Diablo IV
3 3

Bu konuda 604 mesaj var

Rogue çok güçlü. Amazon gibi sadece ranged olaydı, belki bir denge olurdu. ama çok rahat gidiyor. Ayrıca, melee olmak zorunda çünkü melee herşey sana doğru koşuyor. Ama bu kadar güçlü olmamalıydı belki, bilemiyorum. yanıma yaklaşan da, uzak duran da eriyor.

Benim rogue 20 oldu sanırım. rahat rahat ilerliyor. Barbar lvl5 ve bıraktım. bir süre daha ellemem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@allreadydead hocam rouge u mix yaptın o zaman sen değil mi ? yani level 20 ye kadar mix gidilebiliyor mu yoksa birine odaklanıp late game e doğru mu diğerini eklemeye başlıyoruz ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 02.06.2023 at 15:13, wazzap said:

Buralar niye boş? Millet deli gibi oynuyor şu an. Sanırım oynayanların hayatla bağlantıları koptu. :D

Evet onlardan biri de benim. Betalarda Rogue en zevk aldığım karakter olmuştu. Yine onunla devam. Betalarda legendary'leri amma bol sallamışlar ilk legendary 24 mü 25. levelde mi ne düştü. Zaten şu ana kadar da iki tane düştü. Yan görevlere falan çok kastım şu ana kadar o yüzden daha at alamadım.

rammstein and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dayanamayip ultimate e yukselttim. Rouge actim ama sorc a mi donsem emin olamiyorum. Boyle bir build buldum https://diablo4.justlootit.com/d4-penetrating-shot-rogue-build/ iyi midir kotu mudur bilmiyorum. Rouge icin bana d2r deki bowazone u hatirlatmayacak adim adim (hangi levelda hangi skill) anlatan buildi olan var mi ?

@stardust aha yakalandim :))))

Atrin tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
32 dakika önce, stardust said:

Battle.net arkadaş listemde 8 kişi oynuyor oyunu. Sabredememiş 1200 lira üstüne bir de fark vermişler 2 gün önce gireceğim diye. Hani ekonomik kriz vardı… yalan! Tayyip görmesin buraları anında vergi koyar.

kim onlar yalan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
34 minutes ago, Hayalet said:

Standart editionda oyunu bitirince açılıyor diye biliyorum.

ultimate de bana oyunun başında vermedi. daha doğrusu denemedim veriyor mu hemen ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu 6 haziran, maya takvimine göre mi? :lol:

Şaka bir yana, hangi time zone'a göre? Herkesin battle.net hesabının olduğu time zone mu, UTC mi, yoksa East Coast falan mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 minutes ago, Squall said:

Evet

Bende kuzenle aldım. Fakat oyunu kuzenin hesabından aldık. O girip oynayabiliyor. Ben sharing açık olmasına rağmen kendi hesabımdan girmeye çalıştığımda "lisence not found. error code 315306" veriyor. Google a yazdım PC,Xbox ve PS5 de bu sorunu yaşayanlar var. Hatta sharing olmadan oyunu tek başına alanlarda bunu yaşıyor. Ben bir çözüm buldum geçici ama uğraştırıyor. siz nasıl çözdünüz diye soracaktım.

benim çözüm şu. oyunun alındığı hesaba girip oyuna giriyorum. sonra ikinci kol ile oyuna kendi hesabımdan giriyorum. ilk girdiğim hesap oyundan ayrılıyor ve böylece ben battle.net e girmiş oluyorum. fakat dediğim gibi uğraştırıcı.

Atrin tarafından düzenlendi
rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok pis spoil verdim kendime izledim tüm cinematicleri. Zaten alıp oynayacağım yok D2 LOD ile bitti bende diablo macerası. Ama hikayeyi birleştirince olay başa saracak gibi diablo 1 2 gibi gidecek şekilde yine :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 minutes ago, Definitive said:

Almıyoruz, neden alalım?

Çok doğru:alkis:

Sözüm satanlara:mad:

MilesTeg tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok