkinin yerini bulsam da sana göndersem, bana dert olacağına sana dert olsun.... :P Burda etin budun harman olduğu yerde yaşadığım için bir telefonumla çok makul paraya çok iyi pişirilmiş eti yanında 6 çeşit salata ile alabiliyorum. Dahası kağıdı kalemi aldım elime, dışarıdan daha ucuza mal etme şansım yok. Resim de koyardım ama başlığı trollemek olur :) 

OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://urun.n11.com/ni-cd-akulu-vidalamalar/skil-1001-12v-akulu-vidalama-13-parca-titanyum-aksesuar-hediyeli-P102384381

http://urun.n11.com/matkap/skil-1020-ad-550-watt-darbeli-matkap-aksesuar-hediyeli-P77123809

vidalama ve ufak tefek montaj işleri için skil akülü vidalama ve evdeki matkap artık ömrünü doldurduğundan yine skil 550w matkap aldım. 11.11 indirimlerinden baya ucuza geldiler.

yalnız bu einhell matkap çok sağlam çıktı. 650w lık çin malı. 10 yıldır kullanıyorum. çekmediği eziyet kalmadı. yaklaşık 2 evi vitrifiyeler dahil adan zye montajını yaptı. arada yaptığı küçük büyük birçok işi saymıyorum. hala çalışıyor ama heran gümleyebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dökme demir tava mutfakta vazgeçemeyeceğim bir şey. Onsuz et pişirilmez. Ayrıca dökme demir tencereleri de tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Coppermine : Şahaneymiş, insanın sırf eğlencesine alası geliyor :) Indiegogo'dan mı aldın, yoksa başka yerlerde de satıyor mu ?

Ben indiegogo'ya yetişememiştim. Gearbest'den hızlı kargo ile 140 USD ye aldım. Alet bizim gibiler için tam bir oyuncak :) Bunu bir de Celluion magic cube klavye (http://www.hepsiburada.com/celluon-magic-cube-projeksiyon-klavye-p-BS40996) yi de bağlayınca şirkettekiler bana 1960'lara giden Marty Mcfly gibi davrandılar :))

kHanTW beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok