Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.874 mesaj var

Benim favori dizim Castle bitti malum, şu anda yeni izlemeye başladığım diziler olarak Daredevil ve Marco Polo var Netflix'te. İkisini de tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daredevil 'de yaratılan atmosfer gayet iyi. Karakterler iyi , kullanılan teknikler yüksek bütçeli filmlere yakın. , super kahraman filmlerini sevmediğim halde izledim bunu.

Daha evvel Daredevil' ın filmini izlemiştim. Hani marvel karakterlerinden tanırım ama pek hoşuma gitmemişti ya da ilgimi çeken bi kahraman değildi daha evvel. Arkadaşın tavsiyesiyle başladım, şimdi ilk sezonun son böllümüne geldim; epeyde hoş bir diziymiş ve bir şekilde karakteri sevdirtti. Hatta Batman karakteri kadar sevdim diyebilirim. Dizinin işleyişide güzel yerinde feedbackler, daredevil kimdir, nerden gelmedir, çocukluğu-ailesi vs konuları rafine işlendi. Daredevil kadar Kingpin de kimdiri tanıtmaları güzel olmuş. Meraklılarının izleyebileceği hatta izlemesi gereken dizi serisi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha evvel Daredevil' ın filmini izlemiştim. Hani marvel karakterlerinden tanırım ama pek hoşuma gitmemişti ya da ilgimi çeken bi kahraman değildi daha evvel. Arkadaşın tavsiyesiyle başladım, şimdi ilk sezonun son böllümüne geldim; epeyde hoş bir diziymiş ve bir şekilde karakteri sevdirtti. Hatta Batman karakteri kadar sevdim diyebilirim. Dizinin işleyişide güzel yerinde feedbackler, daredevil kimdir, nerden gelmedir, çocukluğu-ailesi vs konuları rafine işlendi. Daredevil kadar Kingpin de kimdiri tanıtmaları güzel olmuş. Meraklılarının izleyebileceği hatta izlemesi gereken dizi serisi.

1.5 yıl önceki mesajı iyi bulmuşsunuz :)

2. sezonu pek sevmedim ama . 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daredevil 'in bu sezonu teknik olarak olmamış. Kavga sahnesilerinde bariz 20cm uzağa savuruyor yumruğu, başka bir sahnede tekmeyi ,yakalasın diye ,adamın savunmasına atıyor . Sahneler hızlı olduğu halde sırıtıyor.

Stranger Things 'i izlemek lazım demek, zaten önümüzdeki dönemde bir sürü güzel dizi geliyor. Bazı dizleri izlerken duramıyorum, bir bölüm daha izliyorum . Ancak filmler arasında bu etkiyi yaratan yok. Neredeyse  hepsini izlerken sıkılıyorum. İki saatlik filmi dört günde izliyorum ancak.

Ne olduğu belii değil ama Robert Downey JR, HBO ,True Detective aynı cümlede geçiyor. Ortaya iyi birşey çıkacak.

http://www.cbsnews.com/news/robert-downey-jr-true-detective-creator-developing-hbo-series/

In Treatment devam etmedi. Benim en sevdiğim dizilerdendi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Firestarter + It + Stand By Me = Stranger Things.

Bir sikayetim yok tabi. Zamaninda cekilemeyen kalitede, ama yine o doneme ait gibi cekilmis. Cok da guzel olmus. Ama bu "Stephen King recommends" eserler aslinda ustanin golge yazarligini yaptigi isler mi diye merak ediyor insan. Oyuncularin tipleri bile o elle secmis gibi.

King'in parmagi yoksa cok guzel saygi durusu yapmislar.

AlperD beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix'te Stranger Things izledim, çok beğendim, tez zamanda 2.sezonu gelir umarım. Fringe'den sonra ilk kez bir bilimkurgu diziyi bu kadar beğendim. (Tabii Castle'ın yeri her zaman için ayrı :D

Bunun haricinde Ascension adlı bilimkurgu bir dizi izledim, bence fena değildi ama 6 bölüm sonunda bitirilmiş dizi. En azından biraz daha şans verilmeliydi diye düşünüyorum. Sci-fi severler bakabilir. Şimdi Continuum izliyorum, daha 2 bölüm izledim, ilk izlenim olarak çok bayılmadım ama sci-fi çok sevdiğim için şans vereceğim. Bu arada her iki dizideki ablalar epey sağlam.  :D

AlperD beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim favori dizim Castle bitti malum, şu anda yeni izlemeye başladığım diziler olarak Daredevil ve Marco Polo var Netflix'te. İkisini de tavsiye ederim.

Castle a yakin zamanda basladik eşim ile. Komedi romantizm ve polisiye mevzularıni büyük olcude dengeli şekilde harmanlamayi basarmislar. 8 sezon devam etmiş sanırım. Bizi bayagi idare eder. Writer yazan çelik yelek efsaneymis...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Castle a yakin zamanda basladik eşim ile. Komedi romantizm ve polisiye mevzularıni büyük olcude dengeli şekilde harmanlamayi basarmislar. 8 sezon devam etmiş sanırım. Bizi bayagi idare eder. Writer yazan çelik yelek efsaneymis...

Daha ilk sezondasınız herhalde. Ben çok gülüyordum Nathan Fillion'ı izlerken. Stana ile ikisinin kamera karşısındaki uyumu da mükemmeldir. 8 sezonun hepsi güzel ama özellikle ilk 5 sezon efsanedir. 

hakancez beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Stephen King twitter'da sürekli The Good Wife 'ı övüyor, nasıl bir dizi bu ? Bana chick flick gibi gelmişti.

The Departed 'ı dizi yapacakmış Amazon. Filmi çok severim ama dizi nasıl olacak bakalım. 

Amazon, Netflix vs derken dizi dünyası kaptırdı gidiyor.Spotify'da girecek gibi yazıar çıkmıştı ama sonra bir daha haber çıkmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha ilk sezondasınız herhalde. Ben çok gülüyordum Nathan Fillion'ı izlerken. Stana ile ikisinin kamera karşısındaki uyumu da mükemmeldir. 8 sezonun hepsi güzel ama özellikle ilk 5 sezon efsanedir.

Ikinci sezona gectik. Sizin Castle öneriniz den yola çıktik hosumuza da gitti dogrusu. Teşekkürler....

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok