İzlemesek de olurdu dediğimiz filmler
3 3

Bu konuda 501 mesaj var

23 saat önce, wazzap said:

İzledim tabiki de. :D Kendi türü içerisinde güzel bence.

Zevkler ver renkler tartisilmaz mis

Benim hoslanmama sebebim farkli. Ben dini konulari ele alan ve ding propagandasi yapan filimleri ve karakterleri pek sevmedigim icin filmde hosuma gitmedi. Yanlis anlasilma olmasin, herkesin inacina saygim buyuk ve kimseyi elestirmek gibi bir niyetim yok. 

Asasgida filim hakkinda internetten alinma bazi biligiler.

What is the point of the movie The Book of Eli?

The Book of Eli affirms the power of God and explores the way religion can be used, both positively and negatively. The movie is set 30 years after an apocalyptic war.

Is the movie The Book of Eli biblical?

The movie's blatant support of Christianity and the overt references to the Bible are greatly encouraging and very surprising. Throughout the story, Eli prays, teaches others to pray, quotes Scripture, and walks by faith in God.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, wazzap said:

@Hugh Bulletiyi de filmin sonunda kur'an ve tevrat da basmışlardı. hatta bastıkları incil'i de yanlarına koyuyorlardı.

Her hangi bir dine veya kitaba hakaret ettliler demedimki. Sadece temelde karsiyim dedim.

1 saat önce, Peregrine said:

Büyük bir fırsatı kaçırmışlar, son kopyaları da yok edip keyiflerine baksalardı keşke. :zuh:

Demekki kiyametten sonrada bayagi ugrasacagiz.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, Altan Yoklar said:

The Killer

sirf  fincher filmi diye sans verdim. cok kotu abi. adamin seceresinde bir tek kotu filmi vardi (alien 3) ondan da daha boktan film cekmeyi becermis.

aklima direkt The Counselor filmi geldi cunku onda da fassbender oynuyordu ve bombok & bombos bir filmdi. onun da yonetmeni baba filmler ceken ridley scott'ti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

John Wick 3

İki saatlik boş vaktim varken yarıda bıraktığım seriye devam edeyim bari dedim. Tamam, ilk film fena değildi. Hadi ikinci filme de gidiş yolundan puan verdik diyelim ama bu nasıl kötü bi filmdir... Zamanında Rambo'ya sallardık tek kişilik ordu diye ama bu filmle aynı anda aday gösterilseler Oscar alırmış. 2 saatlik filmi atlata atlata 45 dk'da zor bitirdim ve bir de arada uyumuşum... :facepalm:

Puan veremiyorum, verilecek bi yeri yok ama devam filmlerini yolda görsem omuz vurup geçerim...

stardust and MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

8 hours ago, SEP said:

John Wick 3

İki saatlik boş vaktim varken yarıda bıraktığım seriye devam edeyim bari dedim. Tamam, ilk film fena değildi. Hadi ikinci filme de gidiş yolundan puan verdik diyelim ama bu nasıl kötü bi filmdir... Zamanında Rambo'ya sallardık tek kişilik ordu diye ama bu filmle aynı anda aday gösterilseler Oscar alırmış. 2 saatlik filmi atlata atlata 45 dk'da zor bitirdim ve bir de arada uyumuşum... :facepalm:

Puan veremiyorum, verilecek bi yeri yok ama devam filmlerini yolda görsem omuz vurup geçerim...

iyi de zaten john wick serileri tek basina herkesi pataklayan/mihlayan adam filmi degil mi zaten? konu da b-filmlerinin aynisi :)

ben sinemada izlemistim ilk ciktiginda. cok hosuma gitmisti. filmde mark dacascos'un oldugunu bilmiyorduk, guzel bir surpriz olmustu. renkler zevkler.

mesela american ninja'nin modern cevirimini konuya hic dokunmadan yapsinlar onu da izlerim :D

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@infestoröyle de ilk film güzeldi. dayak yiyordu, yaralanıyordu vs. bunda o kurşun geçirmez kıyafet muhabbeti ile beraber iyice boka sardı. ilk filmde daha bir mekana girip çıkınca, adam sanki ölmüş gibi oluyordu. üçüncü film ile birlikte adam 12783019782 tane yerden dayak yemesine rağmen gayet normal bir şeymiş gibi hareket ediyordu.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@infestor tabii ki öyle, o konuda zaten bir itirazım yok ama bazı yerleri çok anlamsız.

Spoiler

Bir sahnede yağmur var, herkes ıslak. Sonra yağmur duruyor, az önce yağmurun altında duran motorcuların üzerinde damla yok. Sonra yağmur tekrar başlıyor. Tamam, yağmur durur başlar da sizin üstünüz başınız ıslak kalsaydı bari.

Wick herkesin önünden geçiyor, Türk dizisi gibi gidişine bakıyolar boş boş. Çekip vursana ensesinden, ne bakıyosun.

Arkasından gelen bir sürü adama tek bi kurşun atabilmek için yarım saat tabanca yaptı lego gibi (nasıl denk getirdiyse artık), uzayıp gitsene.

Daha çok yazılır da neyse, önemli değil. Benlik değilmiş. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

fantezi-aksiyon türünde film işte :lol:

beni irite eden olay, 4 film çekiyorsun şu seriye ki 3 ve 4 sadece "cash grab movie" denen türden izleyici söğüşleme filmi. tamam bunu anladık, boş vakitlerinde, hobi olsun diye arkadaşlarınla yine çek sen, istersen 5'i de çek.

ama constantine 2'yi neden bu kadar geciktiriyorsun?

keanu reeves'i hep ayrı tutuyorlar, yok şöyle bonkör, yok böyle mütevazi ama onu benim külahıma anlatın.

adamın "publicist" seçimi iyi. siz türkler halkla ilişkiler uzmanı mı dersiniz artık bilemiyorum.

1'i yaptın tuttu, 2'yi yaptın eyvallah paranı koydun cebine, bereket versin... e 3'ü yaptın deli saçması di mi yani bi boka benzemedi. bunun üstüne hala gidip 4'ü yapıyorsan kimse martaval okumasın arkadaş... reeves de paraya tapıyor işte başka açıklaması yok.

adam gibi constantine 2 yapsın da affettirsin kendini bundan sonra.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yav şu filmler hakkında atıp tutarken biraz da imdb puanlarını dikkate alarak mı yorum yapsanız acaba :lol: subjektif yorumlarınızı sanki objektifmiş gibi göstermeye ne gerek var.

john wick 3 de 4 de gayet güzel filmlerdi. zaten biri 7.4 biri 7.7 almış, neredeyse 8 olacak. bu demek oluyor ki çoğunluk beğenmiş, buna ben de dahilim. ha bu demek mi ki herkes beğenecek? tabi ki hayır... ben beğenmedim bana göre değil dersiniz de, keanu reeves paraya tapıyomuş bilmemne gibi lafları geçin, adamın filmleri genel olarak diğer çoğu aktörden daha iyi.

john wick filmleri biraz bizim cüneyt arkın filmlerine benziyor; "one man army" tadında, patlamış mısır & cips yerken keyifle izlenebilecek seriler. zaten daha fazlasını arayan zevk alamaz. ana teması çoğu fps oyunu gibi önüne çıkanı öldür tarzında olan bir filmden ne bekliyorsunuz :lol: ona göre izleyin geçin.

CandleGarden and Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
32 minutes ago, TiesTorN said:

yav şu filmler hakkında atıp tutarken biraz da imdb puanlarını dikkate alarak mı yorum yapsanız acaba

1Rz8C2d.jpeg

bas git olm burdan, senin zevkin hakkında ha buraya iki kelam ederim, ağlayarak terk etmek zorunda kalırsın sonra. 

Mono and ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 minutes ago, stardust said:

bas git olm burdan, senin zevkin hakkında ha buraya iki kelam ederim, ağlayarak terk etmek zorunda kalırsın sonra. 

konuşma lan kolalı jelibon...

Mono, stardust and ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 minutes ago, wazzap said:

:lol:

Kolalı jelibon dendi aklıma gelde, aranızda bu kolalı jelibonu önce şişe kapağının olacağı yerden ısırıp geriye kalanını daha sonra yeme alışkanlığı olan var mı benden başka? :kayik:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Peregrine said:

Kolalı jelibon dendi aklıma gelde, aranızda bu kolalı jelibonu önce şişe kapağının olacağı yerden ısırıp geriye kalanını daha sonra yeme alışkanlığı olan var mı benden başka? :kayik:

Çocukken bütün paket içeriğini 45 saniye içinde ağzıma tıktığım için hiç uğraşmadım öyle şeylerle.. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok