Diablo IV
3 3

Bu konuda 604 mesaj var

4 saat önce, stardust said:

nvidia'nın en son 536.23 driver'ı ile oyunda stutter oluştu, reddit'de de yaşayanlar olmuş. 535.98'e geri dönüyorum bakalım düzelecek mi...

peeh elimde dualsense oynuyorum..

Klana istek yolladım bu arada black squall deyü

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de daldim oyuna, ilk defa Diablo oynuyorum, bakalim saaracak mi beni... Rogue sectim, ilk koydeyim daha Level 4 filanim heralde... Zelda varken bunu oynamaya hic niyetim yoktu ama bu kadar hype olunca bakayim istedim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Allah rızası için sorc oynamayıp şu aşağıdaki item'i düşüren olursa bana verebilir mi :D gerçi başka classların itemleri çok düşmüyor ama. veya sevgili sorc kardeşlerim ikincisini düşürürseniz bana verir misiniz :D

e630d-16867541463869-1920.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyun dünyasında şu zamana kadar yapılmış, gelmiş geçmiş en iyi cinematic var main boss'dan önce...tüylerim diken diken hala... bu oyunu almamak, oynamamak, es geçmek, sonra bakarım demek gibi bir şey kabul edilemez.

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 dakika önce, stardust said:

oyun dünyasında şu zamana kadar yapılmış, gelmiş geçmiş en iyi cinematic var main boss'dan önce...tüylerim diken diken hala... bu oyunu almamak, oynamamak, es geçmek, sonra bakarım demek gibi bir şey kabul edilemez.

o sinematiği ben kaç kere izledim bilmiyorum. gerçekten şimdiye kadar gördüğüm en iyi sinematikti. yine bundan önce en iyi dediğim sinematik yine blizzard ın world of warcraft sinematikleriydi. bu arada sırf bu sinematikler için adamların ayrı bir binası var. resmen devasa şirket gibiler. oyuna ne kadar önem veriyorlarsa sinematiğe de aşırı önem veriyorlar. zaten belli de ediyor. 

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, Atrin said:

Allah rızası için sorc oynamayıp şu aşağıdaki item'i düşüren olursa bana verebilir mi :D gerçi başka classların itemleri çok düşmüyor ama. veya sevgili sorc kardeşlerim ikincisini düşürürseniz bana verir misiniz :D

o tip item'lar accout bound bu oyunda, kimseye veremiyorsun. İlk başta hoşuma gitmedi ama neden yaptıklarına da anlam verebiliyorum. misal @jackjoker gibi arkadaşları olan çok güçlü olurdu o tip itemlar verilebilseydi.

umuyorum ki ilerine "platinum" karşılığı item verme gibi saçmalıklar çıkmaz çünkü o zaman gerçek para işin içine girer ve oyun "pay to win" olayına dönüşür, inşallah öyle bir hataya imza atmazlar.

-

ps: bu arada oyunu bitirdim. blizzard'ı tebrik ediyorum, nvidia sayesinde para vermeden almış oldum oyunu ama en yüksek paketten zamlı hali bile almış olsam helali hoş olsun derdim.

oyunu bitirdim dediğim tabi ana hikaye, daha world tier 3 ve 4, yapmadığım bir dolu side quest ve 2-3 tanesi dışında hiç girmediğim sayısız dungeon var.

misal ben frost sorcerer oynadım bunun daha fire ve lightning'i var. 

kısaca şöyle söyleyeyim, her karakterden tek bir built oynasanız bile bu oyunun en az 1000 saat gideri var.

misal dead space 2023 ya da last of us part 1 gibi oyunlar ne kadar güzel olsa da, baştan sonra 2 kez oynasanız bile maksimum vadettiği 40 saat.

bu mantıkla bakınca diablo bence ucuz bile.

ki daha PVP olayına hiç girmedim, orası ne kadar eğlenceli olur, ne kadar oynatır bilmiyorum bile.

almayıp da hala düşünen varsa, düşünmeyin bile, beklediğiniz hata.

biz hem mecazi hem gerçek anlamda atlarımızı aldık. üsküdarı geçmeden yakalayın bizi.

herkes main story bitirdiğine göre tier 3 ve tier 4 dungeon'lara party kurar gireriz artık beraber.

jackjoker and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 6/19/2023 at 11:50, Definitive said:

Bu da demektir ki Blizzard Diablo IV için bol miktarda sezon içerikleri falan satacak. Cüzdanlarınıza hakim olun..

State of Survival için harcadığım paraları düşündüğümde (en ucuz harcama 119TL), Blizzard'ın isteyeceği paralar çok küçük kalacaktır :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyun bitti diye direkt tier 3'e geçmiyorsun. onu bile bir dungeon'a bağlamışlar ve çok da güzel olmuş, bir sürü de unique düştü orda.

neyse hayırlısı ile geçtim tier 3'e. whispers of the dead'e bakamadım sadece ona da fırsat bulursam bakacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar selam. Oyunu PS4'te oynuyorum PC sistemim yeterli değil =) Rogue açtım. Farklı farklı birçok twisted blade build'i var. Rogue karakteri olan arkadaşların buildleri nasıl? Hangi twisted blade build'ini kullanıyor? Paragon'da hangisine puan verdiniz? Diablo 2 oyuncusuyum. Paragon sistemi bana acayip geldi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada o kadar doğru ilerliyorum ki skiller ve itemler konusunda gerçekten sevdim Rogue oynamayı. iyi ki Beta da rogue kasmışım. sırf orada  edindiğim tecrübeyle doğru build ve aspect dağılımı yapıyorum.  Dün @Atrin ile Ancestral NM ye daldık. zor ama çok keyif aldım. Meta rogue dagger üzerine oynuyor ama ben rapid fire + shadow ve poison üzerine oynuyorum. misal vereyim skill ağacında shadow 5/5 ama benim tüm skiller 11/5 :lol: haliyle çok sayko vuruyorum. single target da ki burst olayını geçtim area damage'im de inanılmaz yüksek.

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Necromancer için oyunun başından itibaren summoner takılmak için doğru build ve aspect'leri kopya çekebilecek bir yer önerebilecek var mı? Daha çok başlarındayım (Level 8) ama boşa tek altın harcarsam bile huzursuzlanan bir tip olduğumdan doğru seçim yapasım var. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 dakika önce, Definitive said:

Necromancer için oyunun başından itibaren summoner takılmak için doğru build ve aspect'leri kopya çekebilecek bir yer önerebilecek var mı? Daha çok başlarındayım (Level 8) ama boşa tek altın harcarsam bile huzursuzlanan bir tip olduğumdan doğru seçim yapasım var. :)

https://www.icy-veins.com/d4/necromancer/builds/
https://d4builds.gg/skill-trees/

RFID tarafından düzenlendi
Definitive and Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Definitive said:

https://www.icy-veins.com/d4/necromancer/builds/

hocam bu siteyi ben beğendim. detaylı açıklıyor baya. end game buildleri de var.

@RFID hocam göndermiş zaten. ben görmeden atmışım.

Atrin tarafından düzenlendi
RFID and Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Build anlatımları ancak bir fikir verebilir, çünkü eldeki malzemeye bağlı her şey. Aynı item bir de sabit değerlerden ziyade çeşit çeşit değişkenlerle düşüyorsa o buildi yakalamak imkansız gibi bir şey olur.

Bu oyunda nasıl düşüyor vb bilmiyorum ancak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben betadan beri kendi kafama göre build gidiyorum. Bir tek oynamadığım Torment zorluk kaldı. İlk 20 küsür level sonrasından şu ana kadar bir kere bile zorlanmadım. Bossları kesmem 3-4 sn sürüyor. Son bir haftadır pek oynayamadığımdan 70 level olamadım henüz. 70 olunca Torment zindanına gideceğim direk.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle böyle ben de alıştım gibi Rogue mekaniğine ancak yine de bazı item seviyeleri düşük kaldığından alışılan tarz bazen patlıyor, yine de zorlandığım yerde skillleri sıfırlayıp başka şey deniyorum o şekilde geçiyorum yine de, tamamen takıldığım bir nokta olmadı henüz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 saat önce, jackjoker said:

1.jpg

Bu arada o kadar doğru ilerliyorum ki skiller ve itemler konusunda gerçekten sevdim Rogue oynamayı. iyi ki Beta da rogue kasmışım. sırf orada  edindiğim tecrübeyle doğru build ve aspect dağılımı yapıyorum.  Dün @Atrin ile Ancestral NM ye daldık. zor ama çok keyif aldım. Meta rogue dagger üzerine oynuyor ama ben rapid fire + shadow ve poison üzerine oynuyorum. misal vereyim skill ağacında shadow 5/5 ama benim tüm skiller 11/5 :lol: haliyle çok sayko vuruyorum. single target da ki burst olayını geçtim area damage'im de inanılmaz yüksek.

Hocam lütfen skillerini ve paragon buildini paylaşır mısın? 

1 saat önce, T800 said:

Şöyle böyle ben de alıştım gibi Rogue mekaniğine ancak yine de bazı item seviyeleri düşük kaldığından alışılan tarz bazen patlıyor, yine de zorlandığım yerde skillleri sıfırlayıp başka şey deniyorum o şekilde geçiyorum yine de, tamamen takıldığım bir nokta olmadı henüz. 

Hocam item'leriniz nedir? Kullandığınız Rogue skilleri ve paragon'lar nedir? Ekran görüntüsü paylaşır mısınız? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

necro.jpg

Ölüyü dürten necromla şahbazlık yapmaya başladım. Gear max seviyede, hani artık bu saatten sonra çıksa en çok elimdekilerin statlarının maxlı gelenleriyle değişir gibi bişi olur. Levelim gözükmemiş 82 lvl 83' e rımak kaldı. Geriye şu an yuvarlak 68 paragon daha alabiliyor olacak 100' e kadar. Şu ana kadar 5. taba geçmiştim ama 1 tabı iptal ederek buildimle alakalı olanlara yüklendim. Build işinde summonun üstünde bone speara yöneldim. itemlardan gelen modifikasyonlarla falan çıldırdı zaten karakter. En son solo Nm 43 seviyesi yaptım, belki zorlar ama bazı elitler bildiğin bozuk geşmeye başlayınca defansım zayıf zaten yetmiyor gibi. Dps konusunda bahsetmeme gerek yok attack power olayı gösteriyor onun üstüne %400' e yakın bone critic hesaplayın :P nm 40 zindan bossunu kesmem 10 sn falan sürüyor :D :D

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1. sezon temmuz ortası gibi geliyor. ARPG klasiği olarak yeni sezon için yeni karakter lazım. Rod Fergusson açıklamış. 

22.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, T800 said:

Build anlatımları ancak bir fikir verebilir, çünkü eldeki malzemeye bağlı her şey. Aynı item bir de sabit değerlerden ziyade çeşit çeşit değişkenlerle düşüyorsa o buildi yakalamak imkansız gibi bir şey olur.

Bu oyunda nasıl düşüyor vb bilmiyorum ancak.

valla hocam ben şimdi arc lash sorc başladım. 50+ dan sonra da öyle devam ettim. 70+ sonrası sıçtı build. 2-3 gündür item kasıyorum. müthiş şeyler düşmedi ama ice shard buildini çalıştıracak kadar düştü mesela. bugün hayvan gibi altın maltın harcayarak karakteri yeniledim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok